Zachowujemy wspomnienia ze szkolnych lat

Nasze pociechy dorastają tak szybko, że zanim zdążymy się obejrzeć, będą one prawie dorosłe.
To niesamowite, ale czas pędzi nieubłaganie, nie mamy na to żadnego wpływu. Aby mieć jakiekolwiek pamiątki, do których będziemy mogli powrócić za kilka lat, warto na bieżąco wykonywać wiele fotografii. Zabawy w przedszkolu, pierwszy dzień w szkole, zakończenie roku szkolnego, ukończenie szkoły, wystąpienia publiczne z okazji świąt, dyskoteka szkolna, wspólne wakacje i imprezy okolicznościowe, a nawet zdjęcia podczas udziału w różnych zabawach i turniejach- nieważne od okoliczności, warto uwiecznić niektóre okazje na naszych aparatach.

Fotoksiążka szkolna jako cudowna pamiątka oraz świetny pomysł na prezent.

Szkoła to cudowny okres w życiu każdego dziecka. Większość co prawda na nią narzeka i chciałaby być dorosła, ale tak na prawdę nie zdają sobie sprawy z tego, co czeka ich w przyszłości. Jako uczniowie mogą prowadzić spokojne, beztroskie życie, nie przejmując się rachunkami, żywnością lub innymi ważnymi sprawami. W szkołach regularnie odbywają się różnego typu wydarzenia, podczas których nasze dziecko odgrywa jakąś ważną rolę. Śpiewa w chórze, jest solistą, jest aktorem w przedstawieniu, a może po prostu odpowiada za organizacje oraz za inne istotne sprawy? Niezależnie od tego warto zrobić pamiątkowe fotografie, które będziemy mogli wykorzystać do fotoksiążki szkolnej. Będzie to doskonały prezent chociażby na osiemnaste urodziny. Co prawda wymaga wszelkich starań, ale mamy pewność, że nasze dziecko to doceni.

Innym świetnym zastosowaniem fotoksiążki szkolnej. będzie również prezent zarówno dla nauczycieli, jak i dla wszystkich uczniów kończących pewien etap w szkole. Zakończenie 8 klasy, a może nawet szkoły średniej? Będzie to doskonała pamiątka dla wszystkich, niezależnie od wieku. Można w niej umieścić zdjęcia z wycieczki szkolnej, dyskoteki, dnia nauczyciela, z Wigilii szkolnej a nawet z mikołajków, podczas rozdawania prezentów. Doskonale upamiętni wszelkie niezwykłe wydarzenia.

W jaki sposób powstaje fotoksiążka szkolna

Stworzenie takiej pamiątki wbrew pozorom nie należy do najtrudniejszych. Aby tego dokonać, konieczny będzie komputer lub laptop oraz odpowiedni program, który możemy pobrać zupełnie za darmo. Następnie uruchamiamy świeżo co zainstalowaną aplikację i możemy zaczynać! Dzięki niemu zaprojektujemy fotoksiążkę szkolną, jaką tylko sobie wymarzymy. W tym celu musimy posiadać odpowiednią ilość zdjęć. Warto zgrać je ze wszystkich urządzeń, na których fotografie mogą się znajdować. Tego typu program umożliwia przycinanie zdjęć oraz ich dodawanie. Jest na prawdę wszechstronny i pozwala także na wiele innych modyfikacji, jak zmiana układu strony, nadanie kolorowego tła i filtrów, dodawanie tzw. clipartów, czyli zabawnych ilustracji, a także dodanie ramek do poszczególnych zdjęć. Mamy możliwość także zabawnego komentowania fotografii, co zapewni u każdego uśmiech na twarzy. Warto poświęcić nad tym dostatecznie dużo czasu, gdyż w zależności od tego, w jaki sposób wykonamy całość, tak samo będzie się to prezentować w rzeczywistości. I to właściwie koniec. Ostatnią czynnością będzie zatwierdzenie kroniki i jej zamówienie. Dostawa będzie błyskawiczna, kurier przywiezie naszą paczkę dokładnie pod ten adres, który podaliśmy podczas zamówienia. Nie wychodząc z domu zrobimy pamiątkę, która do końca życia będzie przypominać wszystkie piękne chwile naszych dzieci.

Wywoływanie zdjęć jako forma wiecznych wspomnień

Bardzo często zdarza się, że w czasie trwania wakacji wyjeżdżamy z całą rodziną na urlop. Jest to fantastyczna okazja, aby spędzić trochę czasu razem. Jednak nasz umysł czasem płata nam figle i nie jest w stanie zapamiętać wszystkich niesamowitych wydarzeń, które spotkały nas podczas wypoczynku. W tym celu powinniśmy robić jak najwięcej fotografii. Nad morzem, w górach, w zoo, na basenie, w hotelu- każde miejsce może być częścią naszych fantastycznych wspomnień. Jednak zdjęcia w formie elektronicznej możemy w łatwy sposób stracić. Często bowiem występują sytuacje, w której karta pamięci ulegnie uszkodzeniu lub przypadkowo nasze pociechy usuwają wszystkie dany z pamięci wewnętrznej urządzenia. Aby odpowiednio się zabezpieczyć, powinniśmy robić kopie zapasowe. Jednakże najlepszym rozwiązaniem jest wywoływanie zdjęć online. Wystarczy przesłać zdjęcia z dysku na stronę, wybrać odpowiedni format i gotowe. Teraz pozostaje nam złożyć zamówienie i czekać na paczkę, aby cieszyć się pięknie wywołanymi zdjęciami.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl