Spotkanie blogerek w Łęczycy.


Już jutro kartka z kalendarza pokaże dla mnie magiczną datę 10.10.2015. Jest to dla mnie ważny dzień, ponieważ po raz pierwszy wybieram się na spotkanie blogerek do Łęczycy.
Nigdy nie uczestniczyłam w takim evencie. Pewnie dlatego, że mój blog dopiero raczkuje w świecie blogosfery. Prowadzę bloga od początku roku więc nie jestem jeszcze "starym wyjadaczem" jak inne znane mi blogi. ;-)
Nie zawsze chodzi o kasę i zarabianie na czymś co sprawia Ci przyjemność, choć akurat obecnie pracuję, relaksuje się i jednocześnie zarabiam pieniądze w obecnej pracy. Blog to dla mnie miejsce, gdzie mogę wylać na ekran laptopa to, co mnie nurtuje i cieszy. Dzielę się z Wami wydarzeniami ze swojego życia, choć niektóre chwilę jednak zatrzymuję dla nas. 
Prowadząc bloga spotkałam na swojej drodze wiele miłych osób. Czasem wirtualne znajomości są więcej warte niż te w realu, bo często zdarza się, że ograniczają się tylko do pomagania w jedną stronę. 
I właśnie jednym z powodów, dla których jestem ucieszona obecnością na tym spotkaniu blogerek to poznanie "na żywo" kilku moich wirtualnych znajomych.
Ciekawe doświadczenie zapewne to będzie, bo jakby nie patrzeć spotka się ze sobą ponad 20 obcych kobiet, z których każda z nas prowadzi bloga. Miło będzie porozmawiać nie tylko na tematy związane z rodzicielstwem, bo jesteśmy przecież przede wszystkim kobietami. Każdej z nas należy się czasem wolne od rodziny, dzieci i sprzątania. Nie mogę się już doczekać sobotniego wyjazdu. Po nocach śnią mi się już warsztaty zorganizowane przez Ladymami ;-)
social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl