Odkurzacz i mop parowy 2w1, czyli Deerma ZQ990W- recenzja

Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Sprzątanie w domu to nieustająca czynność. Bez względu na to, czy masz małe dzieci, czy nie, to zbierający się kurz oraz bakterie można zauważyć gołym okiem niemal każdego dnia na różnego typu powierzchniach.

Jako, że dbamy nie tylko o swój komfort i pozwalamy sobie na to, aby technologia wyręczała nas w wielu kwestiach, tak ogromną uwagę zwracamy również na wygodę i jakość życia naszych najbliższych.


W jaki sposób można ułatwić życie rodzinne?

Oprócz zainteresowania, pomocy i dbania o rodziców oraz dziadków pomagamy im zredukować domowe obowiązki do minimum przy pomocy nowoczesnej technologii. Rodzicom kosimy trawę  traktorem, aby nie musieli się męczyć, natomiast dziadkom kupujemy sprzęty pozwalające im cieszyć się czystością bez większego zaangażowania czy podwójnej pracy, bo jak wiadomo w końcu kurzu, roztoczy ani bakterii nie można pozbyć się na zawsze, to dzięki regularnemu sprzątaniu można ograniczyć jego ilość, a także zasięg. 

Cóż, podstawowe czynności domowe stają się czasem monotonne, a kiedy człowiek robi się coraz starszy bywa jeszcze trudniej. O ile w wielu kwestiach możemy pomóc przy malowaniu, myciu okien i innych cięższych pracach, tak odkurzanie i mycie podłóg pojawia się wedle potrzeb mieszkańców, a my nie zawsze mamy czas aby w tej sytuacji pomóc, dlatego też postawiliśmy na sprzęt, który pozwala wykonać odkurzanie i mycie jednocześnie pozbywając się przy tym bakterii.

Odkurzacz i mop parowy w jednym? To możliwie dzięki Derrma ZQ990W

Tym razem w naszym wpisie pokażemy Wam, jak sprawdza się podczas codziennego sprzątania odkurzacz i mop parowy w jednym, czyli urządzenie Deerma ZQ990W.
Specyfikacja Deerma ZQ990W
Jego ogromną zaletą jest przede wszystkim fakt, że dzięki swojej mocy potrafi nie tylko odkurzyć, ale i umyć podłogi w tym samym czasie, co z pewnością ograniczy potrzebny czas związany z domowymi porządkami. Sprawdzi się nie tylko dla osób starszych, dla których sprzątanie może być trudniejsze z uwagi na wiek czy schorzenia, ale również przyda się w domach, gdzie mieszkają dzieci. Jak wiadomo, to właśnie tam każdego dnia na podłogach znajdziemy masę resztek z posiłków czy przekąsek, które mimowolnie znajdują drogę ucieczki z talerza. Plamy z soku, jogurtu czy zupy szybko i skutecznie usuniemy za pomocą odkurzacza z mopem parowym dodatkowo pozybywając się zarazków, przed którymi chronimy maluchy.

Deerma ZQ990W posiada także inne tryby pracy i łącznie jest ich aż 4:
  • odkurzanie,
  • mopowanie na sucho,
  • jednoczesne czyszczenie parowe i mopowanie,
  • jednoczesne odkurzanie, czyszczenie parowe i mopowanie
Zawarte w urządzeniu szczotki i nakładki nadają się do wszystkich powierzchni- od drewnianego parkietu po gresy. Niezwykle ważnym aspektem podczas użytkowania parownicy jest zdecydowanie możliwość sprzątania domu bez używania drażniących środków chemicznych, szczególnie w domu, gdzie mieszkają dzieci. Wystarczy czysta woda, która zapewnia szybkie efekty, a przy tym jest bezpieczna dla Ciebie i dla środowiska.

Nowoczesna technologia i wielofunkcyjność

Niezwykle prosty w obsłudze sprzęt, który dodatkowo posiada wiele funckcji z pewnością zachwyci każdego domownika. W końcu dzięki odkurzaczowi z mopem dwa razy szybciej wykonamy sprzątanie przeznaczając wolny czas na relaks czy wypad z rodziną za miasto. Obsługa sprzętu w porównaniu do możliwości jest dziecinnie prosta. Wystarczy wlać wodę od odpowiedniego pojemnika, podłączyć 5m kabel do prądu i wybrać odpowiedni tryb pracy na intuicyjnym panelu. Zebranie kurzu, włosów i sierści nie stanowi żadnego problemu dla odkurzacza, jeśli jednak chcemy użyć go bez funkcji mycia, wystarczy nacisnąć stopą w odpowiednim miejscu, aby zdemontować moduł mopujący. Bez schylania się i szarpania!

  • Odkurzanie

Deerma ZQ990W oprócz nowoczesnego wyglądu wyróżnia się również wysoką efektywnością odkurzania. To wszystko zasługa 4-stopniowej filtracji cyklonicznej, a także miedzianemu silnikowi o podwójnej mocy, który cechuje duża siła ssania pozbywająca się brudu nawet z najmniejszych zakamarków. Pojemnik na odpady łatwo się czyści, można go również myć pod bieżącą wodą, co zdecydowanie pozwala zachować jego dłuższą żywotność. 
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W

  • Mop parowy i akcesoria

Używając mopa parowego Deerma ZQ990W temperatura osiąga 100 °C bądź więcej więc przenika czyszczoną powierzchnię i skutecznie usuwa z niej brud oraz wszelkie zanieczyszczenia. Urządzenie świetnie radzi sobie z różnego rodzaju zanieczyszczeniami - niestraszne mu plamy z kawy, rozlane napoje, okruchy, włosy, kurz, a nawet ślady z błota. 
Końcówka mopująca wykonana została z mikrofibry, a 3-warstwowy materiał doskonale wchłania wodę i sięga nawet trudno dostępnych przestrzeni, aby głęboko oczyścić każdą powierzchnię w Twoim domu. W wyposażeniu znajdziemy również plastikową podstawkę pod odkurzacz. Możemy na nią odstawić sprzęt po użytkowaniu i w ten sposób delikatnie oddzielić gorący materiał od mopa.
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W
Podczas użytkowania sprzętu okazało się, że odkurzacz z mopem jest bardzo dobrze wyważony- to bardzo ważne! Bez względu na miejsce zakończenia pracy, odstawiamy urządzenie i jest stabilne- nie przewraca się, nie pochyla. Oprócz tego, jego ergonomiczny kształt zapewnia maksymalny komfort podczas codziennej pracy. Pomimo dość dużej wagi (4,6 kg) nie ma problemu z jego stosowaniem i nie wywołuje zmęczenia. 
Odkurzacz i mop parowy 2w1 Deerma ZQ990W

Poniżej zbiór zalet odkurzacza i mopa parowego 2w1 Deerma ZQ990W
Deerma ZQ990W

Utrzymanie domu w porządku to ciężka harówka. Kurz i brud bez względu na ilość naszej pracy wracają niczym bumerang. W dzisiejszych czasach jednak dzięki nowoczesnej technologii możemy ograniczyć czas potrzebny na utrzymanie porządku za sprawą nowych urządzeń, których funkcje zaskakują i sprawiają, że codzienne porządki nie są przykrym obowiązkiem lecz przyjemnością z długotrwałym efektem, a poza tym ich cena nie jest wygórowana i dostępna nawet dla zwykłego Kowalskiego.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl