Jest takie miejsce.


Jest takie miejsce, gdzie czuję się bezpiecznie. W nim nie liczą się problemy i smutki. Nie liczy się nic prócz miłości i zrozumienia. Takim miejscem jest nasz dom, a moja rodzina jest motorem napędowym do działania.


Mąż- najlepszy przyjaciel.

Mój Mąż to moja ostoja. Człowiek o anielskiej cierpliwości do mnie, który rozumie mnie, jak nikt inny. To on wspiera wszystkie moje decyzje i kibicuje mi w spełnianiu swoich marzeń. Mimo, że spora różnica wieku między nami i zupełnie inne charaktery, to czujemy się jak jedność- świetnie się uzupełniamy i jednocześnie rozumiemy się bez słów. Nasza telepatia często się spotyka bowiem niemal każdego dnia łapiemy się na tym, że w danej chwili myślimy o tym samym lub to samo chcemy zrobić.


Dzieci- największe szczęście.

Dzięki dzieciom wiem, że jestem kochana i sama mam kogo kochać, bo przecież każdego dnia w moim domu rozbrzmiewa najpiękniejszy dźwięk dla naszych uszu, to głosy naszych upragnionych dzieci. Dzięki nim czuję się spełnioną kobietą i wiem, że nawet w najpodlejszym humorze te małe rączki splotą się wokół mojej szyi i dadzą największy dowód swojej miłości.

Zabawy i wspólny czas.

Uwielbiam spędzać z nimi czas na zabawach, a już za kilka dni będziemy mieć dla siebie całe dwa miesiące. Lubimy uczyć się nowych rzeczy poprzez kreatywność. Cieszy mnie, że podczas wspólnej zabawy z dwójką dzieci możemy robić, to co lubimy i jednocześnie sobie nie przeszkadzać. Agatka spędza czas ucząc się nowych kształtów, natomiast Kuba jak już na prawdziwego przedszkolaka przystało oswaja się coraz lepiej z językiem angielskim.

Z pomocą przyszły nam jak zawsze niezawodne karty od Kapitana Nauka. Cała seria układanki malucha jest świetna, bo oprócz tego, że podzielona jest na kategorie, to również może uczyć języka obcego.
Przeznaczone dla dzieci od roku do 3 lat, ale spokojnie i starszaki z nich skorzystają. Fantastycznie sprawdzają się na prezent, bo są ładnie zapakowane, a dzięki wykonaniu z grubej tektury nie zniszczą się szybko.

W skład serii wchodzą: 

zabawy na powietrzu


W naszym domu często wracamy do układanek i kart z tego wydawnictwa. Na topie ciągle są wszystkie loteryjki i zabawy na kartach wielokrotnego użytku.

Kiedy nie układamy Kapitana Nauki chętnie wracamy do zabaw na świeżym powietrzu, które bardzo lubimy.

Przeczytaj nasze wcześniejsze wpisy o produktach Kapitana Nauka.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 |

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl