Wielkanocne DIY ozdoby.


Wielkanoc za pasem. Pewnie każda z Was zastanawia się jak w szybki i piękny sposób można ozdobić swój dom na tę okazję. Przygotowałam kilka pomysłów. Mam nadzieję, że przypadną Wam do gustu.

POMYSŁ NR 1
Wiemy, że żaden inny element nie wiąże się z Wielkanocą tak, jak jajka. Kilka niebanalnych sposobów na ozdobienie swojego koszyczka pięknymi jajeczkami..
POMYSŁ NR 2
Piękny wieniec zawieszony na drzwiach naszego domu to wspaniała ozdoba. Wystarczy odrobiona wyobraźni i możemy cieszyć się widokiem wiosennej ozdoby. Pamiętajmy, że możemy podążyć zgodnie z panującymi trendami i przyozdobić wianek kolorami pastelowymi.

POMYSŁ NR 3
Stroiki na stół są doskonałym elementem dekoracyjnym na każdą okazję. Nie ma wielkanocnego stolika bez choćby maleńkiego stroika.POMYSŁ NR 4
Girlandy tematyczne nie są głupim pomysłem. Jeżeli mamy trochę czasu i smykałkę do prac plastycznych to bierzcie się do pracy, bo zostało niewiele czasu.

POMYSŁ NR 5
Świeczniki z motywem wielkanocnym są piękną ozdobą naszego świątecznego stołu. Możemy je ustawić obok naszego stroika lub po prostu między półmiskami pyszności. Poniżej podrzucam jeszcze kilka pomysłów na przybranie świątecznego stołu.
Może coś Wam się spodoba.
* źródło zdjęć: Internet

P.S. Pamiętacie, że dzisiaj jest Prima Aprilis? ;-)

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl