Jak urządzić pokój dziecka?

Chyba każdy kto urządzał pokój swojego dziecka miał z tym problem.
Przynajmniej ja mialam.
Zastanawiałm się nad doborem kolorów i mebelków, aby tworzyły zgraną całość, a jednocześnie aby pokój był przytulny.


I tak wprowadzając się do naszego domu (nie mając jeszcze dziecka) urządziłam pokoik w kolorach zielono-niebieskim. Dokupiłam do tego białą komodę, łożeczko i 2 małe regaliki. Wszystkie mebelki są białe. Wszystkie oprócz stolika i dwóch krzesełek.
Mebelki kupowałam w Ikei (oprócz łóżeczka, bo Ikea nie oferuje łózeczek w rozmiarach 140x70). Na takich nam bardzo zależało, bo wydawało mi się, że są proste i uniwersalne. Nie żałuję swojej decyzji.

Komoda- Malm


Regał- Kallax 2 sztuki


Łóżeczko- Kacperek 2 in1Stolik- Mammut (zielony)


Krzesełko- Mammut 2 sztuki (niebieskie i czerwone)


Efekt po malowaniu (bez podłogi... jeszcze)
zdjęcia z lipca 2012
Obecnie

W tamtym czasie pokoik bardzo mi się podobał, ale powoli nadchodzi ten moment, w którym chciałabym coś zmienić na ... lepsze, ładniejsze, bardziej nowoczesne i co najważniejsze praktyczne.
Myślałam w ogóle o tym, aby przenieść Kubusia pokój do innego pomieszczenia, a mianowicie nad garaż. Powierzchnia jest o wiele większa i ma fajne skosy więc nadaje charakteru. Przecież z czasem moje dziecko pójdzie do szkoły i trzeba będzie oprócz komody i łóżeczka dostawić półki na książki i biurko.

Mam parę ciekawych pomysłów, ale nie mogę się zdecydować do końca co chciałabym.
Oto kilka moim opcji:Tak na prawdę między prawdą a Bogiem, to czasem wystarczą jakieś niewielkie dodatki aby ożywić pomieszczenie i nadać mu innego smaku.


Większość dodatków jak zawsze można kupić bez wychodzenia z domu. To bardzo wygodne w czasach zapracowanym ludzi, którzy nie mają na nic czasu. Niektóre gadżety i dodatki kupimy za na prawdę niewielkie pieniądze, bo nie sztuką jest wydać grubą kasę, tylko zrobić coś tanio i z efektem wow.

Wiecie co? Oglądając te wszystkie zdjęcia pokoików już wiem, że jeżeli w przyszłości mój Mąż zmajstruje mi córkę to zrobię jej taki pokój ;-)social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl