Polecane blogi vol 2.Codziennie staram się zaglądać na obserwowane przeze mnie blogi. Mam swoje ulubione pozycje jak każdy. Dzisiaj podzielę się z Wami kolejną porcją blogów, które czytam regularnie. Zapewne większość z nich znacie i lubicie tak jak ja. Poprzednie blogi znajdziecie "TU"

Wystarczy kliknąć na logo danego bloga, aby zostać przeniesionym na daną stronę. Miłego odwiedzania


Matka małej Terrorystki, pedagog z wykształcenia.
Średnio 3 razy dziennie ma ochotę polecieć na Księżyc z biletem w jedną stronę. Co jest tego powodem? To, co u większości z Nas. 
Niewspółpracujące dziecko, PMS oraz męski świat, którego chyba, jak twierdzi nigdy nie zrozumie. 
Na blogu oprócz wpisów dotyczących małej Terrorystki znajdziecie również ciekawe opowiadania, które sprawią, że będziecie tam zaglądać codziennie. Zapewniam Was, że warto odwiedzić bloga Gosi- nie pożałujecie!


Gdy myśli czasami jak mogłaby streścić swoją osobę w kilku wyrazach przychodzi Jej na myśl określenie nieekologiczna ekolożka....  Mama Żuka, który wcale nie jest chłopcem, żona Rolnika nie tylko z racji zawodu, ale i z wykształcenia i miłości do ziemi. Z wykształcenia mgr inż. ochrony środowiska, z lekką nutą pedagoga. Kobieta, której credo życiowe to słowa pewnego wykładowcy - inżynier nie musi wiedzieć, inżynier musi wiedzieć jak wykombinować odpowiedź... 
Więc żyję by kombinować odpowiedzi na nurtujące mnie pytania i kombinuję żeby żyć zgodnie z moimi przekonaniami.- tak o sobie mówi Ilona. Ja tylko dodam, że blog jest rewelacyjny i porusza ciekawe kwestie.

Życie codzienne cudownego Arka, którego uśmiech rozbije nawet serce z kamienia.
Bloga prowadzą rodzice ślicznego chłopca, który doskonale pokonuje przeciwność jaką jest jazda na wózku. Piękne zdjęcia, mądre wpis. Blog parentingowy, w którym Marzena z Mężem przełamują bariery i zmieniają stereotypy. Pokazują siłę i niezłomność jaka w nich drzemie. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie. Od przydatnych informacji po modę dziecięcą i inspiracje.
Radość, miłość i mnóstwo pozytywnej energii w jednym miejscu.Blog Kasi to idealne miejsce dla obecnych jak i przyszłych mam. Pisze w nim o życiu, opisuję produkty, zabawki i książki z których korzysta wraz z Synkiem. Dzieli się spostrzeżeniami i doświadczeniem, które zdobywa jako mama cudownego Oliego. Poza tym przedstawia pomysły i inspiracje związane z ważnymi okolicznościami oraz te, które mogą umilić nam codzienność. 

Pięknie wydane książki wraz z ciekawymi opisami oraz zawsze wesoły Oli to znak rozpoznawczy Kasi bloga. Macie chwilę? Dobrze się składa, więc zajrzyjcie na bloga.Karola jest fantastyczną kobietą, pełną radości, werwy i samodoskonalenia. Elo Mama to żona i mama dwójki fantastycznych dzieciaków: Poli i Leona. To czym się zajmuję jest typowo "babskie". Na blogu znajdziecie m.in. przepisy na zdrowe "zielone" koktajle oraz cudowne tiulowe cuda. Ostatnio dołączył do niej również Emil- jej Mąż, zwany elo Tatą. Wpadnijcie i poczytajcie wiersze, opowiadania i zostawcie po sobie ślad. Mam nadzieję, że Karolina zarazi Was swoją pozytywną energią.


P.S. Kolejna odsłona nowych blogów niebawem.


Wpis bierze udział w akcji na stronie zBLOGowani


zBLOGowani.pl


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl