Ulubione książki na jesienne popołudnia + LINKOWE PARTY.


Jesień. Czas, kiedy noce stają się coraz dłuższe, a dni - coraz krótsze. Coraz niższe temperatury, mgły i słota nie zachęcają do wychodzenia z domu. Coraz dłuższe wieczory to natomiast doskonała okazja do tego, by czas ten spędzić przy dobrej książce.
Właśnie - "dobrej" to znaczy jakiej? Czego oczekujecie od idealnej książki na długie zimowe wieczory? Ma być wciągająca? Poruszająca? Pełna emocji? A może Waszym wyborem będzie książka, która pozwoli Wam przenieść się do zupełnie innego, fantastycznego świata albo pomoże odbyć podróż do ciepłych krajów?

My wybieramy książki dzięki którym nie nudzimy się. Kuba z racji tego, że samodzielnie nie czyta chce, abyśmy razem z nim odkrywali nowych bohaterów i ich przygody.
W ostatnim czasie nasza biblioteczka powiększyła się o kolejne dwie pozycje z wydawnictwa TROY.

Pierwsza książka, która niezwykle zainteresowała Kubę to "Król ptaków". Autorem jest Gwendal Le Bec.Wspaniała opowieść o wyścigu po tytuł króla ptaków. Finał opowieści jest zabawny i jednocześnie zaskakujący, ale nie będziemy zdradzać szczegółów. Dziecko dzięki tej pozycji pozna mnóstwo nowych gatunków ptaków, a także wyciągnie morał z tej bajkowej przygody.
Książka urzeka klimatycznymi ilustracjami w kolorach czarnym i pomarańczowym.

Książka jest bardzo dużych rozmiarów co możecie zauważyć na zdjęciach. Cudowne ilustracje, które jak za sprawą magicznej różdżki nadają niezwykły charakter książce. Twarda okładka zabezpieczy przed zniszczeniem i jednocześnie idealnie nada się na prezent zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.
Tytuł: "Król ptaków"
Autor: Gwendal Le Bec
Liczba stron: 32
Okładka: twarda
Format: 260 x 360 mm
ISBN: 978-83-7887-409-6


Kolejna książka, która zrobiła na nas bardzo pozytywne wrażenie to "Czajniczek". Autorem ilustracji jest Etsuko Watanabe. Pełna pięknych ilustracji i cudownych barw opowieść o Biance, która wyrusza na poszukiwanie czajniczka do herbaty. W drodze do miasta spotyka niesamowite postacie i przeżywa niecodzienne przygody. Bianka na swojej drodze spotyka nie tylko robota, ale także żaby i wiele innych ciekawych postaci.
Bajkowe i dziecięce ilustracje zachcą malucha do użycia wyobraźni i przeniesienia się w bajkowy świat. 

Tytuł: "Czajniczek"
Autor: Etsuko Watanabe
Liczba stron: 64
Okładka: twarda
Format: 285 x 365 mm
ISBN: 978-83-7887-408-9
Zapraszam Was do naszego LINKOWEGO PARTY. W dniach 20.10.2016-31.10.2016 dzielcie się swoimi wpisami z ulubionymi książkami. Mogą to być pozycje dla dorosłych, dzieci, co kto woli. Udostępniajcie dalej, promujcie swoje wpisy.

Zasady:
1. We wpisie, który linkujesz umieść, proszę grafikę, że bierzesz udział w LINKOWYM PARTY
2. Dodaj wpis poprzez wstawienie swojego linku.
3. Udostępniaj w grupach, na FanPage`ach i innych social mediach.

GRAFIKA DO POBRANIA:
(klik na zdjęcie, prawy przycisk myszy, zapisz jako)social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl