Urodziny Patatoy w Skierniewicach.

Patatoy- sklep

12 maja 2018 był niezwykle radosnym i pełnym wrażeń dniem nie tylko dla naszych dzieci, ale także dla nas. Tego dnia kilkanaście kilometrów od naszego domu świętowaliśmy 3 urodziny naszego zaprzyjaźnionego sklepu Patatoy.


Zabawy dla dzieci.


Tego dnia nie było rzeczy niemożliwych do wykonania. Fantastyczny pokaz ogromnych baniek mydlanych sprawił dzieciom mnóstw uśmiechu, a malowanie buziek przeniosło maluchy do krainy wiecznej radości.Nie zapomniano również o kreatywnych zabawach. Dzieci chętnie malowały kwiatki i ozdabiały je pięknymi koralikami oraz brokatowymi posypkami. Jak przystało na prawdziwego gentlemana, mój syn wykonał i dla mnie podarunek, który mnie bardzo wzruszył.


Showroom- idealne miejsce dla dzieci.

Oprócz zabaw na świeżym powietrzu była również możliwość zabawy i testowania zabawek. Przyznam szczerze, że w okolicy jest to chyba jedyne takie miejsce, gdzie dzieciaki mogą świetnie spędzić czas, a przy okazji poznać wszelkie zabawkowe nowości. Naszemu synkowi jak zawsze przypadła do gustu świetna drewniana kolejka oraz klocki Kooglo, które są prawdziwym hitem. Agata za to chętnie testowała wszelkiego rodzaju hulajnogi, które bardzo jej się podobały.

klocki KoogloOczywiście urodziny nie byłyby imprezą gdyby zabrakło tortu, ale o to także zadbano. Pyszny tort z pięknym logo sklepu wjechał do showroomu, a uroczyste sto lat zaśpiewał nawet specjalny gość.


Gość specjalny.

Dzięki uczestnictwu w imprezie mieliśmy okazję poznać znaną wszystkim Dorotę Zawadzką. Udało nam się zamienić kilka zdań na temat wychowania dzieci i zrobić nawet pamiątkowe zdjęcia.
Wspaniałe spędzona sobota była gwarancją przespanej nocy przez dzieci i radością na kolejne dni. Mam nadzieję, że niebawem ponownie tam zawitamy i będziemy mieli okazję wziąć udział w ciekawych warsztatach, które a tygodniu w showroomie prowadzi Akademia Uśmiechu.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl