Czy warto kupować personalizowane prezenty na rocznicę ślubu?


Podarunki, które wybieramy niewątpliwie powinny być podarowane wprost z naszego serca, ale czasami ciężko nam wybrać odpowiedni prezent szczególnie na ważną uroczystość jaką jest rocznica ślubu. Kolejny bibelot, który będzie zbieraczem kurzu, czy może zdublowana rzecz zamiast cieszyć spowoduje zmieszanie nie tylko osoby obdarowanej, ale także osoby która ten prezent przekazuje.

Radość z otrzymania trafionego prezentu widać gołym okiem. Ten błysk, uśmiech i przede wszystkim emocje nie będą udawane, lecz niezwykle naturalne.

Rodzinne świętowanie.


W poprzedni weekend uczestniczyliśmy w obchodach 50 rocznicy ślubu moich dziadków i muszę przyznać, że miałam ogromny problem z tym, co im podarować. W końcu postanowiłam, że zapytam się wprost i dzięki temu podarunek, który zabrałam ze sobą aż 300 km okazał się jak najbardziej trafiony i wywołał mnóstwo uśmiechu.
Haftowane i niezwykle dobrej jakości ręczniki przydadzą się każdemu. To nie tylko fajny prezent na rocznicę ślubu, ale także na ślub czy parapetówkę. Zestaw zawiera dwa ręczniki w kolorze ecru o wymiarach 70x140 cm wykonane ze 100% naturalnej bawełny. Są miękkie, puszyste i niesamowicie chłonne. Ozdobione dopasowanymi do siebie oryginalnymi wzorami będą nietypową ozdobą każdej łazienki.

ręczniki bawełnianePoniżej przedstawię Wam kilka innych i zarazem niezwykłych podarunków, które oprócz przystępnej ceny sprawią ogromną radość naszym ukochanym osobom, a wszystkie prezentowane produkty kupicie na stronie MyGiftDNA. Na stronie znajdziemy wiele ciekawych kategorii, na różne okazje. Prezenty z duszą, personalizacją i bez niej, ale za to z wyjątkowymi wzorami. Pamiętajcie, że prezent możemy stworzyć z kilku innych, bo przecież każdy z nas ma swoje ulubione formy spędzania czasu. Jedni wykorzystują ten czas na majsterkowanie, inni na gotowanie. Pyszne ciasta, ciasteczka i obiady nie dość, że wyglądają cudownie i są smaczne, to radość z ich przygotowania będzie jeszcze większa, kiedy podarunek będzie praktyczny.
Wałki do ciasteczek i ciast to nie tylko kawałek drewnianego walca. To piękne wzory wygrawerowane specjalną techniką, która pozostawia cudowne odbicia na naszych deserach.
Deska do krojenia nie musi być nudna. Na wygrawerowanym kawałku drewna bukowego możemy ułożyć pięknie jedzenie, a wspaniała patera uświetni przyjęcia, np choćby taką rocznicą imprezę, na której się bawiliśmy. Nie tylko ciasta, czy ciastka, ale także torty i wszelkiego rodzaju bezy prezentują się okazale.
Portfel to chyba jeden z bardziej praktycznych prezentów jaki można kupić. Piękna i naturalna skóra, sporo przegródek na karty, banknoty i kieszonka na monety, a do tego wspaniały i bardzo oryginalny grawer, np z imieniem wywoła mnóstwo uśmiechu na twarzy.

Dla osób lubiących imprezy (jak my) ciekawym prezentem może okazać się wspaniała karafka, którą spersonalizujemy według upodobania, a fan mocniejszych trunków z dumą postawi ją na swoim stole.Bardzo lubię personalizowane prezenty, bo dzięki nim wiem, że zawsze wywołam uśmiech na twarzy i zostanie on zapamiętany na lata. Idealnie dopasowany zestaw podarunków zarówno dla kobiety i mężczyzny stworzy niesamowity i pełen wzruszenia prezent na rocznice ślubu czy inna okazję.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl