Magiczne chwile zamknięte w fotografiach.


Uczucia... miłość. Uśmiech, błysk w oku, radość. Nie bez powodu się mówi, że oczy są zwierciadłem duszy. Chwila nie trwa wiecznie, ulotna jest jak wiatr- czasem nawet dla ludzkiego oka. Czasem nawet nie mamy okazji odnotować czegoś ważnego, co się dzieje tuż obok nas, a niewyobrażalnym dla nas faktem jest, jak wiele jest takich chwil na całym świecie ..i jak wiele tracimy. Ile cudownych chwil nas omija i ja je zatrzymać?
Najpiękniejszy prezent dla przyszłej mamy to zamknięcie właśnie takich magicznych chwil w kadrach. Zawsze marzyłam o profesjonalnej sesji zdjęciowej w ciąży, ale niestety 3 lata temu nie były one takie modne. Kiedy tym razem dowiedzieliśmy się, że los ponownie obdarował nas potomstwem, mój wspaniały Mąż obiecał mi, że taką sesję będę miała. 
Słowa oczywiście dotrzymał, zresztą jak zawsze i dzięki temu dziś możecie oglądać efekt Jego prezentu.Monika Umańska, właścicielka studia fotograficznego to kobieta z wyjątkowym spojrzeniem na potrzeby klienta. Razem z Nią możecie stworzyć Waszą piękną historię, która będzie miała swój własny charakter- tak, jak MY. 

Monika jest fotografem z pasji, co widać na fotografiach zamieszczonych na stronie internetowej i FanPage`u.
Fotografowanie i spotkania z ludźmi to dla niej codzienność i życiowa pasja. Stara się nie ograniczać tylko do przygotowywania zbioru zdjęć i zamknięcia tych ujęć w albumie. Jako fotograf stara się dokumentować chwile, emocje, radość, łzy. W głębi serca wie, że wybrała najpiękniejszy zawód na świecie, a ja wiem, że wybraliśmy najwspanialszego fotografa który stworzył dla nas wyjątkową pamiątkę.


Strona internetowa: www.studio4pietro.com 

|"Kiedy Pasja staje się życiem, wtedy życie staje się Pasją…"|

Kocham być w ciąży. Uwielbiam ten stan. Wspaniale mi, kiedy czuję kopniaki mojego maleństwa. Wiem, że jest zdrowe i szczęśliwe. Nic więcej oprócz Rodziny nie jest mi potrzebne do szczęścia.


Zdjęcia: Monika Umańska | www.studio4pietro.com
Makijaż: Magdalena Ochocka - Markus | Salon kosmetyczny Viktoria

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl