Projekt WYPRAWKA- pościel dla noworodka.


Mówi się, że jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz. To samo dotyczy także naszych dzieci. Bez względu na to, czy jest to noworodek czy starszak jego pościel powinna być przede wszystkim dobrej jakości.
Pościel jest dla dziecka bardzo ważnym asortymentem. Jako niemowlę spędza ono większość swojego czasu w łóżeczku, więc musi być ona wybrana z niezwykłą starannością. Mamy nie tylko powinny patrzeć na wygląd, ale przede wszystkim na jakość materiału. Pościel powinna być wykonana w wysokogatunkowej, oddychającej bawełny. Pamiętajmy, że niemowlę tak jak każdy człowiek się poci. Bawełna jest materiałem zdrowym i przepuszczającym powietrze, więc spokojnie możemy zainwestować w ten rodzaj materiału.

Długo zastanawiałam się jaką pościel wybrać dla naszej królewny. Przeglądałam sieć w poszukiwaniu odpowiedniego wzoru i materiału, który nie będzie drapał jej delikatnego ciała.
Po kilku dniach doszłam jednak do wniosku, że czemu by nie powtórzyć swojego wyboru sprzed ponad 3 lat, kiedy kompletowałam wyprawkę dla Kubusia.

Wybór padł jak zawsze na polskiego producenta "AMY". Jestem przekonana, że doskonale znacie nie tylko markę, ale także korzystacie z ich produktów, bo jakość jest zdecydowanie doskonała.Dlaczego "AMY"?

"AMY" to 100% bezpieczeństwo dla dziecka. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że stykająca się z delikatną skórą maluszka powierzchnia musi spełniać najwyższe standardy. Pościele wykonane są ze 100% bawełny. Ponadto do wypełnień stosowane są wysokogatunkowe ociepliny BabySoft.
Baby Soft to odpowiednia grubość i miękkość dająca pewność, że dziecko nie zmarznie i się nie przegrzeje. Odpowiednio dobrana struktura włókien sprawia, że nie przedostają się one na zewnątrz i nie drażnią delikatnej skóry maluszka. Wypełnienie wolne jest od związków roślinnych, które mogą alergizować i uczulać. Kasetowe przepikowanie gwarantuje stabilność wypełnienia wewnątrz poszewki. Wypełnienie nie zmienia swojego położenia, nie zbija się w jedno miejsce a przepikowanie sprawia iż wypełnienie nie przesuwa się, dzięki czemu nie tworzą się strefy zimna.
Standard bawełny- OKO TEX 100 klasa 1 wykorzystywanej w produkcji pościeli sprawia, że nie powoduje ona żadnych zaczerwień, odparzeń ani tym bardziej reakcji alergicznych. To bardzo ważne przy wyborze produktów dla naszych dzieci.

Co zakupiłam?
⭐ Wypełnienie bawełniane do pościeli w kolorze białym |klik|, czyli
1. poduszka 40 x 60- wykonane ze 100% bawełny z ociepliną BabySoft
2. kołderka 135 x 100- wykonane ze 100% bawełny z ociepliną BabySoft

3-elementowy zestaw pościeli w kolorze miętowym |klik|, czyli:
1. poszewka na poduszkę 40 x 60- wykonane ze 100%
2. poszewka na kołderkę 135 x 100- wykonane ze 100%
3. ochraniacz ze zdejmowanym pokrowcem- wykonane ze 100% z ociepliną BabySoft

W gotowym już pokoiku naszej Agatki pościel prezentuje się cudownie. Delikatny wzór i pastelowy kolor sprawiają, że miejsce do spania jest spokojne i jednocześnie przytulne. 
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl