Jaki prezent na imieniny dla Malucha?Nasza mała Pociecha 5 lutego będzie obchodzić swoje 2 imieniny. 
Jak imieniny to i prezent. Tylko co?

Kolejne autko? Może pluszak? A może zupełnie coś innego? Wyjątkowego...

Jak już zdążyliście zaobserwować bardzo lubię szperać i szukać inspiracji na różnych stronach internetowych, blogach, serwisach.
Natrafiłam na genialną stronę, której autorka to urodzona Artystka. 
Cuda, które pojawiają się na jej stronie powodują u mnie niesamowity przypływ pozytywnej energii.
Przedstawiam Wam Magdę... Artystkę, a przede wszystkim mamę małego Bruna. Na Jej blogu można znaleźć wiele inspiracji jak zmienić swoje mieszkanie i jak ozdobić pokój Malucha -> klik

Wracając do prezentu dla Niunisia.
Zastanawialiśmy się nad tipi dla Kuby, ale stwierdziliśmy, że taki zakup zrealizujemy jak zrobi się cieplej. Wtedy taki namiot można wystawić na dwór i nawet złapać w nim popołudniową drzemkę. Tipi szyte jest na zamówienie. Jest wiele ciekawych kolorów i wzorów zarówno dla ślicznej panienki jak i dla małego dżentelmena.

O cenę należy pytać Magdalenę ;-)

Kolejna rzecz, która skradła mamine serducho to pudełko z serduszkami. Idealne do przechowywania skarbów Malucha, np drogocennych kamyków lub paproszków znalezionych w domu ;-)Na stronie dostępne są wszelkiego rodzaju poduszeczki (sowy, chmurki, gwiazdki, kotwice) oraz piękne girlandy i pompony. Wszystko w zależności od tego, co lubi Wasza pociecha. Każdy znajdzie coś dla siebie. A tymczasem zapraszam do odwiedzania Magdy i zakupów jedynych w swoim rodzaju. Jak tylko zrealizuję zamówienie, na pewno się nim pochwalę.
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl