Podróże z dziećmi #28- Magiczne Ogrody 3 lata później

Magiczne Ogrody

Nasze wyprawy do Magicznych Ogrodów znacie już doskonale. W końcu tegoroczny wyjazd jest naszym 3 w tamte rejony. 

Ostatnia podróż w okolice Janowca i Kazimierza Dolnego odbyła się w 2018 roku, a nasze dzieci były wtedy jeszcze małymi bąbelkami, które do 2021 roku zdążyły zapomnieć wspaniałych chwil w tym zaczarowanym miejscu.


Magiczne Ogrody- kraina piękna i rozrywki

Warto na wstępie wspomnieć, że Magiczne Ogrody to jedyne takie miejsce, które łączy w sobie magię i rozrywkę. Wspaniale zagospodarowana przestrzeń zdecydowanie zachęca do ekspolorowania tego miejsca bez względu na pogodę i wiek. Oprócz wspaniałych i cieszących oko roślin, znajdziemy masę wyśmienitych atrakcji, które zapewnią pełną radości wyprawę do świata magii, turniejów rycerskich i bajkowego świata wróżek. 

Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody

Warto zauważyć, że z roku na rok ilość dostępnych atrakcji ciągle sie poszerza. Przez 3 lata zbudowano nowe tunele podziemne, które pozwalają poczuć dreszczyk emocji podczas przemierzania krętych korytarzy oraz wielki tor przeszkód zawieszony w powietrzu. Wszystkie atrakcje są dopasowane do dzieci i dorosłych, a także osób z niepełnosprawnościami. Dodatkowo posiadają atesty i certyfikaty, które pozwalają bezpiecznie z nich korzystać.

Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody

Oprócz tego wszystkiego tematyczny park rozrywki podzielono na kilka stref, w których każdy znajdzie coś dla siebie. Strefa z wróżkami, rycerzami czy mrocznym smokiem z pewnością pozwoli na szereg różnych emocji i wrażeń, które dzięki wysokiej jakości materiałom zachwycą wszystkich gości.

Młodsze dzieci ochoczo przejadą się kolejką i zwiedzą świat bulwiaków, a także przemierzą marchewkowe pole. Świetnie zabawią się razem z krasnoludami w ich fantastycznym grodzie. Odwiedzą także smoki i robaki, które zachęcają do wspólnych zabaw, a przy okazji dzieki rozbudowanej gastronomii pozwolą rodzicom na odpoczynek i doładowanie energii pysznym obiadm lub deserem.

Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody

Przydatne informacje o Magicznych Ogrodach

Magiczne Ogrody to nie tylko sama rozrywka. To przede wszystkim miejsce dopasowane do potrzeb wszystkich gości. Magiczne Ogrody zostały zaprojektowane tak, aby wspierać rozwój i integrację wszystkich zmysłów. Bez względu na to, czy jesteś niepełnosprawny lub odwiedzasz to miejsce z niemowlakiem, znajdziesz dogodne miejsce na odpoczynek i pokonanie trasy bez przykrych niespodzianek.

Magiczne Ogrody zapewniają:
  • Bezpłatne parkingi
  • Dostosowanie do potrzeb
  • Atrakcje w cenie biletu
  • Toalety z przewijakami
  • Gastronomię
  • Opiekę medyczną
  • Sklep z pamiątkami
Za pobyt w parku możesz zapłacić także bonem turystycznym, a na koniec wycieczki z 20% zniżką nabędziesz bilet powrotny, który wykorzystasz dla siebie lub podarujesz jako prezent.

Jeśli uważnie obserwowaliście nasz wyjazd, to wiecie, że tym razem chyba nie zasłużyliśmy na słoneczną pogodę. Skąpani w kroplach deszczu przemierzaliśmy alejki i kolejne atrakcje, ale mimo tego czas spędzony w tym tmatycznym parku rozrywki uważamy za warty tak dalekiej drogi.

Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody
Magiczne Ogrody

Zobaczcie nasze poprzednie wyjazdy: 

Magiczne Ogrody rok 2017
Magiczne Ogrody rok 2018

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl