Uwolnij kolory i pokaż je w swoim domu.

fotoobraz

Od lat wyznaję prostą zasadę mówiącą o tym, że dom to nie muzeum. Uważam, że nasze życie w żaden sposób nie powinno być podyktowane wszechobecnym trendom związanym nie tylko z wyglądem tego, co nas otacza, ale także z całym stylem naszego życia.

Oglądając nas możecie zauważyć, że nie jesteśmy typowo instagramową rodziną, której życie kręci się wokół tego, co akurat jest na czasie. Jesteśmy zwykłymi ludźmi, którzy idą razem przez życie, przeżywają swoje wzloty i upadki oraz miewają chwilę słabości.

Lubimy kolory, nie tolerujemy nudy. Przekłada się nie tylko na nasze ubrania, ale także na wnętrze naszego domu.

Pogoń za modą

Wiem, że teraz cały kraj szczególnie ten wirtualny oszalał na punkcie pastelowych kolorów, białych wnętrz i wszystkiego, co akurat dobrze się sprzedaje. Taka już większości tendencja, że ciężko im znaleźć swój styl, tylko powielają to, co zobaczą w katalogu czy na jakiejś stronie internetowej.

W naszym wypadku chcąc odświeżyć trochę wnętrza i jednocześnie nadać im przytulności zakupiłam po raz kolejny fotoobrazy, które pozwolą mi się napatrzeć oraz nacieszyć widokiem moich dzieci i całej naszej rodziny. Docelowo będą one wisiały na naszej klatce schodowej, którą planujemy odświeżyć w przyszłym roku przy okazji remontu pokoju Kuby.


Dlaczego kupiłam fotoobrazy, a nie zdecydowałam się na coś innego?

Przede wszystkim powodem mojej decyzji jest fakt, że dom tworzą ludzie, a nie przedmioty i chętnie do widoku naszej rodziny wracamy. Lubię wspominać piękne chwile, a umieszczając je właśnie na fotografiach mamy możliwość zatrzymać je na dłużej.

Fotoobrazy to nie tylko ciekawa opcja dekoracji domu. To wspaniały pomysł na prezent na różne okazje. Technologia pozwala nam odtwarzać stare fotografie i tworzyć z nich cyfrowy obraz, dlatego też myślę, że tego typu podarunek sprawi mnóstwo radości naszym bliskim.

Fotoobrazy wykonane zostały z wysokiej jakości płótna, które jest niezwykle wytrzymałe, a zadrukowana rama obrazu idealnie wykończy nasze zdjęcie i pozwoli ładnie wkomponować się w wystrój wnętrza. Ogromny wybór formatów sprawi, że każdy znajdzie zadowalające rozwiązanie. Możliwość wyboru szablonów lub stworzenia własnego projektu idealnie spersonalizuje nasze zamówienie i nas zachwyci.

uwolnij kolory

fotooobrazy

dekoracja domu

colorland


Pamiętajcie, że Wasz dom, to Wasza twierdza. Nie zawsze musi być idealnie i modnie. U nas jest przede wszystkim życiowo. Dbamy o to, aby nasz dom był naszym azylem, abyśmy zarówno my, jak i nasze dzieci czuły się w nim dobrze i po swojemu. Nie wszystko jest fantastycznie, bo nie zawsze wystarcza na to pieniędzy, ale trzeba znaleźć balans między tym, co się chce, a na co pozwalają fundusze. Czasami trzeba trochę wyluzować z wyjazdami i zaoszczędzić trochę grosza lub złapać więcej zleceń, aby wszystko nadgonić.


A teraz na koniec mam dla Was coś specjalnego!
Kod rabatowy na zakup fotoobrazu o wymiarach 50x70/70x50. Wystarczy przejść na stronę Uwolnij kolory, wybrać produkty oraz je spersonalizować i w koszyku wpisać WRACAM20

Kod jest ważny do 25.11.2018 i fotoobraz można zamówić za 27 zł.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl