Kapitan Majtas


Codzienne czytanie książeczek dzieciom już na stałe wpisało się w nasz domowy harmonogram dnia. Czytamy o różnych porach, czasem bywa, że rano, a czasami wieczorem- wszystko zależy od humoru i chęci naszych dzieciaków.
Bardzo lubimy opowiadania, które w humorystyczny sposób ukazują codzienność, ale nie wzbraniamy się także od bajek z morałem.

W ostatnim czasie naszym hitem czytankowym jest Kapitan Majtas. Seria książeczek o czaderskim i wymyślonym przez dwójkę chłopców superbohaterze stała się już światowym bestsellerem i doczekała się nawet swojej ekranizacji.

George i Harold, czyli dwaj bohaterowie książki to niezłe gagatki (prawie jak Kuba). Swoimi pomysłami przyprawiają o zawrót głowy swoich bliskich oraz nauczycieli w szkole. Ich niezbyt mądre pomysły powodują, że dość często wpadają w tarapaty. Zachowanie chłopaków nie należy do najlepszych, ale mają w sobie coś mnie jednocześnie mnie urzekło. Dziecięca wyobraźnia to jest to, co nas dorosłych zawsze zaskakuje. Ich wymyślony bohater, a także jego losy sprawiły, że jeszcze żadna książka nie bawiła mnie tak do łez. Czytania mieliśmy sporo, bo książek jest aż 9 więc przez długi czas wypatrywaliśmy wolnej chwili ab poznać kolejny rozdział, kolejną książkę.
Kuba z wielkim zaangażowaniem śledził losy Kapitana Majtasa, a nawet sam zaczął ogrywać w domu scenki z przeczytanych opowiadań. Świetna zabawa i niezapomniana przygoda nie tylko dla małych, ale także dla ich rodziców. Nie ma nic wspanialszego niż wspólne spędzanie czasu, a gdy towarzyszy mu mnóstwo śmiechu i zabawy wtedy ta niesamowita więź się zacieśnia.A dla wszystkich fanów naszego bloga przygotowaliśmy mały konkurs.
Do wygrania dwie najnowsze części książek o Kapitanie Majtasie.

Co trzeba zrobić?
Na naszym FanPage`u na Facebooku pod grafiką konkursową odpowiedz na pytanie |klik| :

Jakie najśmieszniejsze zabawy z dzieciństwa utkwiły Ci w pamięci?


Nie zapomnij polubić naszego FanPage`a i zaprosić 3 znajomych do zabawy. Będzie mi miło jeśli udostępnisz grafikę konkursową na swojej tablicy.


Bawimy się od 16 kwietnia 2018 do 23 kwietnia 2018 (godz. 23:59)- wyniki podam najpóźniej w przeciągu 3 dni dodając tutaj dane zwycięzcy.

Miło mi poinformowac, że zwyciezcą konkursu zostaje Ewa Grabowska- czekam na dane do wysyłki 🌷
Regulamin konkursu dostępny jest |tutaj|

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl