Tata- najlepszy kompan.


Mówi się, że mama to najważniejsza osoba w życiu dzieci. Przyznam szczerze, że to stwierdzenie jest bardzo krzywdzące w stosunku do taty. Przecież Jego miłość jest tak samo bardzo ważna, a w kład w wychowanie młodego człowieka nie mniejszy.


Kto jest lepszy?

Czy można porównywać do siebie rodziców i wymagać od dzieci, aby wybierały pytane przez babcie lub ciocie kogo bardziej kochają? Tak samo jak oboje dzieci kocha swoich rodziców bezwarunkowo, to ta zasada ziała także w drugą stronę.

Z własnego jednak doświadczenia zauważyłam jednak, że choć oboje kochamy dzieci tak samo mocno, to nasze spędzanie z nimi czasu zdecydowanie się różni.

Dzieci z mamą odbywają mnóstwo kreatywnych zabaw i ciekawych rozmów, które nie tylko uczą, ale także bawią, ale jeżeli chodzi o wspólne wygłupy i najlepszą zabawę to tutaj wiezie prym jednak tata.

To on jest najlepszym kompanem do biegania, skakania i robienia śmiesznych rzeczy, choć sam kiedyś uważał, że będzie tym "złym policjantem" w naszej rodzinie.

Dzieci zmieniają człowieka tak, że na sam ich widok mięknie serce, a ich miłość potrafi przenosić góry. Mnie jako mamie i żonie jest miło obserwować wspólne zabawy Męża i dzieci. Widzę tę niesamowitą więź jaka ich łączy. Widzę jak z radością i dumą pomaga dzieciom w przeszkodach, ale też jak pozwala im na niezależność oraz samodzielność. Tata, to pierwszy bohater syna i miłość córki, to wszystko się zgadza. Tatko nasz to niezły bohater. Ostatnio uratował nas wszystkich od stada indyków, które nas goniły. Matka prawie zawału dostała, a on zachował zdrowy rozsądek ;-)
Takie chwile są bezcenne i dlatego warto dla nich żyć.

P.S. A na koniec mam dla Was małą niespodziankę! Zapewne rzuciły Wam się w oczy te wspaniałe t-shirty, które tatko ma na sobie. Te wspaniałe brodacze dostępne są w sklepie TheBroda, a Wy na ich zakup macie ode mnie kupon rabatowy.

 ZWBRODA2018

Pamiętajcie, że niedługo Dzień Chłopaka- może warto kupić swojemu facetowi fajną i dobrą jakościowo koszulkę z niebanalną grafiką. Takich wzorów nie znajdziecie w nudnych sieciówkach więc warto ;-)

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl