Jak utrwalić wspomnienia?


Zastanawiacie się czy można zatrzymać wspomnienia?
Jak można je utrwalić i za pomocą czego?
Podpowiedzi w dzisiejszym wpisie.

Każde dziecko w pierwszym roku swojego życia bardzo się zmienia. Oglądając zdjęcia swojego pierworodnego zauważyłam, że na każdej fotce wygląda zupełnie inaczej. Zadowolona jestem, że przez Jego pierwszy rok mimo, iż nie miałam dobrego aparatu, robiłam mu mnóstwo zdjęć. Nie powiem, jakość niektórych nie powala ale jest czyste sumienie, że została pamiątka.
Jak można w bardziej profesjonalny sposób utrwalić wspomnienia naszej kruszynki?
Jest kilka fajnych opcji. 
Sesje noworodkowe, dziecięce, fotoksiążki, fotokalendarze, nawet widywałam fototapety i rolety. Wybrór jest przeogromny, ale zastanówmy się czy fototapety i rolety to nie jest lekka przesada? Rozumiem, że każdy kocha swoje dziecko najbardziej na świecie i chciałby je oglądać cały czas, ale istnieją pewne granice.
Przeglądając strony internetowe i facebookowe natrafiłam na wspaniałe pomysły, którymi się z Wami podzielę:

1. Sesja dziecięca

Joanna Il- fotograf. Zajmuje się fotografią noworodkową. Jej zdjęcia są fantastyczne, nie przesadzone, bez zbędnych clipartów z Photoshopa. Ładnie i subtelnie obrobione zdjęcie, daje przepiękny widok. 
Żałuję, że sama nie zdecydowałam się na taką sesję noworodkową. Super sprawa.
Jedyna sesja, która wypaliła to ta z brzuszkiem na 5 tygodni przed porodem ;-)

Odnośnik do strony www -> klikKilka przykładowych prac Artystki:


2. Fotoksiążka


My fotoksiążkę zamówiliśmy z serwisu FamilyService.pl

Wszystkie zdjęcia, które chcesz umieścić musisz wgrać na stronę i puścić wodzę fantazji. 
Możliwość zmiany kolorów każdej ze stron, dodanie śmiesznych clipartów, napisów. Jak to się mówi- wszystko, co dusza zapragnie.
30-stronicowa książka w miękkiej okładce kosztuje 89,99PLN

Link do strony ->klik
3. Fotokalendarze

O fotokalendarzach wspominałam już w poście dotyczącym prezentów na Dzień Babci i Dziadka.

Pisałam Wam, że kalendarze ze zdjęciami naszych pociech możemy zamówić na stronie EmpikFoto lub po prostu zgłosić się do mnie ;-)
4. Fotopoduszki

Przypadkiem znalazłam opcję zamówienia poduszek z fotografią naszych małych Bąbelków. Dostępne w różnych rozmiarach i gamach kolorystycznych. Możliwość zaprojektowania i zakupu również na stronie EmpikFoto 

5. Fotoobrazy

To nie jest głupi prezent. Możesz wstawić do programu dowolną fotografię i odebrać od kuriera gotowy obraz na płótnie. Obrazy dostępne w różnych wymiarach, dzięki czemu idealnie dopasujemy je do honorowego miejsca, w którym zostaną powieszone. 

Takie możliwości oferuje nam CEWE. Można tam zamówić wiele fajnych fotogadżetów na różne okazje.

Ja osobiście lubię mieć zdjęcia wywołane w albumie. Najlepsze są również takie robione z zaskoczenia, bo wtedy nie da się oszukać emocji. Niestety brak czasu uniemożliwia mi realizację tego i mam w laptopie folder podpisanymi miesiącami życia Kubusia.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl