Wspomnienia, które zostaną z Tobą.

fotoksiążka

Jak często lubicie sięgać pamięcią do wspaniałych chwil, które Was spotkały? Przyznam Wam się do czegoś- jestem bardzo sentymentalna.

Z chęcią i ciepłem na sercu wspominam wiele pięknych chwil, które spotkały mnie w moim dotychczasowym życiu.

Piękne chwile zostają w pamięci.

Poznanie moje męża, pierwszy wspólny wyjazd, ślub, dzieci- to chwile, które dość często lubię sobie przypominać. Pamiętam doskonale czas narzeczeństwa, kiedy nasze spontaniczne wyjazdy sprawiały nam ogromną radość. Spacery za rękę o zachodzie słońca, planowanie wspólnej przyszłości i pogawędki przy szumie wody.

Dzień naszego ślubu był jednym z najwspanialszych dni w moim życiu. Cała oprawa, moja suknia i ON to przecież początek naszej wspólnej drogi jako rodzina.

Bardzo cenie sobie te wspomnienia i aby mieć je zawsze w zasięgu swojej ręki postanowiłam, że zrobię mężowi mały prezent na 8 rocznicę ślubu.

prezenty na rocznicę ślubuCo podarować na rocznicę ślubu?

Choć co prawda do tego dnia jeszcze kawałek czasu, lubię dawkować ogrom uśmiechu i dawać kilka małych upominków, które podsycają tylko radość ze świętowania. Aby nasze wspomnienia nigdy nie zniknęły stworzyłam pamiątkową fotoksiążkę od Pixbook z najpiękniejszymi zdjęciami z dnia naszego ślubu.
Przyznam szczerze, że możliwości do wyglądu tego prezentu było wiele. Od niezwykle nowoczesnych i barwnych okładek, które wyglądały cudownie po wspaniałą jednokolorową skórę z niewielkim zdjęciem.

Ja zdecydowałam się na drugą, ponadczasową opcję, która w rzeczywistości wygląda o niebo lepiej niż na monitorze. Gruba i sztywna oprawa będzie nam służyć na lata, a piękny i wysokiej jakości papier wydobył piękno naszych fotografii. Karty fotoksiążki pięknie współgrają z całą oprawą, a delikatne dekoracje przy zdjęciach nadają jej szyku i sprawiają, że nie jest nudna.

Przy oglądaniu wróciły nasze wspomnienia, a przy okazji pojawiło się też duże zdziwienie, jak człowiek jest w stanie zmienić się przez zaledwie 8 lat. Mąż bez brody, dużo szczuplejszy niż dziś. Ja na twarzy wyglądająca jak dzieciak (w sumie nim byłam, bo miałam zaledwie 21 lat) i też szczuplejsza i to sporo.
Nie zmieniło się jedno, w zasadzie najważniejsze- nasza miłość nadal kwitnie, a może jest jeszcze większa i dojrzalsza niż wtedy. Ogromna radość z tak wspaniałych wspomnień unosi się do dziś i będziemy do nich wracać jeszcze nie raz.

Fotoksiążka ślubna

pamiątka ślubu

fotoksiążki ślubne


Fotoalbum rodzinny jako pamiątka.

Oprócz fotoksiążki ślubnej udało mi się także stworzyć nasz rodzinny fotoalbum, bo przecież w końcu nasz ślub był początkiem tworzenia się nowej rodziny. Zawarłam w nim nasze najnowsze fotografie, które przypadły nam niezwykle do gustu. Najbardziej lubimy nasze rodzinne portrety, ale sami doskonale wiecie, że ciężko zebrać się aby je regularnie robić. Obiecaliśmy sobie jednak, że będziemy robić je regularnie, choćby raz na kwartał.

Fotoalbum posiada piękną okładkę z wodnymi piórami, które ostatnio polubiłam. Karty z twardego tworzywa oraz niezwykle dokładne wykonanie zachwyci nawet najbardziej wymagającego Klienta. Ilość stron można dowolnie dodawać oraz usuwać w miarę swoich potrzeb. Widok zdjęć także jest edytowalny. Możemy sami dopasować wielkość i kształt zdjęć lub skorzystać z gotowych szablonów, które są wygodne. 
Czas realizacji jest szybki, także nawet jeśli w ostatniej chwili przypomnicie sobie o okazji, to na pewno zdążycie stworzyć niezapomnianą pamiątkę.

fotoalbum rodzinny

fotoalbumy rodzinne

pamiątki rodzinne

Pixbook

blog parentingowy


Teraz zamiast wywołanych luzem zdjęć, które trzeba chronologicznie układać w albumie możemy mieć fotoksiążkę lub fotoalbum, które można postawić na półce razem z innymi książkami. Szybko i tanio możemy schować swoje wspomnienia lub obdarować nimi kogoś bliskiego- mamę czy dziadków w dniu ich święta.

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl