Produkty MAM- opinia.

Każdego roku coraz więcej rodziców przekonuje się do produktów firmy MAM. Asortyment firmy jest bardzo duży więc w jednym miejscu możemy skompletować większość wyprawki dla naszego maluszka. Jakiś czas temu dzięki uprzejmości firmy MAM, której bardzo dziękuję przyjechała do nas paczka. W środku znalazły się dwa wybrane przeze mnie produkty, które zostały wykorzystane przez Kubę.

Moją decyzją co do testu produktów był sportowy kubeczek o pojemności aż 330 ml oraz pojemniczek na przekąski
Jakie są moje opinie na temat produktu? 

Co o produkcie pisze producent?
Wyjątkowy kubek, który jest łatwy w trzymaniu, a jego innowacyjna przykrywka zapewnia odpowiednią higienę podczas picia – zwłaszcza poza domem
  • ·         Nie przecieka dzięki opatentowanemu systemowi zaworów
  • ·         Łatwy w trzymaniu dzięki uchwytowi antypoślizgowemu
  • ·         Unikalny, zakrzywiony kształt
  • ·         Przyjemne dla oka wzornictwo
Moja opinia:
Kubeczek jest rzeczywiście śliczny i odpowiednio wyprofilowany, choć wykonany z plastiku. Posiada jednak piękne wzornictwo, które od razu przykuwa uwagę malucha. Zasadniczym plusem jest to, że łatwo go rozłożyć na czynniki pierwsze i umyć. Kuba chętnie z niego pije jednak uważam, że zamknięcie typu "clik" mogłoby być przymocowane tak, jak na poglądowym obrazku.
Wielokrotnie kiedy Jakub otwiera kubek, pozostawia przykrywkę gdzie popadnie i później jest dużo szukania. Kolejny minus to wg mnie przeciekanie. Za cenę prawie 40 PLN uważam, że ten aspekt powinien być bardziej dopracowany. Choć w ustniku znajduje się gumowa uszczelka, to nie do końca spełnia swoją rolę.
Ogólnie bidon jest bardzo funkcjonalny. Dzięki temu, że jest przezroczysty widać więc ilość płynu, jaka się znajduje w środku.

Moja ocena: 7/10Co o produkcie pisze producent?
W domu czy w podróży, podczas zabawy czy spaceru, MAM Snack Box to idealny pojemniczek na ulubione przekąski dziecka.

  • Pierścień ochronny zapobiega łatwemu wypadaniu przekąsek
  • Praktyczna rączka — wystarczy przymocować pokrywkę pod spodem
  • Duży otwór do łatwego napełniania

Moja opinia:
Pojemnik na przekąski to zdecydowanie dobra opcja na długie spacery czy w podróży. Dzięki zamknięciu wszystkie produkty, które włożysz do środka będą nadal świeże i pyszne. Wygodny w utrzymaniu czystości, a także idealny do trzymania przez malucha. Plus za otwieranie. Przykrywka jest na pasku dzięki czemu nigdy jej nie zgubisz. Po otwarciu  możesz ją przymocować pod spód pojemnika i postawić na stoliku czy w innym miejscu. Pierścień ochronny boxa zapobiega wypadaniu przekąsek, duży otwór po rozłożeniu pozwala na swobodne napełnienie pojemnika, a praktyczna rączka na trzymanie go, poprzez mocowanie w spodzie pojemnika. Snack box nie jest wywrotny więc raczej po włożeniu smakołyków się sam nie przewróci. Nie posiada jednak funkcji przymocowania podstawki do stołu więc to uważam za minus. Produkt łatwo się czyści więc jest bardzo higieniczny. 
U nas świetnie się sprawdził, Kubuś nie miał problemów z jego trzymaniem jak i wydobyciem przekąski. Zrzucany wielokrotnie nie otworzył się sam, nie pękł i nie porysował się co świadczy o jego wytrzymałości.

Moja ocena: 9/10

Wszystkie produkty znajdujące się w sklepie internetowym MAM są oczywiście wolne od Bisfenolu (BPA FREE), czyli bezpieczne dla Waszego dziecka.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl