Podróże z dziećmi #22- Twinpigs w Żorach

Twinpigs Żory
Nasza wycieczka do Białki Tatrzańskiej nie mogła skończyć się powrotem do domu. Dzień przed wyjazdem postanowiliśmy w tajemnicy przed dziećmi zorganizować wyjazd do amerykańskiego parku rozrywki mieszczącego się w Żorach.

Niespodzianka w drodze do domu


W piątek rano spakowaliśmy nasz samochód i ruszyliśmy w drogę powrotną do domu, a w każdym razie tak myślały dzieci. Kiedy po 1,5h jazdy Kuba zapytał się, czy znowu tak długo będziemy jechać, dowiedział się, że zabieramy ich do Parku Twinpigs na całodniowe zabawy. Od razu mała buzia się rozweseliła i zyskała +100 do mocy ;-)

Twinpigs, czyli amerykańskie miasteczko w Żorach

Któż z nas nie marzył o wycieczce do Ameryki? Nasuwa się tylko pytanie, ile osobom uda się spełnić to marzenie! Jeśli tak, jak my chcielibyście znaleźć się na rajskich Hawajach lub w gorącym Meksyku czy szalonym Las Vegas, to po prostu odwiedźcie Twinpigs, gdzie czeka Was szalona wyprawa po Ameryce!
TwinPigs
TwinPigs
Twinpigs Żory
Twinpigs Żory
Jako, że trafiliśmy na długi weekend, to udało nam się skorzystać z dodatkowo przygotowanych atrakcji. Na swojej drodze spotkaliśmy prawdziwego kowboja, roztańczoną Hawajkę, odważnego szczudlarza, który przede wszystkim skradł nasze serca oraz uroczą kowbojkę. Animatorzy przygotowali dla dzieci pokazy żonglerki, warsztaty z tańca hula oraz zabawy kreatywne i wspólne puszczanie olbrzymich baniek.
Twinpigs Żory
Twinpigs Żory
Miasteczko Twinpigs podzielone zostało na 8 stref tematycznych. Każda strefa to przede wszystkim nowa przygoda!
mapa miasteczka Twinpigs

W amerykańskim miasteczku znajdziecie:Hawaje z piaszczystą plażą oraz wysokim wulkanem, na który można się wspiąć. Dodatkowo strefa wyposażona jest w wodne armatki, które zapewniają niesamowitą zabawę w upalne dni, a także ochłodę dla wszystkich zwiedzających. Można usiąść pod palmami i delektować się niesamowitą zabawą.TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs

Dziki Zachód to ciąg budynków w prawdziwie westernowym stylu. Znajdziecie tutaj choćby celę więzienną w biurze szeryfa czy prawdziwy saloon, gdzie będziecie mogli skosztować lokalnych specjałów. Oprócz tego możecie bez krępacji przeobrazić się w kowboja i ustrzelić zdobycz na strzelnicy. Bez wątpienia zachwyci każdego dokładne odwzorowanie wyglądu budynków oraz klimat miejsca.

TwinPigs

TwinPigs


Zwierzyniec to z pewnością prawdziwa gratka dla fanów zwierząt. W zagrodach znajdują się oswojone kozy, które chętnie nie tylko pozują do zdjęć, ale także dają się pogłaskać. Znajdziemy tam także daniele i owce kameruńskie, również chętnie do wspólnej fotki.TwinPigs

Las przygód to jedna z największych stref w Twinpgs.  Znajdziemy tam m.in. kolejkę wąskotorową, którą można się przejechać, a także wioskę indiańską. Oprócz tego przejdziemy się drewnianym molo czy przeciśniemy przez liny. W ramach zabaw warto także pobawić się w tropienie saren czy strzelanie z łuku. Wszystkie zabawy znajdują się w lasku, który daje cień i ukojenie od palącego słońca.
TwinPigs
TwinPigs

TwinPigs

TwinPigs

TwinPigs

TwinPigs

TwinPigs

TwinPigs
TwinPigsLas Vegas to z pewnością miejsce, które zachwyci wszystkich fanów gier, a oprócz nich znajdziemy tam także piękny wodospad Havasu. Turkusowa woda odcina się na czerwonych skałach Kanionu Kolorado, a przejście pod nim sprawi, że poczujemy spadającą bryzę wodospadu.
TwinPigs
TwinPigsMeksyk to przede wszystkim niesamowita zabawa w tajemniczych podziemiach, a także kinie 5d, które świetnie nas orzeźwiło podczas seansu. Oczywiście zaliczyliśmy rodzinnie rundkę gąsienicą, a także szalonym wahadłem. Dzieciaki nawet bez obaw przeszły nawiedzoną sztolnię, za co jestem z nich niesamowicie dumna.

TwinPigs

TwinPigs
TwinPigs

Powrót do przyszłości to świetne miejsce, które wprawa w niesamowity klimat. Dzięki wagonikom w diabelskim młynie, mogliśmy podziwiać z góry panoramę Żor, a karuzela z beczek po whiskey zawróciła nam w głowie. Odwiedziliśmy także kino w kształcie kuli. Dzięki nowoczesnej technologii kina 360 stopni mogliśmy zbadać odległe zakątki galaktyki. To było fantastyczne przeżycie.
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs


Rock ` n ` roll to przede wszystkim klimat, którego można pozazdrościć. Restauracje rodem z amerykańskich filmów sprawiają, że czujemy się jakbyśmy byli tam na prawdę. Wspaniałe kawiarnie z nieziemsko pysznymi lodami, a oprócz tego fantastyczny salon iluzji czy replika stacji benzynowej.


TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
Wchodząc do Twinpigs czujemy się jakbyśmy przenosili się do prawdziwej amerykańskiej krainy, gdzie ludzie grają na harmonijce, jeżdżą na bicyklach czy strzelają jak w westernach. To niesamowite miejsce, które zachwyci nie tylko dzieci, ale także dorosłych towarzyszących najmłodszym podczas tej emocjonującej wyprawy.
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
TwinPigs
P.S. Z całego serca pozdrawiamy wspaniałych animatorów, którzy byli niezwykle mili i rozmowni, a na sam koniec wspaniale zapozowali do pamiątkowego zdjęcia. Uwielbiamy Was!!! ;-)

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl