Projekt WYPRAWKA- zestaw kąpielowy.


Jako, że jestem osobą w "gorącej wodzie kąpaną" zaczęłam już powoli kompletować wyprawkę dla naszego maleństwa. Na pierwszy rzut tym razem padł zestaw kąpielowy, który jest niezbędny przy maluchu.
Zamiast kupować osobno wanienkę i inne akcesoria wybraliśmy komplet, który jest wspaniałą opcją nie tylko dla dziecka, ale także nadający się jako prezent dla przyszłych rodziców.

Wyprawka dla noworodka nie jest tania- Ci co mają choćby jedną pociechę wiedzą ile pieniędzy trzeba wydać, aby zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy.
Łóżeczko, wózek, ubranka i inne produktu zachęcają nas swoim cudownym wyglądem, ale przede wszystkim czyszczą nasz portfel do zera.

Zdecydowaliśmy się więc na zakup produktów od polskiego producenta. Warto wspierać rodzimych przedsiębiorców, a swoją drogą nie przepłacać za markę. Przeglądając sieć w poszukiwaniu wanienek natknęłam się na stronę MALTEX. To, co tam zobaczyłam przyprawiło mnie o zawrót głowy

Kilka serii kolorystycznych i co najważniejsze bogata gama produktów przekonało mnie do zakupu.
Zdecydowałam się na wybór szarego kompletu z serii "Zeberka"


Komplet niezbędnych akcesoriów do pielęgnacji i higieny malucha zapakowany został w efektownie zdobioną torbę turystyczną na zamek błyskawiczny. 

W skład wyprawki wchodzi: torba turystyczna, wanienka dla dzieci o długości 84 cm, dodatkowo wyposażona w korek odpływowy i matę antypoślizgową. Ponadto wygodny fotelik do kąpieli zwany foczką z matą antypoślizgową, termometr, termoopakowanie na picie, patyczki higieniczne oraz cudowne okrycie kąpielowe z myjką z kolekcji. Dla maluszka dołączono także szczoteczkę do zębów i masażu dziąseł, szczotkę do czesania z miękkim włosiem oraz śliczną zabawkę do kąpieli w postaci książeczki.Jak widzicie zestaw zawiera bardzo dużo elementów za bardzo przystępną cenę. Produkty można  nabyć w najbliższych punktach sprzedaży detalicznej. Szczegółowe informacje odnajdziecie na stronie producenta: www.maltex.com.pl i na https://www.facebook.com/MaltexBaby
Aby Kubie nie było smutno otrzymał także coś dla siebie, a mianowicie podnóżek z gumkami antypoślizgowymi w kolorze czerwonym i motywem marynarskim.
Zachęcam Was do odwiedzenia strony producenta. Może akurat ktoś z Waszej rodziny spodziewa się pociechy i chcielibyście kupić praktyczny prezent?

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl