Dziecięcy recykling.


Oszczędność czasu i pieniędzy w naszym życiu jest na wagę złota. Żyjemy w ciągłym niedoczasie, a to za sprawą aktywnego życia.

Każdy z nas chce się rozwijać nie tylko zawodowo, ale także pogłębiać swoje pasje. Dodatkowo codzienność zwana domem oraz wychowanie dzieci sprawia, że nasza doba w zaskakującym tempie się kurczy.

Nie tylko czas się kurczy.

Mówi się, że upływ czasu najlepiej widać po naszych dzieciach i muszę się niestety z tym zgodzić. Dopiero co cieszyłam się na myśl o ciąży z pierwszym dzieckiem, a tymczasem kończy ono w listopadzie już 5 lat. Najmłodsza pociecha kilka dni temu skończyła 1,5 roku i z dnia na dzień staje się coraz to bardziej rezolutną małą panienką, której wesołe kitki podskakują w rytm ulubionej zabawy.
Razem z wiekiem dzieci rośnie także ich wzrost, co najszybciej zauwazymy po garderobie.

Co kwartał w zasadzie musimy wymieniać dzieciakom ubrania, bo spodnie, które jeszcze niedawno były idealne, dziś robią się zbyt krótkie, a t-shirty ledwo co wchodzą przez głowę.
Ubrania piętrząc się w szufladach wypełniały za szybko wolne przestrzenie i powodowały brak miejsca na nowe ciuchy. Kiedyś przekładałam je z kąta w kąt tylko po to, aby w przypływie nerwów spakować je w worek i wywieźć do kubła, ale od pewnego czasu zmieniłam taktykę, dzięki czemu zyskuje nie tylko czas, ale także pieniądze na kolejne zakupy.Czy można zarobić na używanej odzieży?

Wszystko zależy co chcemy zrobić z za małymi ubraniami. Możemy je oddać komuś z rodziny, jeśli ma dzieci w podobnym wieku lub ewentualnie sprzedać na platformach ogłoszeniowych i zyskać kilka złotych zwrotu.
Przyznam szczerze, że mnóstwo pieniędzy przeleciało mi przed nosem, bo wydawało mi się, że łatwiej po prostu ubrania oddać za darmo, ale skąd wziąć pieniądze na nowe rzeczy?
Postanowiłam, że mając trochę wolnego czasu powystawiam ubranka w serwisie ogłoszeniowym. Nie liczyłam na szybką sprzedaz, ale przyznam szczerze, że byłam zaskoczona dobiciem targu w ekspresowym tempie. W ciągu kilku dni udało mi się sprzedać w zasadzie wszystkie ubrania, a te, które nie były w idealnym stanie po prostu dorzuciliśmy jako gratis- oczywiście po wcześniejszej konsultacji z kupującym.Jak sprzedawać używaną odzież?

Przede wszystkim należy być szczerym. Nie ukrywamy wad produktowych lecz uczciwie poinformujemy o nich w ogłoszeniu. W naszym wypadku o ile t-shirty zarówno Kuby, jak i Agaty były w stanie idealnym tak spodnie bywały czasami wytarte w szczególności na kolanach. Zdarzały się także perełki, które np. nie były znoszone i wyglądały jak nowe lub po prostu dziecko nie zdarzyło ich założyć, bo zbyt szybko urosło.
Do treści ogłoszenia, które zawierało m.in. rozmiar oraz wymiary ubrań dodalam zdjęcia, które były wykonane na prawdę rzetelnie i przedstawiały ewentualne skazy. 
Z tak dokładnymi informacjami kupujący wiedział, że nie kupuje kota w worku i zdecydował się kupić w zasadzie wszystko, co wystawiłam po Kubie. Ubrania po Agatce sprzedałam kilka dni później.

Jak najlepiej wysłać paczkę?

O ile kupujący mieszka blisko, można umówić się na odbiór osobisty, ale co jeśli dzieli Was mnóstwo kilometrów? Przede wszystkim należy zastanowić się czy chcemy taszczyć paczki na pocztę i stać godzinami w kolejce wydając gigantyczne koszty na wysyłkę czy wolimy zapakowane kartony po prostu przekazać kurierowi oszczędzając swój czas, pieniądze i rzecz jasna kręgosłup.

Dzięki serwisowi Furgonetka.pl mamy dostęp do najpopularniejszych firm kurierskich, które działają w całym kraju. Zarówno osoba prywatna, jak firma mają możliwość korzystania z usług po bezpłatnej rejestracji w serwisie.
Łatwa i przejrzysta strona internetowa oraz wygodna w funkcjonowaniu aplikacja dostępna na różne oprogramowania dostępne w telefonach pozwolą nam wybrać idealną opcję wysyłki z uwzględnieniem godziny odbioru paczki z naszego domu.
Łatwy kalkulator policzy nam dokładny koszt paczki, a dzięki płatnościom internetowym szybko i bezpiecznie opłacimy nasze zamówienie.
Pamiętajmy, że możemy także zamówić kuriera po odbiór paczki pod inny adres, np jeśli sami zrobimy zakupy na serwisie ogłoszeniowymi i chcemy mieć pewność, że dana paczka dotrze do nas na czas.
Dodatkowo nasza paczka od chwili nadania może być przez nas monitorowana, dzięki temu będzie wiedzieli, kiedy się jej spodziewać.

Łatwo, szybko i skutecznie.
Nie od dziś wiadomo, że wiele osób najczęściej wybiera zakupy online. Bez względu na to, czy kupujemy w serwisach ogłoszeniowych, czy sami sprzedajemy zależy nam na tym, aby jak najszybciej przekazać sprzedany przedmiot lub otrzymać zakupiony.  Sprawdzone korporacje kurierskie dbają o swoich klientów i dokładają wszelkich starań, aby wykonana usługa była na jak najwyższym poziomie. Zamiast marnować czas na czekanie przy pocztowym okienku lepiej zamów kuriera na Furgonetka.pl, a zaoszczędzony czas i pieniądze poświęć na nowe zakupy.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl