2920 dni miłości, czyli 8 rocznica ślubu.


Kolejny rok jako mąż i żona za nami. 8 rocznica ślubu zwana także brązową dotarła i do nas.

2920 dni miłości.

Każdy rok, dzień, godzina czy minuta w miłości i szczęściu jest najpiękniejszym darem, jaki można dostać od losu. Każda codzienna pobudka czy wieczorne kładzenie się obok siebie w poczuciu bezpieczeństwa i stabilności sprawia, że podchodzimy do życia z radością wymalowaną na twarzy.
Każda przeciwność losu, niepowodzenie czy drobny smutek zdecydowanie łatwiej przeżyć, kiedy mamy wsparcie w bliskiej osobie, która zawsze jest obok nas.

Radość z każdego nawet małego wyjazdu, spaceru ze splecionymi rękami lub zwykłej przejażdżce rowerem jest tym, co sprawia, że czujemy się szczęśliwi i trwa to już 8 lat, a łącznie nawet 13, bo 5 lat minęło zanim stanęliśmy w kościele i złożyliśmy sobie przysięgę, która zgodnie wypełniamy do dnia dzisiejszego.

Prosty bilans receptą na szczęśliwe małżeństwo.

Miłość, szczęście i rodzina- te 3 fundamenty tworzą jedną zgraną całość. Pamiętajcie, że trzeba też pamiętać o innych istotnych filarach, aby Wasze życie było zgodne.

Wydaje się, że miłość może przenosić góry, ale wsparcie drugiego człowieka jest bardzo ważne. Nie powinniśmy być dla siebie kolejnym źródłem stresu, którego każdego dnia miewamy sporo lecz najlepszymi przyjaciółmi w pokonywaniu trudności. 
Pamiętajmy także, że każdy z nas mimo, że kocha i jest kochany potrzebuje chwili samotności. Podczas wyjść nie snujmy czarnych scenariuszy dotyczących zdrad. Nasza druga połówka potrzebuje naszego zaufania, aby czuć się bezpiecznie w relacji z nami. Związek prócz miłości to także szacunek dla drugiej osoby. Zrozumienie, dobre słowo, a czasem nawet rozumienie się bez ich użycia. Miłość to zdecydowanie siłą napędową związku, ale przecież tworząc rodzinę nie jesteśmy tylko ja i ty, mamy także dzieci, za które tak samo jesteśmy odpowiedzialni.
Z naszej krwi i naszych kości powstały cuda, które uzupełniają nasza rodzinę. I choć nie we wszystkich kwestiach zawsze jesteśmy zgodni, a czasami nawet się pokłócimy, to umiemy oboje powiedzieć "przepraszam" i przyznać się do winy.

Pielęgnowanie uczuć.

Pamiętajcie, że miłość małżeńską warto pielęgnować. Magiczne wyznanie miłości z wiekiem nie powinno stracić na wartości, lecz nabrać innego, bardziej dojrzalszego wymiaru. Mam wrażenie, że w naszym wypadku uczucie nie staje się słabsze lecz z każdym rokiem jest jeszcze mocniejsze (o ile można kogoś kogoś mocniej). Choć jesteśmy zupełnie innymi ludźmi, to idealnie się uzupełniamy w wieku kwestiach, a nasze zainteresowania świetnie się pokrywają. Potrafimy rozumieć się bez słów i co najważniejsze- tworzymy idealny dream team.

Dziś udało nam się wyrwać na chwilę samym na uroczysty obiad, ale przecież zabawa może trwać i z naszymi dziećmi, dlatego też zamówiliśmy sobie przydatny prezent na rocznicę ślubu. Dzbanek z wygrawerowanymi naszymi imionami i obrotową deskę dla ulubieńców domowej pizzy. Świętowanie rodzinne to niesamowita zabawa, a przy okazji fantastyczne spędzanie czasu w gronie najbliższych.

Fajnym prezentem na rocznicę ślubu może być także piękna rodzinna deska, która może pełnić funkcję dekoracyjną tak, jak to jest w naszym domu.


Inne osobiste prezenty, które zakupiliśmy sobie pozostaną naszą słodką tajemnicą. ❤️

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl