Pokochaj jesień... jak ja!

Bon Prix

Jesień. Kolorowe liście spadające pod moje nogi, chłodny powiew wiatru i promienie słońca nieśmiało wyglądające zza chmur otulają moją twarz na spacerze.


Powiedz TAK jesieni.

Mówi się, że jesień to taka przytłaczająca pora roku, można powiedzieć, że wpędzająca nawet w depresyjne stany, ale ja jej wcale tak nie odbieram, wręcz przeciwnie. Kocham każdą porę roku, ale to jesień chyba okrywa nas najpiękniejszymi kolorami.

Żółte liście, które miejscami przybierają czerwoną barwę, pomarańczowe słońce, które szybko skłania się ku zachodowi, pięknie przekwitające krzewy i jeszcze piękniejsza jarzębina, z której można zrobić wspaniałe korale. Brązowe grzyby wyłaniające się spod leśnego mchu wołają nas do siebie, aby zrobić z niech pyszna ucztę, a czerwone nakrapiane muchomory z daleka błyszczą.

jesień

Bordowe zegarki idealnie pasują do jesiennej aury.

autumn outfit

sukienka w paski

sukienka maxi

sexy sukienka

BonPrix

jesienny spacer

kobieta

elegancka mama

plus sizeJesień to nie tylko kolory. 

To długie popołudnia spędzane w gronie najbliższych. Zabawy z dziećmi, wspólne czytanie książek czy opowiadanie bajek. To mniej obowiązków ogrodowych, a więcej czasu na dobrą książkę czy pogawędkę z przyjaciółką.
Jesienny czas to zapach cynamonu, szczególnie w cieście dyniowym, które tak bardzo lubią moje dzieci. Herbata z domowym sokiem malinowym i cytryną smakuje najlepiej właśnie w tym okresie, a wełniane skarpety i utulenie ramion ukochanej osoby wywołuje na naszej twarzy uśmiech. Delikatne muśnięcie ręką naszych włosów sprawia, że gęsia skórka pojawia się na ciele, a wtedy gorący pocałunek w ten jesienny dzień rozgrzeje człowieka do granic możliwości.
Pokochaj jesień za wszystko, co Ci oferuje i wykorzystaj ten czas na odpoczynek i regenerację, a uwierz mi, że z takim podejściem będzie żyło się lepiej.

sexy mamuśka

kurtka ze skóry

moda damska

kurtka biker

kobieta

ubrania Bon Prix

BonPrix

mama

Jeśli tak, jak ja ja kochcie jesień i to nie tylko kwestii cudownych widoków, ale także wspaniałych stylizacji, a dodatkowo chcecie modnie ubierać swoje dzieci, to zapraszam Was serdecznie do odwiedzenia strony Bohemian Youngster. Ja już zrobiłam zakupy i niebawem pokażę Wam te wspaniałości.

Sukienka- BonPrix
Kurtka biker- BonPrix
Kozaki- CCC
Zegarek- Daniel Wellington

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl