Wózek spacerowy Movino Estera- test.

tania spacerówka

Wózek spacerowy przy dzieciach to taki must have, który nawet jeśli rzadko jest używany, to jednak powinien się znaleźć na wyposażeniu rodziny.
Przychodzę do Was dzisiaj z recenzją lekkiego i niezawodnego wózka spacerowego Movino Estera, któy z pewnością zachwyci każdego.
dziecko

wózek dla dziecka

tani wózek

spacerówka dla dziecka

ścieżka dydaktyczna

Dolina Baryczy

Ruda Sułowska

wózek Movino

zabawa

bocianie gniazdo

wózek spacerówka

wózek dla 2latka

mama i dziecko

Test wózka spacerowego

Testowany model spacerówki to Movino Estera, czyli kompaktowy wózek, który idealnie sprawdzi się w miejskim zgiełku lub na wyjazdach.

Wózek jest bardzo lekki, bowiem waży niespełna 6 kg i nie sprawi problemu podczas znoszenia go zarówno z mieszkania z bloku lub wyjmowania z bagażnika samochodu. Dodatkowo składanie wózka jest tak proste, że zrobimy to jedna ręką, a to za sprawą przycisku dostępnego na rączce wózka. Wózek składa się praktycznie w kostkę bez potrzeby demontowania poszczególnych elementów, a ponadto zapakowane w koszyk na zakupy przedmioty nie wysypują się lecz pozostają na swoim miejscu.

szybkie składanie wózka

małe gabaryty wózka

mały rozmiar wózka

szybkie składanie spacerówki

mała spacerówka

lekki wózek


Wózek testowaliśmy kilka tygodni i zbieraliśmy go w różne miejsca, aby test był rzetelny i pomocny dla osób, które stoją przed wyborem pojazdu dla swojego dziecka.
Użytkowaliśmy go na spacerach w naszej miejscowości, pojechaliśmy do lasu czy zabraliśmy go na jeden z naszych wyjazdów i musimy stwierdzić, że mimo piankowych oraz podwójnych kół prowadzenie wózka nie było ciężkie. Na terenach leśnych czy nieutwardzonych drogach przydało się blokowanie kół, dzięki czemu bez problemu pokonaliśmy trasę.
Wózek ogólnie śmiało można prowadzić i nawigować jedną ręką, choć przy wejściu na krawężnik trzeba nieco podnieść go do góry i tutaj już druga ręka jest niezbędna.

Spacerówka Movino Estera posiada w standardowym wyposażeniu miękką, wyjmowaną wkładkę. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Wkładkę możesz w każdej chwili zdjąć i wyczyścić. Kolejnym bajerem jest regulowany podnóżek, idealnie sprawdzający się choćby podczas drzemki. Rozkładane na płasko oparcie oraz niezwykle głęboka buda pozwoliła dziecku na spokojną drzemkę niezakłóconą świecącym w oczy słońcu.


pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa

regulowany podnóżek

głęboki daszek w wózku

ładny wózek spacerowy

okienko w budce

kieszonka na drobiazgi

regulacja oparcia

duży kosz na zakupy


Tacka z możliwością odpięcia, to wspaniały sposób nie tylko na bezpieczeństwo naszego dziecka, ale przede wszystkim na możliwość zjedzenia podczas spaceru ulubionej przekąski. Dodatkowy uchwyt na butelkę z wodą czy termiczny kubek kawy dla mamy sprawi, że każdy spacer będzie dla Was przyjemnością, a pojemny kosz na zakupy lub inne drobiazgi niezbędne przy dziecku zapewni wygodę bez potrzeby noszenia dużych toreb.

Błyskawiczny system szybkiego składania pozwoli na sprawne zapakowanie wózka czy wniesienie go do kawiarni lub po schodach. Wózek idealnie sprawdzi się zarówno na szybki wypad, wakacje czy do samolotu, a stalowa rama zapewni, że nie zniszczy się po jednokrotnym użyciu.

Cena wózka zdecydowanie zachęca do zakupu. Ten model na chwilę obecną w promocyjnej cenie kosztuje zaledwie 239 zł, natomiast w regularnej niewiele ponad 300. 
Uważam, że wózek jakością dorównuje do innych znanych marek, które niestety cenią się znacznie wyżej.

wózek Movino

Movino Estera

wózek na 200 zł


Wózek dostępny w 3 pięknych kolorach: czerwonym, granatowym oraz szarym i dostępny jest na stronie producenta- www.movino.pl 

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl