Propozycje prezentów na Dzień Dziecka

Mubi
1 czerwca to wyjątkowy dzień dla wszystkim dzieci. Choć kocha się ich całym sercem każdego dnia i rozpieszcza przy każdej nadarzającej się okazji, to Dzień Dziecka to wyjątkowe święto.
Można rzecz, że tego dnia dzieją się magiczne rzeczy, a w posiadanie maluchów trafiają najwspanialsze podarunki zaraz po prezentach bożonarodzeniowych.

Lata 90

Nie inaczej było w czasach, kiedy to my byliśmy dziećmi. Lata 90- najwspanailsze czasy, które wspomina się do dziś przy każdej nadarzającej się okazji. Choć życie wcale nie obfitowało w dostatek, to nasi rodzice i dziadkowie dbali o to, aby ten dzień był wspaniały i przede wszystkim niezapomniany.
Co prawda nie były to lata, gdzie otrzymywało się wypasioną elektronikę czy najnowsze modele pojazdów, ale z czystym sumiem można stwierdzić, że wcale nie były one gorsze od obecnych czasów, bo co jak co, ale rodzina spędzała masę czasu razem w radości.

Pamiętam, że jako mała dziewczynka każdego roku bardzo czekałam na ten dzień, ponieważ w ramach świętowania jeździliśmy do zoo czy na lunaparków. Tego typu wyjazdy nie były tak częste, jak to bywa teraz. Oprócz tego bez wyrzutów sumienia można było jeść cały dzień pyszne lody i pić zakazaną colę.
Oczywiście przy okazji dostawało się wymarzony prezent, który przez długi czas był pewnie zmorą naszych rodziców, ponieważ wierciło się im dziurę w brzuchu przy każdej reklamie danego produktu puszczanego w TV.
Analizując wszystko uważam, że dziś czasy pod tym kątem są łaskawsze, prezenty bardziej dostępne i co najważniejsze zróżnicowane, a w większości domów dzień dziecka trwa cały rok.

Dzień dziecka w obecnych czasach

Od kiedy w naszym domu pojawiły się dzieci, Dzień Dziecka celebrowany jest na maxa. Spędzamy go rodzinne na wszelkiego rodzaju wyjazdach zaliczając po drodze restauracje, lodziarnie i lunaparki. Robimy to, no co mają ochotę nasze maluchy, a jak wiadomo mają oni szalone pomysły.
Ten rok jest zupełnie inny, bo z naszych wjazdów mimo marzeń Kuby nici więc postanowiliśmy sprawić im podwójną radość i podarowaliśmy im przedwczesne prezenty na dzień dziecka.

Kuba jako, że uwielbia klocki dostał od nas zestawy uzupełniające serie, które od dawna ma w swoim posiadaniu. Z serii Raben, których kolorystyka nawiązuje do barw floty przedsiębiorstwa użyczającego swojej marki dla klocków, dołączyła wspaniała ciężarówka kontenerowa, która zachwyciła go od pierwszych chwil. Jest to przede wszystkim rewelacyjne uzupełnienie bazy magazynowej, która jest w naszym domu od dawna. Pojazd składa się niespełna 350 klocków, które rewelacyjnie rozwijają motorykę małą, a także ćwiczą koncentrację podczas układania.
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Drugim zestawem, który pojawił się w ramach prezentu na Dzień Dziecka jest oddział wodny z serii My Police. Jeśli bacznie obserwujecie nasze wpisy i udsotępniane zdjęcia lub relacje, to z pewnością udało Wam się wypatrzeć w naszych publikacjach inne elementy tej serii, np duży komisariat lub pojedyncze pojazdy, które kupujemy choćby podczas zakupów. Kuba wielką miłością darzy wszelkiego rodzaju klocki i muszę przyznać, że jestem z tego powodu zadowolona, ponieważ ich układanie uczy cierpliwości i ćwiczy dodatkowo koordynację ruchową.
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Oczywiście nie możemy w kwestii prezentów na ten wspaniały dzień pominąć naszej córki. Agata równiez otrzymała od nas 2 wspaniałe zestawy nie tylko dopasowane do jej wieku, ale przede wszystkim jej zainteresowań.

Kiedy przyglądałam któregoś dnia zestawy klocków, od razu w oko wpadły mi komplety przeznaczone dla dziewczynek, wielkich fanek różu i księżniczek. Nie mogłam dokonać innego wyboru, niż kupić naszej małej Agatce zestawy związane właśnie z jej ulubionymi zabawami.
Fairyland Baśniowa Kraina z serii Mubi oraz Magical Castle Magiczny Zamek również z tej samej serii to zestawy klocków dla dzieci powyżej 18 miesiąca życia. Ich piękna kolorystyka i dopracowane elementy pozwalają na emocjonującą zabawę w domowym zaciszu. Wspaniały zamek z księżniczką, magiczne jednorożce czy kolejka z efektami dźwiękowymi są idealnym prezentem dla każdej dziewczynki. Wspaniała rozrywka rozwijająca wyobraźnie, a także kreatywność będzie idealną okazją do wspólnych zabaw.
Mubi
Mubi
Mubi
Mubi
Mubi
Mubi
Mubi
Mubi
Mubi

Idealne prezenty na Dzień Dziecka- propozycje

Jeśli jeszcze nie macie sprecyzowanych pomysłow na prezent dla Waszych pociech, to zachęcam Was do prześledzenia oferty Klocków Blocków lub odwiedzenia ich profilu na Facebooku, gdzie z pewnością natraficie na wspaniała pomysły, a z naszej strony chcemy Wam polecić zestawy, które od dawna mamy w swoim posiadaniu.

Z tej serii posiadamy chyba najwięcej elementów, gdyż dokupowaliśmy nawet pojedyncze auta. Z najwięszego zestawu mamy duży posterunek policji, który fantastycznie prezentuje się, a do niego właśnie dołączył także oddział wodny, który mogliście zobaczyć na zdjęciach powyżej. Z małych pojazdów mamy motor z policjantem, auto z radarem, a także radiowóz ze złoczyńcą i małą policję, którą zakupiliśmy w Pepco.
Klocki Blocki
Z serii strażackiej posiadamy nie tylko posterunek strażacki, ale także lądowisko z helikopterem oraz osobno dokupione pojazdy- beczkowóz oraz wóz gaśniczy. Jest to niezwykła seria, która uczy przede wszystkim szacunku do wykonywanej pracy strażaka oraz pozwala podjąć tematy związane z bezpieczeństwem.
Klocki Blocki
Fantastyczna opcja na nauke o logistyce i zasadzie działania magazynów. Dzięki uprzejmości Rabena, ich ciężarówki i inne pojazdy mogą znaleźć się w pokoju Waszych dzieci. W naszym wypadku posiadamy bazę magazynową, a także nowy samochód z kontenerami czy auto kuriera. Zabawa tym zestawem może odbywać się na wiele ciekawych sposobów, a to dzięki kreatywności, której bezmiar posiadają dzieciaki.
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Jeśli w Waszym domu znajdują się fani pojazdów budowlanych czy też mechaników, to mogę zaproponować zestawy z serii MyCity. W naszym domu znajduje się duży warsztat samochodowy, który od wielu lat pozwala naszym dzieciom bawić się w kreatywny sposób, ale nie tylko. Posiadamy także pojedyncze auta, które kosztują grosze, a pozwalają dzieciakom rozwijać motorykę i ćwiczyć cierpliwość podczas składania modeli.
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Klocki Blocki
Jeśli jeszcze nie macie żadnych klocków, to zachęcam Was do zakupienia choćby małych zestawów, aby sprawdzić, czy Wasze pociechy lubią tego typu kreatywne zabawy.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl