Zmień swoje wnętrza z Poster Store

Poster Store
Mówią, że "kobieta zmienną jest" i obserwując swoje poczynania, muszę się z tym zgodzić, ku (niestety) uciesze mojego Męża, który po wszystkich moich nowych pomysłach szepcze po cichu "A nie mówiłem".
Cóż poradzić mogę na to, że kocham zmiany we własnym domu, a każda nawet niewielka metamorfoza sprawia mi ogrom radości.

Kolejne wielkie- niewielkie zmiany

Salon w naszym przypadku, to miejsce spotkań rodzinnych. Można powiedzieć, że pokój dzienny to serce całego domu. Przede wszystkim, aby się w nim dobrze mieszkało, powinien być jasny i nieprzytłaczający swoimi kolorami, bo to właśnie tutaj odpoczywamy po ciężkim dniu w pracy, szkole czy spędzamy czas z najbliższymi, a także leniuchujemy.
Zapewne pamiętacie, jak w lutym wieszaliśmy na ścianach naszego salonu niewielką galerię ścienną z plakatów, aby ożywić trochę nasze wnętrza?
No więc muszę Wam się do czegoś przyznać! Po wielu wieczorach spędzonych na kanapie z kieliszkiem domowego wina, milionie minut patrzenia się na moje mieszkanie podczas picia porannej kawy w ciągu ostatnich tygodni kwarantanny, wpadłam na pomysł, że czas tę galerię powiększyć i znowu wpadłam na zakupy do Poster Store.
Markę powinniście już znać, choćby z tego powodu, że mają szeroką ofertę wspaniałych obrazów, ale to nie wszystko. Ich niesamowita jakość ramek wykonanych z najlepszej jakości drewna dębowego przetrwa wiele lat w niezmienionej formie. A jeśli lubicie skandynawski styl, czyli minimalizm i prostotę, to z pewnością oferta Was zachwyci.
Oprócz tego, firma produkując zarówno ramki, jak i same plakaty stawia ponad wszystko ochronę środowiska, dlatego też papier używany do produkcji wszystkich plakatów posiada niezbędne certyfikaty takie, jak FSC dające gwarancję, że drewno pochodzi tylko z lasów certyfikowanych Nordic Swan Ecolabel. Jest to jeden z najbardziej surowych certyfikatów ekologicznych w Europie. To duży plus, szczególnie brany pod uwagę u osób, które próbują być bardziej eko i świadomie rezygnują z produktów niszczących środowisko, w którym żyjemy.
Poster Store
Poster Store
Poster Store
Poster Store
Poster Store

Dlaczego warto inwestować w galerie ścienne z plakatów?

Plakaty to przede wszystkim najtańsza i najlepsza możliwość zmiany swoich ścian. Dlaczego? Bo są tanie i łatwo można je wymienić. Trzeba uczciwie odpowiedzieć sobie na pytanie, czy mając drogie obrazy, zmienialibyście je często w swoich wnętrzach? No pewnie, że nie, bo nikt normalny nie ma tyle kasy, że decydować się na takie koszty.
Plakaty to co innego. Ich koszt nie jest wysoki, a trzeba przyznać, że dzięki nim można niesamowicie odmienić swoje mieszkanie w kilka chwil. Mało tego to, dzięki inspiracjom dostępnym na stronie Poster Store szybko i bez zbędnych problemów zakupicie od razu plakaty w pasujących wymiarach oraz wzorach.

Pamiętaj!
Nie musisz płacić projektantom wnętrz ani spędzać wielu godzin na stronach z inspiracjami domowymi- wchodzisz po prostu na stronę Poster Store, klikasz inspiracje i wybierasz wzory oraz kolorystykę pasującą do Twojego wnętrza, humoru, czy wyznawanej ideologii.

Jakie plakaty są trendem 2020 roku?

Świat pędzi do przodu, a każda pora roku wyznacza nowe trendy nie tylko w doborze ubrań, ale także we wnętrzach. Trzeba zauważyć, że hot trendami 2020 roku są przede wszystkim motywy botaniczne. Wszelkiego rodzaju egzotyczne liście czy kwiaty nadają niepowtarzalnego wyglądu, a ich barwy uspokajają domowników. Hitem okazuje się, że są także mapy i to nie tylko świata, ale coraz częściej na ścianach widnieją różnego typu plany poszczególnych miast. Niesłabnącą popularnością cieszą się także pejzaże czy krajobrazy. My właśnie postawiliśmy na tego typu plakaty, ponieważ drzemie w nas niesłabnąca potrzeba podróży i zwiedzania różnych miejsc na świecie. Z każdym rokiem nasz apetyt na dalekie wyprawy rośnie, a plakaty, które wybraliśmy przypominają nam o naszym marzeniu zwiedzenia pięknej Skandynawii.
Poster Store
Poster Store
Poster Store
Poster Store
Wybrane przez nas plakaty: 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10
Poster Store

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl