Happy Father`s Day.


Już jutro Dzień Ojca. Długo zastanawiałam się jaki prezent kupić Mężowi od naszego synka.
Piotrek raczej nie jest typem, który upomina się o prezenty (Tak, Tak- są i tacy!), więc martwiłam, się że będę musiała się nagłówkować z wyborem podarunku.

Na szczęście nadarzyła się niespodziewana okazja.
Odkąd dowiedzieliśmy się, że nasza rodzina się powiększy, mamy plan na wyprowadzenie się do innego pokoju, a nasza sypialnia zostanie odziedziczona przez maleństwo. Ostatnio przeglądaliśmy aranżację nie tylko pokoików niemowlęcych, ale także sypialni. Wpadliśmy na ciekawy pomysł i mamy nadzieję, że efekt wyjdzie bardzo fajny.

Wiele ciekawych dodatków znalazł Mąż w sieci, a że mamy taki sam gust, to spodobały się również i mnie.
Najbardziej przypadły mu do gustu wszelkiego rodzaju plakaty, co wydało mi się super pomysłem na sprezentowanie takiego, który skradł Jego serce.

Wybór padł na plakaty tworzone nie tylko z pasji, ale przede wszystkim z sercem od GRAFNIKI


zdjęcie ze strony www.grafniki.pl
Choć może się wydawać, że plakat nie jest typowo męskim prezentem, to wydaje mi się, że jest to bardzo praktyczny podarunek. Lubię prezenty, które mogą ozdobić mój dom lub mogę je w jakiś sposób spożytkować. Takiego samego zdania jest mój Mąż.

Samo złożenie zamówienia trwało dosłownie chwilę. Kilka dni później do naszych drzwi zapukał kurier i wręczył solidnie zapakowane pudełko.
W środku ukazały się cudowne dwa plakaty w solidnych ramach ze szkłem. Produkt wygląda pięknie i co najważniejsze wykonanie jest bardzo dokładne.Tego typu plakaty można powiesić nie tylko w sypialniach, ale także w gabinetach czy salonach. Do wyboru jest wiele ciekawych wzorów.
Zachęcam Was do zapoznania się z ofertą i zakupienia niespotykanych produktów, które ozdobią i odmienią Wasze wnętrza.

Jak tylko zmienimy miejsce na większe, pochwalimy się końcowym efektem i prezentacją tychże plakatów na ścianie.


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl