Pianka do mycia twarzy i demakijażu- Iwostin Sensitia.


Laboratorium Iwostin rozszerzyło serię Iwostin Sensitia dla osób ze skórą wrażliwą, skłonną do alergii i podrażnień o piankę do mycia twarzy i demakijażu.
Pianka do mycia twarzy i demakijażu Iwostin Sensitia przeznaczona jest do oczyszczania twarzy dla osób, których skóra wymaga szczególnej uwagi. Twarz każdego człowieka jest najbardziej narażona na niekorzystny wpływ czynników zewnętrznych. Osoby ze skórą wrażliwą i skłonną do alergii, stosujące jednocześnie kosmetyki, powinny wyjątkowo dbać o demakijaż i czystość skóry, ponieważ zawarte w preparatach pielęgnujących składniki stosunkowo łatwo mogą podrażniać i wysuszać ich skórę.


Mimo, że nie maluje się codziennie, to staram się aby moja skóra oprócz odpowiedniego nawilżenia była również starannie oczyszczona. Wybieram zawsze kosmetyki, które są bezpieczne dla mojej cery szczególnie teraz, kiedy jestem w ciąży, a moja cera stała się bardzie wymagająca.


Produktu używam rano i wieczorem.

Rano sprawdza się fantastycznie - bardzo dobrze oczyszcza skórę z nagromadzonych nocą zanieczyszczeń oraz pozostałości kosmetyków pielęgnacyjnych. Pozostawia skórę napiętą i gotową do nakładania kolejnych kosmetyków. Daje poczucie świeżości i pewność właściwego oczyszczenia po nocy.

Wieczorem natomiast domywam nią ewentualne pozostałości makijażu (o ile mam go na twarzy) - i jeżeli cokolwiek zostanie to po użyciu tej pianki znika w oka mgnieniu - nieważne czy jest to tusz, czy reszta podkładu. Bardzo dobrze radzi sobie z każdym wyzwaniem. I tak jak wspomniałam wyżej - daje mi pewność całkowitego oczyszczenia skóry. Co ważne - produkt nie reaguje z moimi alergicznymi i wrażliwymi oczami.
Konsystencja.

Pianka ma zabarwienie białe, jest gęsta, dobrze zbita i bardzo kremowa. Pachnie dość intensywnie - świeżo i przyjemnie, aczkolwiek zapach nie utrzymuje się na twarzy. Jedna pompka wystarczy na dokładne oczyszczenie twarzy. Piana podczas rozprowadzania na twarzy zamienia się w delikatną kremową emulsję.Pianka do mycia twarzy i demakijażu Iwostin Sensitia zawiera:
  • -nawilżający kompleks NMF, który uzupełnia nawilżenie skóry,
  • -łagodzący podrażnienia pantenol – uzupełnia warstwę lipidową skóry, nawilża i przeciwdziała szorstkości skóry
  • -natłuszczający i dostarczający lipidów olej z awokado
  • -odbudowujące warstwę lipidową ceramidy roślinne – zapewniają nawilżenie i spoistość warstwy rogowej naskórka

A jaka jest Wasza ulubiona forma oczyszczania twarzy ? Używacie pianek, czy może wolicie inne produkty? 


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl