Jesienne spacery mogą być super.


Choć jesień kojarzy nam się z chandrą, deszczem i krótkim dniem to trzeba przyznać, że jest to jedna z piękniejszych pór roku ze względu na różnorodność kolorów na drzewach i pyszne plony w postaci dyni czy kasztanów. Jesienne spacery mogą być super bez względu na miejsce zamieszkania.Wieś czy miasto mają swoje wspaniałe miejsca do odwiedzenia w tym czasie.

Lubimy jesienne spacery i staramy się celebrować ten czas najlepiej jak potrafimy. Na chwilę obecną spędzamy ten czas we trójkę, ale niebawem przecież nasze życie się zmieni i trzeba będzie na nowo sobie wszystko poukładać oraz wypracować plan dnia.Nie zmienia to faktu, że zapewne nasze wspólne spacery niewiele się zmienią i nadal będziemy chcieli spędzać jak najwięcej czasu z naszymi pociechami.

Wspólne zbieranie kolorowych liści czy kasztanów, a następnie artystyczne twory w zaciszu naszego domu z ciepłym kakao w kubku sprawiają, że czekamy na te nasze wyjścia z utęsknieniem. Bez względu na to czy jest ciepło, czy chłodno to staramy się przebywać na dworze.
Naturalne hartowanie dzieci jest bardzo rozsądnym rozwiązaniem niż podawanie ciągle suplementów w postaci syropów czy tabletek.
Nikt nie przekona mnie, że produkty farmaceutyczne są super. Zbyt dobrze znam tę branżę! Wybieram dlatego zawsze naturalne sposoby. Spacery nawet kiedy jest zimno są dobre. Oprócz tego, że wzmacniają odporność, to także dotleniają mózg. Jak nie dać się jesiennym przeziębieniom? Należy dopasowywać strój do pogody i spożywać jak najwięcej owoców i warzyw.


Nie musimy rezygnować z wyjścia na świeże powietrze lecz na tę okazję musimy się odpowiednio przygotować.

Zawsze w jesienne dni ubieram Kubę na cebulkę. Pogoda nawet w takie dni bywa zmienna. Grunt to nie pozwolić dziecku się spocić. Zawsze jestem również przygotowana na deszcz. Pamiętacie nasze okrycie rowerowe CoverOver? Może być ono wykorzystywane również jako okrycie do wózka w jesienne dni. Dzięki możliwości przełożenia do środka okrycia pasów możemy w każdej chwili rozpiąć malucha lub go ubrać, np w momencie kiedy zacznie padać deszcz.


Okrycie COVEROVER pasuje do każdej spacerówki, ma uniwersalne otwory na pięciopunktowe pasy bezpieczeństwa. Możemy spacerować nawet po zmroku, ponieważ jest wyposażony w odblaski co zapewnia widoczność i bezpieczeństwo. 
Ważne jest też to, że okrycie nie zsuwa się z dziecka lecz efektywnie chroni przed chłodem, wiatrem i deszczem. Jego tkanina oprócz właściwości nieprzemakania również jest oddychająca, dzięki temu dziecko się nie spoci.

Jeśli cały rok wykorzystujecie wózek, spacerujecie lub po prostu z racji posiadania, np jednego auta musicie korzystać z wózka, to takie okrycie zapewni Waszym maluchom ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Jeśli jednak w trakcie spaceru zrobi się przyjemnie ciepło, wystarczy rozsunąć zamek i pozwolić maluchowi przemierzać świat na własnych nogach.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl