Dzień Dziecka.


To już drugi raz z rzędu w naszym domu celebrujemy dzień dziecka. Przecież to bardzo ważny dzień. W tym roku nie obyło się bez drobnych prezentów dla naszego Skarba.
Już od dawna przymierzaliśmy się do zakupu Wesołej Małpki z Fisher Price`a. Jeszcze przez Bożym Narodzeniem będąc w Tesco przypadła ona do gustu naszemu Kubie. Niestety prezenty zostały już zakupione i ze względów finansowych odpuściliśmy zakup zabawki. Mieliśmy przecież do obdarowania 6 dzieci w tym chrześnicę męża oraz nasze dziecko. Ale temat zakupu małpki umarł śmiercią naturalną do czasu pomysłów na prezent z okazji Dnia Dziecka. 
Ponownie powrócił zamysł tej zabawki i po długich rozmowach i analizowaniu "za" i "przeciw" doszliśmy do wniosku, że zaryzykujemy ;-)
Pomysł okazał się strzałem w 10!, bo nasz Kuba od samego początku pokochał nowego fioletowego przyjaciela wydającego wesołe okrzyki. Kuba chętnie zabiera małpkę do swojego łóżeczka oraz na inne wyjścia. Miło się patrzy na to, jak dziecko cieszy się z prezentu.

Kilka słów o małpce:

  • Wesoła Małpka to urocza przytulanka, która nauczy dziecko przeciwieństw!
  • Kiedy maluszek naciśnie brzuszek Małpki, usłyszy wesołe piosenki, a mięciutki przyjaciel będzie go uczył liczenia, przeciwieństw i nie tylko!
  • Gdy dziecko odwróci Małpkę do góry nogami, ta będzie opowiadać o przeciwieństwach!
  • Zawartość edukacyjna w języku polskim.

Wesoła Małpka zakupiona na stronie Smyka- |KLIK|
W pakiecie do Wesołej Małpki dokupiliśmy Kubie dodatkowy zestaw klocków firmy Wader. Z racji tego, że Młody chętnie buduje auta i później na nich jeździ, to okazało się, że zestaw 33 elementów jest niewystarczający.
Tata zadecydował i zamówił razem z przytulanką taki sam produkt. Kiedy pisałam już opinię na temat tych klocków w tym poście. Możecie sobie poczytać jakie mam o nich zdanie.

Produkt zakupiony również na stronie Smyka
Oprócz prezentów od Mamy i Taty, Kubuś otrzymał również motor- jeździk. Z racji tego, że jest jeszcze trochę za mały na rowerek biegowy, babcia z dziadkiem obdarowali wnuka takim oto pojazdem z firmy Kinderplay- więcej produktów znajdziecie |TU|


A Wasze dzieci były zadowolone z prezentów ;-)


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl