Fit forma nie tylko dla ciała.

Pixabay.com
Mroźne dni odchodzą w zapomnienie, a to znak, że być może niedługo pojawi się upragniona wiosna.

Każdy z nas czeka na nią z utęsknieniem, wygląda przez okno szukając pierwszych wiosennych znaków. Przyznam szczerze, że marzy mi się schować już te grube kurtki w głąb szafy i w lekkim stroju wsiąść na ukochany rower, zabrać resztę rodziny i moc zrobić wiosenny porządek z formą. Po zimowym siedzeniu w domu, chorobach dzieci i mrozach chce się rozruszać, być bardziej fit, bo przecież moje samopoczucie przekłada się na lepsze życie.
Wiosenne porządki zazwyczaj nie ograniczają się tylko do naszej formy. Większość z nas traktuje ten etap na zmiany w swoich domach, pozbywanie się niepotrzebnych rzeczy, mycie okien i ogólne porządki.
A co gdyby takie porządki zacząć też wprowadzać na swoim telefonie i komputerze?

Wiem, że życie to jedna wielka gonitwa i balansowanie na krawędzi więc nie ma co się dziwić, że zapominasz o tym, aby zabezpieczyć swój komputer i telefon. Powinniśmy wiedzieć, że jest to bardzo ważne i to nie chodzi tylko o spowolnienie ich pracy.
Wielokrotnie słyszymy o próbach wyłudzenia danych czy włamania na komputery. Mailami wysyłane są aplikacje szpiegujące i tzw konie trojańskie, które czasami sieją niezłe spustoszenie nie tylko na komputerach, ale także na naszych kontach bankowych.
Każdy komputer, który posiada zainstalowany program antywirusowy jest w stanie wykryć niechcianą aplikację i usunąć ją z twardego dysku, a nas zabezpieczyć przez próbami dysponowania naszymi danymi.

W naszym domu od lat jesteśmy wierni jednemu antywirusowi- AVG Ultimate. To jedyny program antywirusowy, który ochroni nie tylko komputer, ale także nasz telefon. Posiada szereg funkcji zabezpieczających i optymalizujących dzięki czemu będziemy cieszyć się jakością korzystania z naszego sprzętu.Najważniejsze funkcje AVG:
  • nowe opcje: wyłączenie kamery
  • łatwy i prosty w instalacji
  • bez limitu stanowisk- jedna licencja pozwala nam korzystać na wielu sprzętach- komputery, tablety, telefony
  • aplikacja nie wymaga naszej obsługi po instalacji, ponieważ jest zautomatyzowana i działa w tle bez zajmowania czasu użytkownika
  • darmowa pomoc techniczna po polsku
  • chroni przed różnymi rodzajami zagrożeń w sieci- wirusami, trojanami, programami ransomware wymuszającymi okup, spamem, wejściem na zainfekowane strony www 

Dobry program antywirusowy to podstawa, nic dziwnego, że AVG wybrało już 400 milionów na całym świecie!


Chroń. Przyspieszaj. Zabezpieczaj.


Pamiętajcie o tym, że o komputer powinniśmy dbać tak samo, jak o naszą kondycję. Ćwiczenia raz na jakiś czas nie zbudują nam pięknej rzeźby ciała, ani nie pomogą nam wyzbyć się chorób. Tak samo jest z programem antywirusowym- tylko regularne dbanie o sprzęt pozwoli nam cieszyć się jego użytkowaniem na długie lata.  Dzięki AVG Ultimate możemy także zaplanować pracę programu- ustalić regularne skanowanie, automatyczne sprawdzanie poczty, stron www, działania w przypadku wykrycia wirusa- tak samo, jak planuje się trening sportowy. Oprócz programu antywirusowego w pakiecie AVG znajdziemy również aplikację optymalizującą pracę naszych sprzętów- AVG TuneUp. Jego zadaniem jest pozbywanie się wszystkich śmieci jakie zbierają się w trakcie użytkowania, takich jak np. stare wersje programów, pliki tymczasowe, pamięć podręczna, podwójne pliki - rzeczy które zostają na dysku, ale są niepotrzebne. W efekcie dysk się zapełnia i komputer działa wolniej.  TuneUp monitoruje również system, by zawsze był w pełni sprawny (optymalnie wykorzystywał zasoby) i automatycznie zajmuje się problemami, jeżeli takie się pojawią.

Jak widzicie dzięki jednej aplikacji ochronicie swoje sprzęty, a dzięki systematyczności podczas robienia formy będziecie bardziej fit.

Na dobry początek mam dla Was kod rabatowy na zakup programu AVG- to pierwszy krok do lepszego działania sprzętów. W koszyku wystarczy wpisać avg_fit i cieszyć się bezpiecznym użytkowaniem swoich urządzeń.

Pixabay.com

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl