Rozwój osobisty w domu- to się musi udać

CRP
Osobisty rozwój w dzisiejszych czasach jest bardzo ważny na każdym etapie naszego życia bez względu czy pracujemy zawodowo, czy zajmujemy się domem lub myślimy o zmianie specjalizacji. To cel, który każdy z nas osiąga lub może osiągnąć, a dzięki któremu możliwe staje się przekraczanie własnych ograniczeń.


Postaw na siebie.

Sama wychodzę z założenia, że warto rozwijać się, niezależnie od wieku. I nie mam tutaj na myśli jedynie tego obszaru naszego życia, który wiąże się z pracą i karierą. Rozwój osobisty bowiem, dotyczy wielu dziedzin, chociażby naszych talentów, czy pasji. Samo ukończenie studiów i otrzymanie upragnionego tytułu może zwiększyć Twoje szanse na ciekawą pracę, ale to właśnie rozwój swoich umiejętności pozwalają na osiągniecie sukcesu i możliwość awansu lub znalezienie innej, lepszej drogi w swoim życiu.

Rozwój osobisty nie dotyczy tylko i wyłącznie tych, którzy znajdują się na wysokich stanowiskach. Rozwijać się może każdy bez względu na wiek, wygląd, status materialny czy funkcję, którą sprawuje. Zarówno wykwalifikowana kadra specjalistów korzysta z tych możliwości, jak i mama taka jak ja czy TY!

Mimo, że świadomie zdecydowałam się na pozostanie w domu, to nie jestem tylko i wyłącznie mamą czy gospodynią. Owszem, zajmuję się rodziną i domem ale od początku 2019 roku pracuję także zawodowo zdalnie i bardzo mi ten rodzaj pracy odpowiada. Przede wszystkim swoją pracę wykonuję najlepiej jak potrafię, dla wymaga to także ode mnie bycia na bieżąco z trendami i branżą, dlatego też postanowiłam, że tym kierunku coś zrobię.
CRP

Szkolenia i kursy- czy to się opłaca?

Rozwój osobisty może odbywać się na różnych warunkach i zasadach. Możemy zapisać się na podyplomowe studia lub wybrać kierunkowe kursy lub szkolenia, które pozwolą nam zdobyć wiedzę, wdrażając ją w praktyce. Obecnie bardzo popularne są wszelkiego rodzaju kursy online, czyli fachowo nazywany e-learning. 
Jest to świetne rozwiązanie dla osób, które bez wychodzenia z domu chcą zdobyć wiedzę, dzięki kursom przygotowanym przez specjalistów z danych dziedzin. Nie ukrywajmy, ale większość z nas w tygodniu pracuje zawodowo, a weekendy czy inne dni wolne na pracy pragnie spędzić z najbliższymi. Stacjonarne kursy wymagają od nas czasu na dojazdy, określone dni i godziny spotkań, co wiąże się z czasem, który moglibyśmy wykorzystać na coś innego. 
Cieszy mnie więc fakt, że powstają kursu online, dzięki którym to my decydujemy, o której godzinie weźmiemy udział w szkoleniu i jak długo nam on zajmie. Oczywiście do skończenia kursu potrzebujemy także trochę samozaparcia, wiary w swoje możliwości oraz sprzętu i internetu, a także trochę wolnego czasu. Gwarantuję Wam jednak, że kiedy zrobicie coś dla siebie, to nabierzecie większej pewności siebie, a przy okazji zdobędziecie masę wiedzy, która pozwoli na pozytywne zmiany w Waszym życiu.


Jak wygląda kurs online?

Przede wszystkim pierwszym krokiem jest zastanowienie się w jakim kierunku chcemy się uczyć. Czy to ma być coś związanego z naszą pracą lub pasją, a może zupełnie niezależny kierunek od tego, co do tej pory robimy?


Jeśli mamy już cel naszej nauki, to należałoby się rozeznać w ofertach miejsc, które takie kursy oferują. Ze swojej strony mogę polecić Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu, gdyż posiada bardzo rozbudowaną ofertę kursów, a przy okazji gwarantuje certyfikaty i zaświadczenia MEN. Certyfikat ten, potwierdza uzyskanie przez nas wiedzy i umiejętności, w zakresie objętym kursem.
Na tę chwilę platforma CRP posiada aż 80 kursów z różnych zakresów. Myślę, że to świetna opcja na zwiększenie swoich umiejętności, a także zrobienia czegoś dla siebie.Co wybrałam dla siebie

Ja zdecydowałam się na zagadnienia związane z moją branżą, czyli social mediami oraz marketingiem, bo czuję się odpowiedzialna za kampanię moich klientów nie tylko tych na blogu, ale także w pracy zawodowej.
Uzupełniam wiedzę z zakresu strategii marketingowej oraz specyfiki mediów społecznościowych takich, jak Facebook, Instagram i wiele innych, gdyż zmieniające się algorytmy powodują zmiany, które warto już wdrażać podczas prawidłowego planowania i realizowania kampanii w mediach społecznościowych.
Oprócz tego po skończonych kursach łatwiej mi budować strategię marketingową dla każdego produktu, a także zrozumieć i poznać skuteczne narzędzia promocji i reklamy, Dodatkowo przestudiowałam metody tworzenia innowacyjnych produktów oraz usług zorientowanych na człowieka i jego realne potrzeby. Dzięki temu łatwiej mi zrozumieć problemy i potrzeby użytkowników podczas projektowania produktów oraz usług. To bardzo ważne w mojej pracy, dzięki temu łatwiej mi prowadzić kampanie, jak i samodzielnie działać w branży. Z pewnością to nie moje ostatnie kursy, gdyż tylko pogłębianie swojej wiedzy wpływa na nasze kompetencje.

Jeżeli chcecie być na bieżąco z ofertą CRP, to zapraszam Was serdecznie do polubienia FanPage`a na Facebooku oraz profilu na Instagramie.

A teraz na koniec mam dla Was niespodziankę!
Poniżej znajdziecie niezbędne informacje.

* Pamiętajcie, że biorąc udział w konkursie, akceptujecie Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Edit:
Gratuluję Justyna Madeja i zapraszam na priv w celu szczegółów odbioru nagrody!

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl