Najpiękniejsze wspomnienia minionych wakacji.


Zbliżająca się jesień wywołuje w człowieku zadumę. Wspominamy lato, wspólnie spędzony czas i wspaniałe chwile, które gdyby nie to, że zostały zamknięte w fotografiach, szybko uleciałyby z naszej pamięci.


Wspomnienia zamknięte w kadrach.

Ten rok zupełnie różnił się od poprzedniego. Dzieci są na tyle duże, że mogliśmy w końcu bez stresu wyruszyć w małe i duże podróże po Polsce. Na tę chwilę odwiedziliśmy Żmigród, Wrocław, Radziejowiece, Janowiec, Kazimierz Dolny, Porębę Wielką, Bukowinę Tatrzańską i Kraków.

W planach mamy jeszcze na dłużej wrócić w góry, najlepiej w okresie zimowym, aby nacieszyć się ich widokiem, ale na razie wspominamy najpiękniejsze kadry wakacji oglądając je w fotoksiążkach od Printu.

Wielokrotnie na naszym blogu mogliście obserwować fotoksiążki, które oprócz pięknego wyglądu cechują się wyśmienitą jakością. Nic więc dziwnego, że nie potrafimy przestać i zamawiamy kolejne egzemplarze. Piękne szablony na różne okazje, np podziękowania dla rodziców czy pamiątka chrztu świętego nadadzą fotoksiążce niepowtarzalnego klimatu, a wytrzymała okładka i karty wewnątrz sprawią, że będzie to pamiątka na lata.
Wakacje, to nie tylko wyjazdy.

Przede wszystkim najważniejsze dla nas jest spędzanie czasu razem. O ile wyjazdy pozwalają nam się oderwać od rzeczywistości, prania, gotowania i innych przyziemnych rzeczy, tak czas spędzony w gronie rodziny w naszej okolicy jest równie emocjonujący i powoduje niezapomniane wspomnienia.
Pikniki na łące czy spacery podczas których odkrywamy piękne zakamarki naszej okolicy są świetną formą na nudę.
Dzieci to mali odkrywcy. Z ogromnym zaangażowaniem poznają okolicę i podziwiają otaczające nas piękno. Można zaobserwować, że ich radość z drobiazgów jest godna naśladowania, a niewymuszony i naturalny uśmiech rozświetla nawet najbardziej pochmurny dzień.
Właśnie podczas takich naturalnych i rodzinnych chwil powierzyliśmy naszą rodzinę Agnieszce, która uchwyciła najwspanialsze kadry w fotografiach. Możecie zobaczyć, że oprócz radości i uśmiechów pojawiają się także drobne fochy czy niezadowolenie. Jesteśmy przecież zwykłą rodziną, która ma swoje wzloty i upadki. Nie jesteśmy perfekcyjni i nie dążymy do tego. Cechuje nas przede wszystkim naturalność i radość z życia, bo przecież mając rodzinę- mamy już tak wiele. 
sesja rodzinna

tata i syn

karmienie piersią

dzieciństwo

rodzeństwo

brat i siostra

piknik rodzinny

mama i syn

sesja rodzinna

dziecko

kobieta

dziewczynka


Doceniamy to najlepiej jak możemy, a te wszystkie wspaniałe fotografie oglądamy niemal każdego dnia, bo mając je w fotoksiążce, możemy do nich wracać tak często, jak tego potrzebujemy. Ile łatwiejsze jest pokazanie zdjęć babciom czy innym członkom naszej rodziny, kiedy wszystko ułożone jest chronologicznie i z pięknymi detalami niż na dysku komputera.
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl