Dwoje.


Jestem kobietą, żoną i mamą. Jak każda babeczka lubię ładnie wyglądać. Mimo, że nie mam figury modelki i nie jestem jakąś gwiazdą, lecz moja uroda należy raczej do tych przeciętnych, chcę się podobać mężowi.
Podgrzewanie atmosfery w związku jest bardzo ważne, a przecież bycie rodzicami nie powinno powodować, że nasze małżeństwo na tym cierpi.
Od pewnego czasu znowu staramy się poświęcać czas tylko sobie. Ba! Babcie naszych dzieci same nas na to namówiły.
Nasza codzienna opieka nad maluchami odbijała się na naszym samopoczuciu. Zmęczenie, niedospanie i ciągła atencja dzieci potrafią nieźle zmęczyć człowieka.
Choć na poczatku broniłam się przed zostawianiem dzieci z kimś innym niż rodzicami to uległam.
I wiecie co? Na początku miałam ogromne wyrzuty sumienia. Każde naszych wyjście kręciło się wokół tego, czy dzieci nie tęsknią, a Agata nie potrzebuje piersi. Takie zachowanie sprawiło, że sama od środka się niszczylam.
Moje nerwy i gorycz wylewalam na wszystkich dookoła, jednocześnie nie pozwalając sobie pomóc.
Dużo czasu upłynęło zanim zrozumiałam, że ja też jestem ważna. Zadowolona mama to szczęśliwe dzieci i pachnący ciepłem rodzinnego ogniska dom.
Regularne wyjścia we dwoje zdecydowanie poprawiają moje samopoczucie, męża także- nie myślimy tylko o dzieciach, lecz pielęgnujemy nasze małżeństwo, które jest takie, o jakim zawsze marzyłam.

Właśnie taki wypad tylko we dwoje udało nam się zorganizować już na początku kwietnia. Nieśmiało wychodzące słoneczko zachęca zdecydowanie do opuszczenia domu i wybyciu choćby na spacer w pięknych okolicznościach przyrody. Piękny szum wody, cisza i spokój oraz my- sami, bez dzieci. Splecione razem ręce, czułe gesty i czas tylko dla siebie sprawił, że zapomnieliśmy o wielu nieistotnych rzeczach. Pielęgnujemy nasz wspólny czas, rozmawiamy i planujemy przyszłość.

Na okazję naszego wypadu wybrałam zestawy ubrań pochodzące ze sklepu BonPrixNa spacer nad wodę wybrałam spodnie ze strechem, które są bardzo wygodne i pasują do wielu stylizacji, jak choćby bluzki z koronką czy tuniki w niebieskie kwiaty.

Zobaczcie sami, jakie piękne miejsca mamy niedaleko naszego domu, gdzie można spędzić wspaniale czas i przy okazji zapomnieć o codzienności.
Sukienka z kolorze jasnego koralu z nadrukiem idealnie sprawdziła się na wyjście do restauracji. Ładny wzór, który zarówno można nosić na oficjalne imprezy, jak i na co dzień.Ubrania: BonPrix
Zegarek: Rosefield

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl