Klocki, które zabijają nudę.6 tygodni. Taki czas nasz synek uczęszczał do przedszkola bez żadnej przerwy. Niestety obecnie zaatakował nas jakiś wstrętny wirus, który spowodował biegunki, gorączkę i kaszel.
Nie było mowy, aby słabe dziecko puścić wśród inne dzieci. Od piątku popołudnia spędzamy czas w domu, choć wydawało się, że na weekendzie wszystko minęło. Niestety! Zapisując Kubę do przedszkola liczyliśmy się z ciągłymi przeziębieniami i damy sobie z nimi radę...

Dużo tulenia, buziaków i polegiwania na kanapie z ciepłą herbatą z dodatkiem soku malinowego lub cytryny sprawdza się w taki ziąb znakomicie. Ułożyliśmy już wszystkie możliwe puzzle, zagraliśmy z najróżniejsze gry, a także przeczytaliśmy mnóstwo książek. Babcia donosi nam nowe kolorowanki, bo wszystkie, które mieliśmy zostały już pokolorowane, a my każdego dnia szukamy coraz to nowych rozrywek żeby się nie nudzić.

Nuda to negatywny stan nie tylko u dzieci, ale i u dorosłych. Nie ma nic gorszego niż uczucie pustki, przecież jest tyle ciekawych rzeczy do zrobienia- wystarczy nasza wyobraźnia.

Nawet spędzając czas w domu z dzieckiem  można wymyślać różnego typu zabawy. Nie potrzeba do tego pieniędzy ani drogich zabawek. Klocki, kilka autek i przenosimy się w magiczny świat wyścigów samochodowych lub budujemy mnóstwo ciekawych budowli.
W naszym domu mamy wiele klocków. Od tych plastikowych z Wadera, po drewniane z IKEI, aż po magnetyczne. Nasz Kubuś chętnie tworzy z nich mosty, wiadukty czy zamki.
Lubię obserwować Jego poczynania. Dziecięca wyobraźnia to skarbnica o jakiej my- dorośli czasami nie mamy pojęcia.

Klocki magnetyczne Kooglo mają różne kształty i kolory. Piękne klocki magnetyczne, które łączą tradycję zabawy drewnianymi klockami z nowoczesnym podejściem. Dlatego ich ścianki zostały uzupełnione magnesami. Dzięki temu można je łączyć ze sobą na wiele sposobów, budując przestrzenne konstrukcje, które nie rozpadną się tak łatwo podczas budowy.

Tunele, domy, zamki, dźwigi, strzałki, ludziki, a nawet postacie zwierząt – te wszystkie budowle można wyczarować z klocków drewnianych – zabawki, której tradycja sięga wiele lat wstecz. Klocki KOOGLO to jednak coś więcej – to połączenie tradycji i nowoczesnego myślenia o zabawkach, a także uważnego obserwowania zachowań dzieci podczas zabawy.

Często dziecięce budowle z klocków ulegały zniszczeniu – wystarczył jeden ruch, aby cała misterna konstrukcja została zniszczona. Dlatego powstały klocki KOOGLO - klocki drewniane z magnesami na ściankach, dające nowe możliwości budowania! Magnesy przyciągają się – dziecko może więc konstruować wyjątkowe przestrzenne budowle bez obawy, że konstrukcje się rozpadną.


Klocki zakupicie w sklepie Papatoy, jak większość cudownych drewnianych upominków dla swoich pociech.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl