Zegarek z GPS- bezpieczny gadżet dla dziecka.


Bezpieczeństwo naszych dzieci i ich życie jest dla rodziców sprawą priorytetową. Któż z nas nie kocha tych naszych łobuziaków całym serduchem i nie pragnie dla nich wszystkiego, co najlepsze?!

Jako, że jesteśmy też trochę gadżeciarzami, lubimy wprowadzać do naszego domu nowinki technologiczne. Na przykład przy okazji remontu wpadliśmy na głupi pomysł żeby dokupić kolejny telewizor. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że zakupy zrobiliśmy 260 km od domu (Wariaci!). Teraz zdecydowaliśmy się wyposażyć naszego starszaka w lokalizator w formie nowoczesnego i zarazem praktycznego zegarka, ale to nie koniec technologii w naszym domu w ostatnim czasie- niedługo przekonacie się co ciekawego mamy w zanadrzu.
Kuba od dawna marzył o zegarku więc spełniliśmy jego marzenie, a przy okazji w każdej sytuacji gdzie jesteśmy poza domem możemy czuć się także bezpiecznie, że nasze dziecko się nie zgubi.

Analizując wszystkie za i przeciw oraz dostępne modele podjęliśmy decyzję w sprawie sprzętu, a Kuba wybrał tylko kolor i takim cudem możemy cieszyć się już użytkowaniem ZEGARKA GPS GJD.01 w kolorze czarnym.

Do czego służy zegarek GPS?
Przede wszystkim do tego, aby dziecko i rodzic czuli się bezpiecznie. Oprócz funkcji namierzania miejsca pobytu jest do zestawu dołączona karta SIM, dzięki której można zadzwonić na zegarek do dziecka, a także aby dziecko w razie zagrożenia mogło wysłać nam wiadomość SOS.
Połączenie się z zegarkiem za pomocą telefonu jest świetną opcją. W każdej chwili możemy po prostu wybrać przydzielony numer i wykonać połączenie. Jest to zdecydowanie bezpieczniejsza opcja niż zakup telefonu- odwlekamy to w czasie najdalej jak możemy. Poza tym nasza pociecha może również zadzwonić do przydzielonych kontaktów w razie potrzeby, a my mamy pewność, że żadna postronna osoba nie dodzwoni się do malucha.

Grafika pochodzi ze strony https://bezpiecznarodzina.pl/


Grafika pochodzi ze strony https://bezpiecznarodzina.pl/


Nawet wychodząc do ogrodu czy jadąc na wycieczkę mamy pewność, że jest zapewniony kontakt z naszym dzieckiem. Każde zdjęcie opaski z lokalizatorem z ręki bądź niski poziom baterii, a także opuszczenie ustawionej przez rodziców strefy jest sygnalizowane bezpośrednio na nasz telefon, co daje nam możliwość szybkiej reakcji.
Jak korzystać z zegarka?
Do prawidłowego korzystania z możliwości zegarka niezbędne jest wykupienie usługi "Bezpieczne dziecko" w każdej z możliwych sieci komórkowych. Usługa nie jest droga, ale ja wychodzę z założenia, że bezpieczeństwo moich dzieciaków jest bezcenne. Usługa dostępna na wszystkich urządzeniach, co jest bardzo ważne bowiem nie ogranicza nas miejsce. Lokalizowanie odbywa się za pomocą SMS, WWW i aplikacji mobilnej na dowolnym urządzeniu. W każdej chwili można zadzwonić również na urządzenie i sprawdzić, że z naszą pociechą jest wszystko w porządku.

Wielkim plusem jest także to, że dzięki łatwo dostępnemu przyciskowi SOS dziecko powiadomi Cię, że potrzebuje pomocy i gdzie się znajduje.

To nie jest zwykły zegarek, to zegarek z lokalizatorem dla Twojego dziecka.SPECYFIKACJA TECHNICZNA:

Sposoby lokalizacji: GPS+AGPS+WiFI+BTS
Pojemność baterii: 400mAh
Dostępne kolory: niebieski, różowy, pomarańczowy, czarny
Czas działania: do 7 dni
Długość zegarka z paskami: 25 cm
Waga urządzenia: 36 gram
Czas ładowania: 2 godziny
Materiał wykonania: silikon, plastik
Gwarancja: 12 miesięcy
Obsługiwane częstotliwości: 850/900/1800/1900 MHz
Typ wyświetlacza: LCD
Gniazdo na SIM: TAK
Procesor: MTK MT6261


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl