Ciastolinowe szaleństwo + KONKURS z PaTaToy- WYNIKI

Nie znam dziecka, które nie lubiłoby zabawy ciastoliną czy plasteliną. Jak większość z nas wie plastelina choć jest tania pozostawia po sobie w naszych domach istne spustoszenie.
Kawałki przyklejone na dywan, czy inne zabawki są trudne do wyczyszczenia nawet dla perfekcyjnych pań domu. Postanowiłam, że nie będę jednak ograniczała Kuby i wybrałam coś, co pochłonęło całą naszą rodzinę bez reszty do świetnej zabawy. Samochód z lodami z serii Play-Doh Town to super rozwiązanie dla małych artystów. Ten cudowny zestaw zakupiłam w sklepie internetowym Patatoy, gdzie znajdziecie wiele zabawek w każdej kategorii wiekowej. 
Nasz synek bardzo lubi kreatywne zabawy, ale ciągłe kolorowanie czy malowanie farbkami znudziło się nawet nam. Odkąd uczęszcza na zajęcia w przedszkolu poznał zupełnie nowe techniki tworzenia cudownych obrazków za pomocą wyklejania. Wychowawczyni niemal każdego dnia rozwija motorykę maluchów i zaszczepia w nich miłość od tworzenia czegoś nowego. 
Nie mogłam przejść więc obojętnie od rozwijania kolejnych talentów i pasji mojego dziecka. Gdy wyciągnęłam kubeczki pełne kolorowej ciastoliny, Kubie od razu zaświeciły się oczy. Wiedziałam, że dla niego będzie to strzał w 10. Nie myliłam się, bo moje dziecko uwielbia się tym zestawem bawić! To fantastyczna zajmująca zabawa, która dla mnie oznacza możliwość odpoczynku, tym bardziej teraz, kiedy znowu wystąpiły komplikacje.
W naszym zestawie znajduje się:
  • -samochód
  • -kierowca
  • -2 wafelki
  • -1 wyciskarka do lodów
  • -2 patyczki do lodów
  • -2 foremki z kształtami
  • -3 kubeczki z ciastoliną 

Mój Syn jest z tego prezentu niesamowicie zadowolony! Na początku myślałam, że cały czas będę musiała pomagać Kubusiowi w wyciskaniu lodów z foremki. Nawet mi się to zajęcie podobało, ale moje dziecko samo świetnie sobie radziło, więc podziękowało mi za wspólną zabawę. Nie mniej jednak nie odpuściliśmy i razem z Tatą zaczęliśmy tworzyć ;-)

Według mnie zabawa ciastoliną to naprawdę świetna zabawka dla dziecka. Pozwala na stymulowanie małej motoryki, nadaje się do odgrywania różnych scenek tematycznych, do ćwiczeń dialogów, poszerzania słownictwa. 
Skoro ta zabawa przypadła nam do gustu, to dzięki uprzejmości Patatoy mogę dla Was zorganizować konkurs, w którym do wygrania będzie właśnie 1 zestaw takiego samochodu z lodami. Zasady są niezwykle proste, a nagroda spodoba się nie tylko Waszym dzieciom, ale sami przepadniecie bez reszty.

Warunki:
1. Zamieść w komentarzu na fanpage’u bloga -> TUTAJ odpowiedź na pytanie: "Który produkt z asortymentu sklepu PaTaToy.pl podoba się Tobie najbardziej?"
2. Polub Zaraz-wracam.pl oraz PaTaToy
3. Będzie nam miło jeśli udostępnisz post konkursowy i zaprosisz innych do wspólnej zabawy.
4. Konkurs trwa od 25.10 do 01.11 do godziny 23.59, wyniki zostaną podane maksymalnie w ciągu tygodnia.
5. Nagrody nie można wymienić na ekwiwalent pieniężny.
6. Biorąc udział w konkursie zezwalasz na publikację i wykorzystanie komentarza przez organizatorów.

Facebook nie ma nic wspólnego z organizacją konkursu.

WYNIKI KONKURSU!
Wszystkie odpowiedzi zamieszczone ma moim FanPage`u były cudowne. Nie mogłam się zdecydować komu przypadnie nagroda i dlatego postanowiłam zrobić małe losowanie. 
Zwycięzcą w konkursie jest :Gratuluję i czekam maksymalnie do wtorku, 08-11-2016 na adres do wysyłki wraz z numerem telefonu dla kuriera- wiadomość prywatna na FB.social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl