O nas

O nas

Zaraz-wracam.pl powstało w 2015 roku i skupia wokół siebie przede wszystkim rodziców. 
Na jego łamach motywujemy do sięgania po marzenia i pokazujemy, że posiadanie dzieci nie jest przeszkodą w dążeniu do celu!

"Jeśli chcesz zbudować coś dużego, musisz zacząć od małego kroku!" - z nami się to uda!

Hej!
Skoro tu jesteś, to pewnie chcesz nas lepiej poznać!?

W skrócie... 

Mam na imię Daria i urodziłam się w 1989 roku. Skończyłam studia inżynierskie na Uniwesytecie Łódzkim na Wydziale Fizyki i Informatyki Stosowanej. Przez wiele lat pracowałam jako analityk w jednej z korporacji telekomunikacyjnych, a od 2017 roku pracuję zdalnie w domowym zaciszu i tworzę nie tylko dla siebie, ale także dla innych znanych i lubianych marek.
Nie jestem idealna i doskonale zdaję sobie z tego sprawę, ale akceptuję siebie i swoje wady. Nie poddaję się bez walki i zazwyczaj doprowadzam sprawy do końca. Jestem osobą pewnie stąpającą po ziemi i być może dlatego mimo młodego wieku udało mi się spełnić wiele swoich marzeń

Mój Mąż, Piotr urodził się w 1981 roku i również skończył studia inżynierskie na tym samym wydziale, co ja lecz nieco wcześniej. Od 2013 roku nieprzerwanie pracuje w firmie zajmującej się wytwarzaniem ferrytów m.in. dla jednej z najbardziej rozwojowych gałęzi przemysłu w Europie, czyli branży automotive.
Piotr to przede wszystkim idealny kompan nie tylko na drodze życiowej, ale także biznesowej. Idealnie odnajduje się w uwiecznianiu na fotografiach naszego codziennego życia oraz spontanicznych wyjazdów. Miłośnik filmów science- fiction oraz majsterkowania w domowym zaciszu, a do tego strażnik stanu zen swojej żony.

Nasza wspólna życiowa droga rozpoczęła się w 2005 roku. Od tego czasu jesteśmy nierozłączni nie tylko w życiu prywatnym, ale także zawodowym. To właśnie z miłości do nowych technologii narodził się nasz pomysł na pracę, która daje nam niesamowitą radość i spełnienie. Świetnie uzupełniamy się w wielu kwestiach, dzięki czemu nasze wyniki przekładają się na sukces naszych Klientów.

To MY stworzyliśmy autorski cykl "Podróże z dziećmi" i dla Was testujemy obiekty, które idealnie nadają się na rodzinny wypoczynek. Nasze miejsca możecie zobaczyć na interaktywnej mapie podróżniczej.

Nasze życie prywatne

Nasz wspólna droga rozpoczęła się w 2005 roku. To wtedy zaczęliśmy się spotykać i snuć plany na wspólną przyszłość. W 2010 roku zalegalizowaliśmy swój związek, a już kilka miesięcy później, w 2011 roku, rozpoczęliśmy jedno z naszych większych przedsięwzięć, czyli budowę domu, do którego wprowadziliśmy się w 2012.

W 2013 roku na świat przyszło nasze pierwsze dziecko- syn Jakub, który wywrócił nasze życie do góry nogami. 4 lata później, w 2017 roku dołączyła do niego młodsza siostra- Agata. To dzięki dzieciakom nasze życie wypełniło się uśmiechem, a niektóre priorytety zmieniły swoje miejsce w naszej hierarchii.
Daria i Piotr Jóźwiccy zaraz-wracam.pl

Obecnie...

Każdy dzień naszego życia to wyzwanie dla nas jako rodziców, aby wychować dzieci na dobrych ludzi. To nasze wybory uczą je wrażliwości oraz miłości nie tylko do drugiego człowieka, ale także do przyrody. Dbamy przede wszystkim o wspólnie spędzany czas, ale nie zapominamy również o własnym rozwoju osobistym, który dla każdego człowieka powinien być ważny.

Wiemy, że wychowanie dzieci i dbanie o dom, to nie jedyne priorytety, które są dla nas ważne. Pracując zawodowo nadal czerpiemy wiedzę i bierzemy udział w różnego typu szkoleniach i kursach mających na celu zwiększenie naszego doświadczenia i umiejętności.

Media o nas

  • 72 miejsce w Top100 blogerów 2023 roku w rankingu See Bloggers - zobacz cały ranking
Ranking Top100 blogerów 2023 roku See Bloggers


Ranking Top100 blogerów 2023 roku See Bloggers

  • Wzmianka o naszej wygranej na stronie Blaber
_________________________________________________________________________________
  • Zwycięzcy w kategorii PARENTING 2021 na blogu Karografia 
_________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________Odwiedź kartę WSPÓŁPRACA i oceń czy nasza oferta spełni Twoje oczekiwania, a następnie napisz do nas, abyśmy mogli stworzyć doskonały plan marketingowy lub rozwiać wszystkie wątpliwości.

Ukończone kursy

Poniżej znajdziesz zaświadczenia i dyplomy ukończonych przeze mnie kursów. 

Media społecznościowe w biznesie

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl