Targi BabyTime

targi Baby Time

Dzień Matki w tym roku był dniem szczególnym. Oprócz tego, że drugi raz świętuje ten dzień jako mamą dwójki dzieci, to miałam okazję wziąć udział w pierwszych targach branży dziecięcej BabyTime w Łodzi.


Co to za wydarzenie?

Wydarzenie, na którym można poznać wspaniałe marki, oferujące wszystko, co potrzebne dzieciom i młodym rodzicom. Targi organizowane były przez dwie mamy- Iwonę oraz Olę i odbyły się w łódzkiej Hali Expo. Na targach mogliśmy spotkać zarówno mniejsze, jak i te bardzo znane marki, a przy okazji każdy na spokojnie mógł przejść się po stoiskach i dokładnie obejrzeć prezentowane produkty. Królowały jak zwykle produkty najwyższej jakości- od ubranek z naturalnych i bezpiecznych tkanin po foteliki RWF oraz dekoracje wykonywane ręcznie.



Dzięki możliwości uczestniczenia w targach obejrzeliśmy pokaz mody jednej z naszych ulubionych matek- Monello oraz odwiedziliśmy stoiska z produktami przeznaczonymi dla najmłodszych i ich rodziców. Zaprezentowano m.in. modę ciążową oraz dla mam karmiących, a także najnowsze kolekcje stworzone z myślą o dzieciach.







Spotkanie blogerek na targach.

Przy okazji targów odbyło się także spotkanie blogerek, gdzie udało mi się poznać nowe twarze oraz wspaniałe przeżyć ten dzień.
Wiola Galla z bloga Mama bloguje przygotowała dla nas prelekcję, podczas której mogliśmy wymienić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z blogowaniem- przyznam szczerze, że to zadanie pokazało mi jak każda z nas jest inna, a jednocześnie ile rzeczy nas łączy.
Miło spędzony czas razem z rodziną, a przy okazji spotkanie ze wspaniałymi kobietami i ich rodzinami utwierdziło mnie w przekonaniu, że warto otwierać się na zmiany i dążyć do ich realizacji.




Dla dzieci, które przybyły z nami na spotkanie były przygotowane miejsca do zabawy, a wspaniałe panie animatorki świetnie zajmowały się swoimi podopiecznymi. Dzień naszym dzieciakom upłynął zdecydowanie świetnie, co było widać na ich twarzach.
Mam nadzieję, że to nie ostatnie tego typu spotkanie, a kolejne będą w jeszcze większym gronie.





Podarunki od sponsorów.


Dziękujemy również naszym sponsorom za podarunki, którymi zostały sny obdarowane w tym dniu.

Marka AA przygotowała bezpieczne zestawy kosmetyków dla dzieci z najnowszej linii Baby.


Marka Monello pozwoliła nam cieszyć się z nowych bluz tropiki



Superpharm podarował nam kremy Iwostin, które uwielbia moja mama.


Revitacel podarował nam kremy zarówno na dzień, jak i na noc


Producent kosmetyków Alantan wyposażył nas, jak i nasze dzieci w różnego rodzaju kremy, które z pewnością się przydadzą w codziennym życiu.


Zdrowe słodycze zachwyciły swoimi podarunkami w szczególności łasuchów.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl