Podróże z dziećmi #12- Magiczne Ogrody po raz drugi.

Magiczne Ogrody

W zeszłym roku o tej porze byliśmy myślami jeszcze na naszym wyjeździe na Lubelszczyźnie podczas której odwiedziliśmy po raz pierwszy większości osób znane Magiczne Ogrody.


Kolejny rok, kolejne wyjazdy.

Ten rok był dla nas czasem wycieczek- tych spontanicznych, ale także planowanych od dawna. Odwiedziliśmy sporo miejsc, ale nie myślcie, że to koniec. Mamy w planach mnóstwo ciekawych miejsc do pokazania Wam w naszych wpisach i mam nadzieję, że z chęcią będziecie ich wypatrywać.

Dzisiejszy wpis poświęcę kolejny raz Magicznym Ogrodom. Dlaczego? Otóż ta magiczna kraina zachwyciła nas niesamowicie i podczas naszego pobytu w Janowcu oraz Kazimierzu Dolnym nie mogliśmy tak po prostu ominąć tego miejsca.
Jesteśmy rodzicami, którzy dużą wagę przykładają do tego, ja ich dzieci spędzają czas. Pozwalamy dzieciom na oglądanie bajek i spędzanie czasu na zabawach, ale jeśli mamy możliwość zabrać ich do ciekawego miejsca i wywołać tym uśmiech na ich twarzy, to oczywiście za każdym razem podejmujemy ten "czelendż" :-D

Magiczne Ogrody miejscem fantastycznej zabawy.

Przede wszystkim muszę Wam od razu napisać, że wejście do Magicznych Ogrodów powoduje totalną utratę upływu czasu. Atrakcji na terenie obiektu jest cała masa, a przejście ogrodu zajmuje praktycznie większość dnia. Dzieciaki jak szalone biegną testować każdą napotkaną po drodze zabawkę, figurkę czy zjeżdżalnię. Nie myślcie sobie, że dorośli stoją tam jak słupy. ;-)
W naszym przypadku korzystanie z atrakcji odbywało się w taki sam sposób jak u naszych dzieci. Chętnie jechaliśmy kilka razy kolejną po krainie bulwiaków czy wspinaliśmy się po linach w wiosce rycerskiej.

Poprzednim razem napisałam Wam, że musiałam czekać aż 28 lat, aby na własnej skórze zobaczyć magiczną krainę, którą wyobrażałam sobie będąc dzieckiem.
Moje odczucia tym razem są podobne. Magiczne Ogrody to miejsce wyjątkowe i przed wszystkim doskonale przemyślane pod kątem dostosowania terenu pod dzieci w różnym wieku.
W tym roku teren ogrodu wzbogacił się o kolejne nowe atrakcje, które z chęcią będą użytkowane przez osoby odwiedzające te niezwykła krainę.

Mam nadzieję, że za jakiś czas znowu uda nam się tutaj przyjechać i przeżyć kolejny raz niezapomniane chwile z naszymi dziećmi.

Wpis z 2017 roku możecie przeczytać tutaj |klik|- sprawdźcie, porównajcie i planujcie kolejne wakacje z uwzględnieniem Magicznych Ogrodów w swoich wyjazdach, bo naprawdę warto!
A na koniec mam dla Was niespodziankę w postaci naszego filmiku ;-)

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl