Smartwatch Garett na każdą okazję

Garett smartwatch
O tym, że elektronika zdominowała nasze życie widać na każdym kroku. Nowoczesne telefony, a także inne urządzenia pozwalają nam nie tylko w łatwy i szybki sposób na kontaktowanie się z bliskimi, ale także zwiększają jakość naszego życia.

Elektroniczny asystent, który nigdy nie zawiedzie

Ostatnimi czasy dość dużą popularnością cieszą się smartwatch`e, które chętnie wybierane są nie tylko przez młode osoby, ale także te nieco starsze, a to za sprawą rozbudowanych funkcji, które oferują. Można by pomyśleć, że te nowoczesne elektroniczne zegarki to kolejny powód na nieuzasadnione zakupy, które nie wniosą nic dobrego do naszego życia, ale rzeczywistość i codzienne użytkowanie sprawia, że przestajemy umieć się bez nich poruszać, ponieważ dzięki stałej łączności z naszym telefonem są bardzo przydatne w wielu sytuacjach.

W ciągu ostatnich 2 lat inteligentne zegarki zaskarbiły sobie sympatię wśród swoich użytkowników do tego stopnia, że są obecnie jednym z chętniej kupowanych gadżetów zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Dzięki swojemu designowi pasują nie tylko do eleganckich strojów, ale także świetnie sprawdzają się w luźnym wydaniu, np na siłowni czy podczas wyjść ze znajomymi. Wymienne paski  pozwalają na dopasowanie wyglądu do aktualnych trendów i okazji. Oczywiście oprócz zegarka i mierzenia aktywności liczą się także funkcje smart, które oferują poszczególne modele dostępne na rynku.

Co jeszcze potrafi smartwatch? 

Przede wszystkim jego największą zaletą jest możliwość połączenia go ze smartfonem. Dzięki temu bez wyciągania naszego telefonu odczytamy powiadomienia o połączeniach przychodzących czy naszych notatkach z kalendarza. Na ekranie bez problemu odczytamy także SMS-y, również skorzystamy z kalkulatora w razie potrzeby, ponieważ ideą powstania smartwatcha miało być w przedłużenie możliwości smartphone`a.

Coraz więcej modeli elektronicznych zegarków oprócz synchronizacji z telefonem umożliwia także monitorowanie aktywności fizycznej, co z pewnością jest ogromnym plusem. Zegarek w ciągu kilku chwil zmierzy nasze tętno czy ciśnienie krwi oraz liczbę przebytych kroków, a także zarejestruje jakość snu. To bardzo przydatne funkcje nie tylko dla osób młodych, ale także dla nieco starszych, które bardzo dbają o swoje zdrowie. Ogromną zaletą jest to, że pomiar możemy wykonać w zasadzie w każdym miejscu, w którym się obecnie znajdujemy, a wystarczy tylko nacisnąć odpowiedni przycisk i odczekać chwilę dla uzyskania pomiaru. W ciągu kilku chwil dowiemy się czy nasze ciśnienie krwi oraz puls są prawidłowe, a w razie nieprawidłowości jesteśmy w stanie zareagować dzwoniąc do lekarza czy udając się nawet do szpitala.

Komu przyda się smartwatch?

W świecie, gdzie uzależnienie od telefonu i social mediów staje się chorobą cywilizacyjną, smartwatch jest najskuteczniejszym narzędziem pozwalającym nieco odetchnąć od świata online.
Odkąd sami posiadamy na swoich nadgarstkach smartwatch`e, nie boimy się przegapić najważniejszych powiadomień, ponieważ zegarek od razu nas o tym powiadomi. Po telefon sięgamy dopiero wtedy, gdy zobaczymy na nadgarstku, że powiadomienie naprawdę wymaga naszej uwagi. Sterowanie multimediami z poziomu zegarka minimalizuje szansę, że przy okazji zmiany piosenki zaczniemy scrollować media społecznościowe. 

Regularne korzystanie z inteligentnych zegarków przede wszystkim wspomaga także i zaszczepia w nas dbanie o aktywność fizyczną. W naszym wypadku to swoista rywalizacja między nami o to, kto danego dnia zrobi więcej kroków lub spali więcej kalorii- to świetny sposób na wyrobienie sobie dobrych nawyków i zadbanie o własne ciało i zdrowia, a wszystkie dane o aktywności zarejestrowane przez zegarek możemy obejrzeć w smartphone`ie za pomocą dedykowanej aplikacji mobilnej. Dane prezentowane są na wykresach więc możemy porównywać aktywność, dzień do dnia czy miesiąc do miesiąca.

Smartwatch męski - Garett GT20S

Mój Mąż dla siebie wybrał rozbudowany o wiele funkcji zegarek na skórzanym pasku Garett GT20S. Jest to zegarek wyposażony przede wszystkim w krokomierz i przelicznik spalonych kalorii. Świetnie sprawdza się podczas codziennych aktywności, czy ćwiczeń na siłowni lub na powietrzu. Dzięki monitorowaniu tętna mąż jest w stanie dopasować aktywność sportową do swojego stanu zdrowia. Dodatkowo możliwość mierzenia jakości snu wpływa pozytywnie na codzienne samopoczucie, ponieważ tak planuje dzień, aby przespać przynajmniej 7h ciągiem.
Nowoczesny zegarek Garett GT20S to niezawodny gadżet nie tylko przy ćwiczeniach. Dzięki funkcjom smart pozwala odczytywać powiadomienia na tarczy zegara bez sięgania po telefon. Za jego pomocą przeczytamy sms-a, czy odklikamy powiadomienie z kalendarza, ale to nie wszystko. Smartwatch pozwala nam na korzystanie z niego, jak z pilota do naszego smartphone`a- bez problemu zmienimy piosenkę, czy zwolnimy spust migawki aparatu bez zbędnego kombinowania czy proszenia o pomoc drugą osobę. To bardzo wygodne funkcje, które oszczędzają mnóstwo cennego czasu, który możemy wykorzystać w inny sposób.
Zegarek posiada także dedykowaną aplikację na telefon kompatybilną z systemem Android oraz iOS, która zbiera dane o naszych aktywnościach i porównuje według określonych zadań.
Garett GT20S
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch

Smartwatch damski - Garett Lisa

Jeśli myślicie, że tylko mój mąż korzysta z takich wspaniałych gadżetów, to muszę wyprowadzić wszystkich z błędu. Otóż, można mieć ciekawe i inteligentne urządzenia, a jednocześnie sprawić, aby dodatki, które nosimy były wysublimowane i trwałe. Tak jest w przypadku smartwatch`a Garett Lisa, który posiadam. To piękny i bardzo kobiecy zegarek w złotym kolorze, który świetnie pasuje do rożnego typu stylizacji, nie tylko tych eleganckich, ale także tych całkiem sportowych.  Idealnie sprawdza się jako osobisty trener podczas codziennych aktywności sportowych, ponieważ posiada na wyposażeniu krokomierz oraz licznik kalorii, a także opcję system nawigacji satelitarnej. Bez problemu mogę z nim biegać, spacerować, jeździć na rowerze, a nawet chodzić na basen, ponieważ posiada certyfikat IP67 dający gwarancję niepodatności na wszelkiego rodzaju brudy, pyły czy wodę.
Ponadto monitorowanie tętna oraz ciśnienia krwi świetnie sprawdza się w przypadku moich wahań samopoczucia- w każdej chwili bez wyciągania innych urządzeń mogę wykonać pomiar w dowolnym miejscu i czasie. Nad moim wypoczynkiem natomiast czuwa monitor snu, który sprawdza jego efektywność oraz długość. Te narzędzia zdecydowanie pomagają mi osiągnąć harmonię pomiędzy aktywnością a relaksem, który należy się każdemu. A gdy już wspomniałam o relaksie, to świetnie sprawdza się w roli pilota do telefonu za pomocą którego mogę zwolnić migawkę aparatu, a także pozwala na odbieranie powiadomień bezpośrednio na tarczy zegarka bez konieczności używania telefonu.
Garett Lisa
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch
Garett smartwatch

Czy wybralibyśmy po raz kolejny te zegarki?

Myślę, że to dobre pytanie, ale jeśli mam być z Wami szczera, to powiem Wam, że to był bardzo dobry pomysł na ich zakup. Przede wszystkim ich cena nie jest wygórowana w stosunku do innych znanych marek, które oferują w swojej ofercie smartwatch`e. Inteligentne zegarki Garett posiadają w zasadzie nieodbiegające funkcje od tych modeli, które kosztują nawet grubo ponad 2000 zł. Ich zaletą jest to, że mamy możliwość dopasowania widoku tarczy do aktualnego stylu czy trendów panujących na świecie. Zmienne tarcze zapewniają nam komfort korzystania, a wymienne paski pozwalają na możliwość zmian bez konieczności zakupu nowego sprzętu. Więcej modeli smartwatch`y nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci, znajdziecie na stronie Garett

social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl