Prezenty na 2 latka.


12 listopada 2015 nasz pierworodny obchodzi swoje drugie urodziny. Na tę okazję przygotowujemy niewielkie przyjęcie na które zapraszamy najbliższą rodzinę.

Mimo, że nasze dziecko jest posiadaczem dość sporej ilości różnorakich zabawek zdecydowaliśmy się, że chcemy zakupić mu prezent, który będzie służył na długo.
W naszym wypadku padło akurat na rowerek biegowy.
Dlaczego nie kupiliśmy go latem lub dlaczego też nie wstrzymamy się z zakupem do lata? Ano dlatego, że chcemy, aby Kuba najpierw opanował utrzymywanie równowagi na dywanie.
Co prawda posiada już w swoim posiadaniu jeździk- motor na dwóch kołach, ale są one dość grube i utrzymywanie równowagi nie stanowi akurat w tym wypadku dla niego problemu.

Słyszałam od znajomych wiele pozytywnych opinii dotyczących rowerków biegowych oraz szybkiego opanowania jazdy na nich więc stwierdziłam, że zaryzykujemy.
Jak można było się spodziewać wybór tychże pojazdów jest tak ogromny, że kilka razy podchodziłam do tego, aby się zdecydować na konkretny model. Niestety nadal nie potrafię podjąć właściwej decyzji.
Liczę na to, że pomożecie mi w tym lub podrzucicie jakieś ciekawe firmy, które dysponują dość dużym wyborem.

Na chwilę obecną mam kilka typów, ale każdy z nich jest wyjątkowy i piękny na swój sposób, a ja chyba sama nie wiem dokładnie czego szukam.

Mogę na Was liczyć?1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6

A więc co polecacie, Kochani? Czy Wasze dzieci mają któryś z rowerków przedstawionych na zdjęciach?

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl