Poduszka SuperMami- opinia.


W dzisiejszym wpisie przedstawię Wam wspaniały produkt jakim jest poduszka Super Mami.

Nikt inny jak kobieta, która już była w ciąży, może dać Ci dobre rady oraz wskazówki co do maluszka, a także tego, jak wygodnie przeżyć ten okres.


Dlaczego akurat Super Mami? Powodów jest wiele. Super Mami to największy wybór poduszek na rynku. W pełni dostosowują się do indywidualnych potrzeb kobiet w ciąży. To wszystko dzięki temu, że mają kształt m.in. liter J, I, U, C i cyfry 7. Różne formy poduch to odpowiedź na różne zapotrzebowania i preferencje ciężarnych.
Poduszki są duże, przyjemne w dotyku i co najważniejsze bardzo wygodne. Oplatają ciało przyszłej mamy, dbając o jej komfort i świetną formę. Odpowiednio wspierają głowę, plecy i brzuszek i zapobiegają powstawaniu wielu przypadłościom, takim jak opuchlizna, obrzęki czy bóle kręgosłupa. 
Nic dziwnego, że są rekomendowane przez specjalistów różnych dziedzin i przez same mamy. Polecane tym bardziej, że sprawdzają się i w czasie ciąży, i po niej- gdy przychodzi czas pielęgnacji nad bobasem, karmienia piersią, opieki.

Miałam możliwość przetestowania poduszki Super Mami w kształcie cyfry 7Jest to duża, puchata, bardzo komfortowa poduszka ciążowa o długości ok. 135 cm. umożliwiająca wygodne spanie na boku. Jest to szczególnie korzystne dla kobiet w trzecim trymestrze ciąży, kiedy rosnący brzuszek zaczyna przeszkadzać.


Jako, że nie jestem w ciąży, a mam znajomą, która spodziewa się maluszka, pod kątem spania została przetestowana przez nią.

Co o niej sądzi?
KASIA: Pod koniec sierpnia przyjdzie na świat mój Synek. Brzuch jest już dość duży więc nie wygodnie się śpi na boku. Ta poduszka to dla mnie zbawienie. Dzięki niej zaczęłam się w końcu wysypiać. Brzuch jest idealnie podparty, a mój kręgosłup nie jest obolały. Głowa znajduje się w odpowiedniej pozycji i co najważniejsze moje biodra zostały odciążone.


W naszym domu poduszka była testowana zarówno przeze mnie, jak i przez Syna, a nawet męża. Tak, dobrze widzicie przez Męża ;-)

Siadając na fotelu i karmiąc syna często drętwiała mi ręka. W końcu moje dziecko waży już 11 kg, a nie niespełna 3 jak po urodzeniu. Teraz nie mam z tym najmniejszego problemu. Owijam poduchę wokół talii i kładę na niej dziecko. Kuba ma miękko pod plecami i głową, a ja mam wolne ręce, którymi mogę głaskać synka. Poduszka zapewnia maksimum komfortu podczas karmienia na siedząco, zapewniając wsparcie pleców oraz odpowiednie podparcie ramion. Na takiej samej zasadzie używa poduszki mój mąż ;-)

Poduszka idealnie sprawdza się podczas karmienia piersią, ponieważ maluszek znajduje się na odpowiedniej wysokości.Poduszka idealnie sprawdza się u nas również jako leżanka dla malucha podczas zabaw czy oglądania bajek. Chętnie wypoczywa również opierając się oglądając książeczki lub słuchając opowiadań czytanych przez rodziców. Kubusiowi bardzo przypadło do gustu leżenie na niej z nóżkami uniesionymi ku górze.


Produkt zdecydowanie nada się również przy niemowlakach bowiem stanowi bezpieczny kojec dla dziecka i jest bardzo pomocny w nauce siadania. Dla starszego rodzeństwa lub dla większego malca, sprawdza się doskonale jako poducha do wypoczynku oraz do zabawy.
Stanowi super poduszkę jak i zabezpieczenie w pierwszych miesiącach samodzielnego spania we własnym łóżeczku (odpowiednie ułożenie poduszki zapobiega wypadnięciu dziecka z łóżka).

Zalety poduszek SUPER MAMI:
  • elastyczne wypełnienie oraz specjalnie zaprojektowany wsyp z równie elastycznego materiału  pozwala na  dostosowanie się poduszki do kształtu ciała matki,
  • służy jako oparcie dla zmęczonych i obolałych pleców, a także jako wałek pod opuchnięte nogi, daje wsparcie na rosnący brzuszek,
  • doskonale służy po porodzie jako poduszka rehabilitacyjna oraz do karmienia piersią, zapewniając mamie i dziecku najdogodniejszą pozycję. Pozwala matce na rozluźnienie mięśni ramion i karku,
  •  miękka i miła w dotyku stanowi bezpieczny kojec dla dziecka i jest bardzo pomocna w nauce siadania,
  • zapewnia zdrowy i spokojny sen dzięki właściwościom antyalergicznym,
  • dla starszego rodzeństwa, albo gdy już twoje maleństwo podrośnie, sprawdza się doskonale jako poducha do wypoczynku oraz do zabawy,
  • stanowi super poduszkę jak i zabezpieczenie w pierwszych miesiącach samodzielnego spania we własnym łóżeczku (odpowiednie ułożenie poduszki zapobiega wypadnięciu dziecka z łóżka)

Jak widzicie jest mnóstwo plusów. Nawet jeśli nie jesteś w ciąży, a masz problem ze spaniem bądź bólem kręgosłupa, to warto zakupić taką poduchę i w końcu zakończyć swoją męczarnię. 

Oprócz tego poduszka ma zdejmowaną poszewkę, dzięki czemu można ją szybko wyprać. Pamiętajcie tylko, że odpowiednia temperatura to 40 stopni.
Więcej cennych informacji o innych rodzajach poduszek, a także możliwości zakupu znajdziecie na stronie SUPER MAMI oraz na FanPage`u na Facebooku. Zachęcam Was do odwiedzenia strony i zakupu, bo warto.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl