Inspiracje tarasowe- wyzwanie #5.


Każda z nas uwielbia, kiedy na dworze jest ciepło i słonecznie. Jest to idealny czas, kiedy nasze dzieci mogą swobodnie biegać po ogrodzie w samych spodenkach i pluskać się w basenie.

Wiadomo, że nadzór rodzica nad bezpieczeństwem jego dziecka jest bardzo ważny. Co można robić na podwórku, aby czas upłynął nam miło?
Najlepiej zrobić spotkanie towarzyskie na ploteczki. Każdej mamie oprócz opieki nad dzieckiem należy się również chwila przyjemności. Jeszcze lepiej, gdy możemy to połączyć w jedną całość.
Warto zorganizować grilla, piknik czy po prostu pogaduchy przy kawie lub lemoniadzie.
Miło byłoby gdyby nie tylko atmosfera była przyjemna, ale także wystrój naszego tarasu przyciągał uwagę i powodował przypływ pozytywnych emocji.
Każdej Pani domu zależy bowiem na tym, aby jak najlepiej przyjąć gości.
Ładna i jedyna w swoim rodzaju zastawa lub cudowne szklanki zachęcą przybyłych do skosztowania pyszności. Mało tego, uważam nawet, że największy niejadek skusi się na grillowaną kiełbaskę lub kawałek pysznego ciasta. Owoce przesypane do kolorowych miseczek sprawią, że obecne dzieci szybko je zjedzą.

Osobiście bardzo lubimy ciepłe wieczory, kiedy to razem z mężem siadamy sobie na tarasie i zjadamy na nim pyszną romantyczną kolację. Synek słodko śpi, a rodzice przy lampce czerwonego wina planują najbliższe dni i weekendowe wyjazdy. Uwielbiam takie beztroskie chwile, kiedy obserwując zabawę mojego Syna w piaskownicy, mogę usiąść wygodnie przy stoliku i napić się ulubionego soku bądź wodę ze świeżą mięta w pięknej i niepowtarzalnej szklance. Myślę, że takie drobne przyjemności sprawiają, że szybciej nabieramy sił do działania, a także poprawiamy sobie po prostu humor. Przyjemnie jest w zaciszu swojego ogrodu móc się zrelaksować, poczuć zapach świeżo skoszonej trawy.

Buszując w Internecie znalazłam kilka ciekawych inspiracji, które idealnie wpisują się w moje gusta.
Uwielbiam wesołe i kolorowe dodatki i coś mi się wydaje, że powoli zacznę wymieniać swoją zastawę na nową, a następnie zaproszę koleżanki ze swoimi pociechami na ogrodowe party.Więcej inspiracji znajdziecie na stronie Westwing lub w specjalnie dla Was przygotowanym magazynie
Cudowne zdjęcia i dodatki do ogrodu możecie obejrzeć |TU|, a garść przepisów na owocowe koktajle w sam raz na ogrodowe party |TU|
Tylko tam znajdziecie unikatowe przedmioty oraz skorzystacie z rabatów nawet do 70%.


Aaaaa i zapomniałam. Jeśli się zarejestrujecie i zaprosicie swojego znajomego, to zarówno Ty jak i on dostaniecie bon o wartości 50 PLN, a więc klikajcie, rejestrujcie się i zapraszajcie swoich znajomych -----> |KLIK|
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl