Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31- recenzja

Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31

Nowoczesna technologia towarzyszyły mi od lat i to właśnie dzięki niej zmieniła się jakość naszego życia na lepsze. Po pierwsze oszczędzamy nasz cenny czas, a po drugie po prostu codzienne obowiązki nie wydają się takie straszne, jak do te pory.


Obowiązki, które zabierają cenny czas

Masa codziennych obowiązków to zmora wielu z nas. Pranie przy dzieciach, to never ending story. Tak samo, jak ilość naczyń lądujących w zmywarce, które przecież trzeba wypłukać wodą i zapakować do magicznej maszyny- milion talerzyków po kanapeczkach, winogronach czy pomarańczach.

A gdzie reszta rzeczy?
Gdzie odkurzone podłogi, czyste łazienki i kuchnia wolna od bakterii? Choć wszystko staramy się wykonywać na bieżąco i wspólnie, to samo delegowanie obowiązków często nie załatwia sprawy, bowiem oprócz pracy zawodowej i domowych obowiązków, posiadamy dzieci, które również potrzebują bliskości i czasu spędzanego z rodzicami. Dzień niestety jest ograniczony czasowo i nie na wszystko starcza nam zawsze czasu. Wliczając w to wszystko dbanie o ogród- pielenie, koszenie trawy, przycinanie roślin- to doba powinna liczyć jakieś 45 h.

Jako, że nikt z nas nie chce absolutnie narzekać na swój los (bo wcale nie mamy tak źle), to po prostu korzystamy z dobrodziejstw technologii od dawna i to, co możemy zastąpić urządzeniem, to po prostu wykorzystujemy!
  • Zamiast zmywać ręcznie naczynia i je wycierać do sucha- korzystamy ze zmywarki. 
  • Zamiast godzinami prasować sterty suchego prania- wybieramy generator pary, który działa szybciej i wydajniej.
  • Zamiast tracić czas na odkurzanie i mopowanie podłóg, włączamy naszego automatycznego robota Kyvol S31 i wychodzimy choćby na wspólny obiad.
Po co tracić czas na obowiązki, które możemy bez wyrzutów oddać urządzeniom?

Czy warto kupić automatyczny odkurzacz z mopem?

To chyba zbędne pytanie, bo kto nie chciałby, aby nowoczesne urządzenie dbało o porządek w jego domu? U nas temat samojezdnego odkurzacza był wałkowany od dawna i ciągle nie mogliśmy podjąć właściwej decyzji- zupełnie nie wiem dlaczego?! Serio, do dziś nad tym się zastanawiam obserwując zaangażowanie jakie nasz Kyvol S31 przejawia każdego dnia sunąc po moich podłogach. Przez ponad półtora roku posiadaliśmy zwykły automatyczny odkurzacz, który tylko odkurzał. Brakowało nam jednak funkcji mopowania (szczególnie na dole), która pozwalała pozbyć się drobnych plam z codziennych posiłków czy ich przygotowania.
Specyfikacja Kyvol S31
Dlaczego zdecydowaliśmy się na zakup robota Kyvol S31 z funkcją mopa? 

Zanim zakupiliśmy nasz model Kyvol S31 tak, jak wspomniałam wyżej, posiadaliśmy odkurzacz automatyczny tylko z funkcją odkurzania. Sama jego praca była cudowna i niezwykle ułatwiała mi życie, ale samo odkurzenie nie załatwiało sprawy czystości. Krople soku, plamy po brudnych stopach czy resztkach jedzenia zostawały i niestety nie wyglądały estetycznie. Każdego dnia trzeba było myć podłogi mopem lub parownicą, aby w domu panował ład i porządek. W końcu postanowiliśmy zdecydować się na model z funkcją mopowania, która znacznie ograniczyła naszą rolę w sprzątaniu i jesteśmy z tej decyzji bardzo zadowoleni.

Czy Kyvol S31 sprawdzi się na różnych typach podłóg?

Przede wszystkim nasz odkurzacz Kyvol S31 to nowoczesny odkurzacz samojezdny, który posiada 4-stopniowy system sprzątania. Gumowe szczotki nadają się zarówno do czyszczenia paneli, drewna, czy terakoty, a także dywanów. Odkurzacz bez problemu pokonuje zmiany nawierzchni, które występują w moim domu- w salonie posiadam panele, natomiast w wc, ganku oraz kuchni płytki, więc idealnie sprawdzi się w domu każdej z Was. Dodatkowo urządzenie posiada specjalnie dostosowane czujniki oraz laserowe skanowanie pomieszczenia (LDS), które idealnie sprawdzają się przy dzieciach i zwierzętach. Zabawki, posłania dla zwierzaków czy lampy w salonie nie są problemem dla odkurzacza, ponieważ Kyvol S31 potrafi się poruszać w gęsto umeblowanych pomieszczeniach, a razie konieczności można zastosować wirtualną ścianę, która nie pozwoli przekroczyć jej granicy.
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31


Czy robot Kyvol S31 to odkurzacz, który działa intuicyjnie?
Tak, to bardzo inteligentne urządzenie, które świetnie radzi sobie nie tylko zbierając zabrudzenia z podłogi w normalnym trybie pracy. Nowoczesne szczotki boczne ustawione zostały zaprojektowane tak, aby efektywnie wymiatać zabrudzenia z przestrzeni przy krawędziach i w rogach pomieszczeń oraz na ścieżce poruszania się robota. Ponadto odkurzacz posiada na tyle niski profil, że bez problemu dostanie się pod większość mebli i pozbędzie się uporczywego kurzu i brudu. Plusem jest także pokonywanie 2 cm progów, które przy łączonych nawierzchniach pojawiają się w większości domów. Inteligentne działanie odkurzacza nie pozwoli również na upadek ze schodów czy większych uskoków- nowoczesne czujniki wysokości w porę zareagują i zawrócą robota.


Jakie funkcje posiada nowoczesny odkurzacz Kyvol S31?

Odkurzacz automatyczny z mopem Kyvol S31 to zdecydowanie urządzenie, które zachwyci każdego nie tylko wyglądem, ale swoimi funkcjami. 

To jeden z najnowocześniejszych modeli na rynku, dlatego nikogo nie dziwi fakt, że ma niezwykle mocną siłę ssania w porównaniu do innych modeli odkurzaczy samojezdnych (3000Pa). Odkurzacz idealnie sprawdza się w domu pełnym alergików- jak u nas! Wysokowydajny filtr HEPA przechwytuje aż 99% alergenów, pyłków i cząstek o wielkości do 10 mikronów, co zdecydowanie zmniejsza reakcje alergiczne. A to przecież nie wszystko! Odkurzacz posiada funkcję automatycznego opróżniania zbiornika na odpady dzięki czemu nie musimy pamiętać o czystości zbiornika- jest on zawsze gotowy do pracy, a sam odkurzacz wyposażono w wydajny akumulator o pojemności 5200 mAH, pozwalając mu aż na 240 minut nieprzerwanej pracy, czyli ok 300 m2. To bardzo dużo w porównaniu do konkurencji.

W naszym domu, co prawda na co dzień nie trzymamy zwierząt- mają swoje wydzielone miejsce do spania w pomieszczeniach gospodarczych, ale zdarza się, że kot zwany Puszkiem zaproszony przez dzieci do wspólnej zabawy znajdzie się w naszym salonie i zostawi trochę kłaczków- pozbycie się ich nie stanowi problemu dla naszego odkurzacza. 
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Ponadto wbudowane WiFi jest dla mnie wymarzoną opcją jeśli chodzi o programowanie urządzenia i uruchamianie w chwili, kiedy spontanicznie wybywam na shopping. Dzięki apce KYVOL (dostępna na ios oraz Android) możemy zaprogramować zdalnie jego pracę na wszystkie dni tygodnia, śledzić cykle sprzątania oraz zapisywać do 5 map pomieszczeń. Intuicyjna aplikacja pozwala na sterowanie urządzeniem bez względu na miejsce pobytu- wystarczy dostęp do internetu
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Robot nie sprząta miejsc, których nie chcemy dzięki wirtualnej ścianie, która utrzymuje robota odkurzającego na obszarze, który ma być sprzątany i blokuje jego dostęp do miejsc, do których nie powinien mieć wstępu. To świetne rozwiązanie, gdyż robot nie przeszkadza nawet podczas codziennych czynności, a po skończonej pracy wraca samodzielnie do stacji dokującej, aby opróżnić zbiornik i naładować akumulator do pełna, a następnie czekać w gotowości do pracy. 
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31

Czy warto zakupić robota sprzątającego Kyvol S31?

To zdecydowanie był nasz najlepszy zakup ostatnich miesięcy. Doprawdy, ciągle myślę, czemu nie kupiłam tego cuda dużo wcześniej. Nie dość, że sprząta według harmonogramu, to jest bardzo dokładny i dodatkowo mopuje nasze podłogi. Gruby dywan z niskim włosiem wygląda lepiej niż w dniu zakupu (serio!) mimo tego, że jest zarówno w ciemnych, jak i jasnych kolorach. Wszechobecne okruchy i paprochy zostawiane przez moje dzieci zniknęły, a nawet jeśli są, to w każdej chwili mogę załączyć mojego pomocnika, który za mnie odwali brudną robotę, a ja mam czas na wypicie kawy czy zabawy z dziećmi.
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31
Odkurzacz samojezdny z mopowaniem Kyvol S31

Poniżej zbiór zalet odkurzacza samojezdnego z mopem Kyvol S31
Kyvol S31

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl