Jaka spacerówka-parasolka?Powoli zbliża się wiosna. Jak wiosna, to wycieczki.
W zeszłym roku moje dziecko na wiosnę było jeszcze zbyt małe na spacerówkę, ale pod koniec lata stwierdziłam, że zdecyduję się na zakup mniejszego wózka. Dlaczego?
Nigdy nie narzekałam na wózek wielofunkcyjny, który kupiliśmy. Nigdy, dopóki nie dostałam własnego samochodu. W aucie mojego męża gondola z ramą bez problemu mieściły się w bagażniku i zostawało troszkę miejsca jeszcze na zakupy, a w moim? O Matko! Żeby zapakować wózek, musiałam składać siedzenia, a niestety jest to mało komfortowe dla kobiety i to w dodatku z małym dzieckiem. Chcąc nie chcąc przysiadłam do laptopa i zaczęłam przeglądać oferty spacerówek typu parasolka. 
Nie byłam na początku przekonana do zakupu, bo niezbyt podobają mi się te wózki, ale w tym momencie przesądziła wygoda.
Poszukiwania odbyły się najpierw od przeczytania opinii innych rodziców. Zwracałam uwagę na wagę, ale również i na to, aby wzór wózka nie był nudny. Udało się!

Wybór padł na firmę Cosatto i model Hipo Here I am. Spacerówka jest lekka, solidna i bardzo przyjemna dla oka. Posiada pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa oraz uchwyt do przenoszenia złożonego wózka. Koszyk na zakupy nie jest mały więc pomieścimy niezbędne rzeczy. Dodatkowo otrzymałam folię przeciwdeszczową. 

Specyfikacja techniczna: 

* WYMIARY WÓZKA PO ROZŁOŻENIU: 63cm x 51cm x 109cm 
* WYMIARY WÓZKA PO ZŁOŻENIU: 110cm x 31cm x 25cm 
* WYSOKOŚĆ OPARCIA: 45cm 
* GŁĘBOKOŚĆ SIEDZENIA: 31cm 
* WYSOKOŚĆ RĄCZKI: 85cm


Cena waha się od 239 do 260 PLN za nowy wózek. 

Polecam z całego serca. Link do strony -> klikŻałuję tego, że wcześniej nie trafiłam na ofertę firmy Cosatto. Mają rewelacyjne wózki zarówno 3 in 1 jak i spacerówki. Kolory i wzory jak marzenie. Każdy znajdzie coś dla siebie.social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl