Blogowy Szał Mam, czyli ja też byłam tam.


Jak już wiecie miałam okazję być jedną z uczestniczek prestiżowego spotkania blogerek w Łęczycy czyli Blogowego Szału Mam. Nie mogłam się już doczekać dnia, kiedy w końcu po raz pierwszy pojadę w miejsce, gdzie znajdzie się tyle blogujących mam.
Kartka z kalendarza wybiła w końcu magiczną datę- 10 października, a ja pełna euforii ruszyłam w drogę. Spotkanie, którego organizatorką była LadyMami miało rozpocząć się o godzinie 11 w Restauracji Agawa. Bez żadnych niespodzianek po 40 minutach jazdy autem dojechałam we wskazane miejsce. Kilka uczestniczek było już na sali dzięki czemu od razu mogłyśmy w końcu w realu się poznać i porozmawiać. Kiedy już zjawił się komplet zasiadłyśmy do pięknie przygotowanego stołu i rozpoczęłyśmy naszą przygodę.

Na pierwszy ogień, Pani Ania, przedstawicielka firmy kosmetycznej Kosmetyki DLA przygotowała dla nas prezentację, a także wykonała na każdej uczestniczce badanie skóry. Dzięki niej dowiedziałyśmy się, jak ważna jest pielęgnacja i na co należy zwracać szczególną uwagę. Dowiedziałam się między innymi, że moje nawodnienie skóry jest tak niskie, że aż alarmujące. Dało mi to dużo do myślenia i dzięki temu zaczęłam więcej pić. Ponadto jestem dumna z tego, że w zasadzie oznaki starzenia skóry są u mnie niezauważalne. Nie posiadam zmarszczek, nawet tych mimicznych więc oznacza to, że otrzymałam w tej kwestii dobre geny od rodziców ;-) 
Kosmetyki prezentowane na naszym evencie są całkowicie wykonane z naparów ziołowych dzięki czemu są niezwykle bezpieczne dla osób posiadających, np trądzik różowaty. Oprócz informacji dotyczących produktów oraz ich składu, poznaliśmy historię założenia marki. przez dwie kuzynki, które od czasów dzieciństwa tworzyły swoje tajemne receptury. Kolejnym punktem naszego spotkania była prelekcja wygłoszona przez Pana Aleksandra z Olympia Fitness Klub. Przekazane przez niego wiadomości były bardzo przydatne i w końcu pokazały nam jak Internet mydli nam oczy. Każde ciało jest inne i nie dotyczy to tylko osób dorosłych. Nie powinniśmy wzorować się na dietach oraz powinniśmy uważać również na ćwiczenia, które pokazywane są w internecie przez trenerów-celebrytów takich jak Ewa Chodakowska czy Anna Lewandowska. Każdy człowiek powinien zasięgnąć najpierw porady dietetyka, a także skomponować konkretny zestaw ćwiczeń odpowiednio dopasowany przez renera personalnego. Oprócz tego wyprowadził również z przekonania, że tłuszcze zawarte w mięsach są złe. Wielu rodziców karmi swoje dzieci tylko warzywami, owocami i niestety słodyczami ograniczając spożywanie tłuszczów, które również pełnią pozytywną rolę w naszym organizmie. Pamiętajmy, że nie należy nigdy popadać w żadnej kwestii ze skrajności w skrajność, bo efekty nigdy nie będą dobre.

Czas mknął tak szybko, że zanim się obejrzałyśmy przyszedł czas na prezentację nie tylko przedstawicielki firmy kosmetycznej Plus dla skóry, ale jednocześnie uczestniczki naszego spotkania. Roksana przekazała nam mnóstwo ciekawych informacji o składach kosmetyków, przedstawiła również linie dostępne do kupienia. Muszę przyznać, że wybór kosmetyków firmy Plus dla skóry jest ogromny. Każdy rodzaj skóry znajdzie coś dla siebie. Produkty, które są dostępne nie dotyczą tylko kobiet. W swojej ofercie znajdą coś dla siebie również panowie, a nawet dzieci. Upominki, które otrzymaliśmy od producenta (dostosowane do swoich potrzeb) w postaci płynu oraz kremu dla dzieci, a także szamponu do włosów spełniły moje największe oczekiwania. Płyn do kąpieli dla dzieci ładnie i delikatnie pachnie, a także jest bardzo wydajny. Nie pozostawia na skórze dziecka tłustej powłoki, a krem odpowiednio nawilża skórę małego smyka.


Po 3 z rzędu prelekcji nadszedł czas na obiad. W przerwie miałyśmy czas wolny na rozmowy, wypicie kawy, a także zaczerpnięcie świeżego powietrza. Tego dnia pogoda nam sprzyjała. Cudownie świecące słońce zaglądało do nas przez drzwi.Po krótkiej przewie poznaliśmy markę obuwniczą Memo. Dzięki przedstawicielowi tej firmy dowiedzieliśmy mnóstwo ważnych informacji dotyczących wady postawy u dzieci. Zostały nam przedstawione różne modele butów korekcyjnych dla płaskostopia i nie tylko. Dowiedzieliśmy się, że rodzice zbyt szybko sadzają dzieci bądź zbyt długo pozwalają im "chodzić" w chodziku. Kolejnym problemem, którego następstwem jest wada postawy jest zbyt długie przesiadywanie przed komputerem i źle dobrane krzesła oraz biurka.
Podczas prelekcji zostały wręczone również wcześniej wygrane w konkursie na FanPage`u spotkania buciki.
Badanie skóry trwało dość długo, bowiem zakończyło się praktycznie równo z prezentacją firmy Memo. Na koniec przedstawicielka firmy Kosmetyki DLA zorganizowała konkurs, w którym można było wygrać zestaw kosmetyków.

Ponadto jedna z uczestniczek wygrała również konkurs, w którym otrzymała 3-miesięczną kurację suplementu marki Priorin
Po pysznym deserze w postaci szarlotki na ciepło z lodami i bitą śmietaną przystąpiliśmy do kolejnej prezentacji, w której czynnie brałyśmy udział. Kolejna uczestniczka spotkania, a mianowicie Ania zwana również LejdiShepard nauczyła nas malować farbami do tkanin koszulki. Zabawa była przednia, a efekty przeszły nasze najśmielsze oczekiwania. Mnóstwo śmiechu i naszego zaangażowania sprawiło, że coraz szybciej zbliżała się godzina zakończenia spotkania dlatego też sprawnie zaczęłyśmy loterię fantową, a także licytację na rzecz podopiecznego Fundacji Zdążyć z Pomocą. Zebraliśmy na spotkaniu 1850 PLN więc to całkiem spora kwota.

Na sam koniec Paulina rozdała każdej Uczestniczce (i jednemu zastępcy Uczestniczki) dyplomy uczestnictwa w spotkaniu. Oprócz tego otrzymałyśmy mnóstwo upominków od cudownych sponsorów, za co bardzo dziękujemy. Bałam się, że braknie mi miejsca w bagażniku. Oprócz tego, że miałyśmy również profesjonalnego fotografa możemy dzisiaj się Wam pochwalić efektem Jego ciężkiej pracy. Dziękujemy FotoPaula i dziękujemy Paulinie za organizację tak cudownej imprezy.


ORGANIZATORKA:
1. Paulina Frontczak-Pawłowska
http://laydymami.blogspot.com/


UCZESTNICZKI: 
2.Grażyna Szubert
http://pyzuszkowo.blog.pl/
3.Klaudia Osmanowska
www.mamatezkobieta.pl
4. Blanka Adler-Szczecińska
madameblania.blogspot.com/
5.Maria Smolarek-Wilińska
http://marcelka-fashion.blogspot.com/
6. Alicja Wnuk
http://pisareczka91.blogspot.com/
7. Małgosia Ostrowska
https://jaskoweklimaty.wordpress.com/
8. Kamila Olejnik 
http://swiat-lyll.blogspot.com/
9. Katarzyna Olszyńska
http://www.kiedymamaniespi.pl/
10. Daria Jóźwicka 
http://www.zaraz-wracam.pl/
11.Sylwia Bogaj 
kosmetyczno-mamusiowy.blogspot.com
12.Joanna Pomianowska
www.zfilizankakawy.pl
13. Izabela Pacocha
http://szczyptaomnie.blogspot.com/
14.Ania Gotkowicz
http://bajeczkadlasyneczka.blox.pl/html
15.Kasia Pietrzak
http://ziabaascrap.blogspot.com/
16. Roksana Prusaczyk 
http://dzwoneczkowy-raj-mamy.blogspot.com/
17. Emilia Wawrzonkowska
www.mamaisynzgranyteam.pl
18. Anna Kuczyńska 
lejdishepard.blogspot.com 
19. Agnieszka Jezierska
http://www.agumama.pl/
20. Klaudia Wróblewska 
www.igusisko.blogspot.com 
21. .Izabela Rusnak
http://www.podrugiejstroniebrzucha.pl/
22. Katarzyna Arent-Zaród 
http://babrevoluszyn.crazylife.pl/
23. Magdalena Podzoba
http://mama-kreatywna.pl/

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl