Poster Store- inspirujące plakaty, które odmienią Twoje wnętrza

plakaty Poster STore
Galerie ścienne od pewnego czasu stanowią niemal must have uzupełnienia aranżacji w zasadzie każdego wnętrza. Dzięki mnogim wzorom możemy dopasować wygląd naszych pomieszczeń do nie tylko panujących trendów, ale także naszych osobistych preferencji.

Plakaty to zdecydowanie jeden z tańszych sposobów na wprowadzenie zmian bez konieczności wymiany mebli na nowe. Szeroki wachlarz różnych wzorów sprawia, że bez problemu stworzymy nowoczesny salon lub romantyczną sypialnię w kilka chwil. W zależności od potrzeb lub z biegiem czasu wystarczy uaktualnić wnętrza ramek o nowe wzory, które pozwolą nam z radością cieszyć się nowym designem.

Wieszać na ścianie czy stawiać na półkach?

Motywacyjne plakaty, a może abstrakcyjne obrazy w prostych ramach? Ogromny wybór dostępnych wzorów w różnym rozmiarze i kolorystyce sprawia, że możemy stworzyć niebanalną dekorację i podkreślić charakter pomieszczenia. Starannie przemyślana galeria jest jednym z najlepszych sposobów na szybkie i niezbyt drogie zmiany, a także świetnie wypełnia pustą przestrzeń na dużej ścianie. Oprócz tego za pomocą plakatów czy obrazów możemy wyrazić swoje emocje i stworzyć miejsce, gdzie będzie nam się dobrze żyło.
Warto też zwrócić uwagę na fakt, że wiele osób nadal boi się działać w sposób nieszablonowy i ta kwestia dotyczy też galerii stworzonych z plakatów. Musimy przyzwyczaić się do tego, że nie zawsze plakaty muszą znajdować się na pustej ścianie. Dzięki nowoczesnym i prostym ramom fantastycznie współgrają także z drobiazgami znajdującymi się na półkach czy biurkach. Ich nowoczesność pozwala na stawianie ramek na komodach obok tv czy choćby szafkach nocnych, co w konsekwencji nadaje indywidualności.

Jeśli chcielibyście zmienić w szybki sposób swoje wnętrza, a brakuje Wam pomysłów, to ciekawe inspiracje związane z minimalistycznymi plakatami znajdziecie na stronie Poster Store, gdzie od razu jednym kliknięciem będziecie mogli zakupić pełen zestaw.

plakaty Poster STore
plakaty Poster STore
plakaty Poster STore
plakaty Poster STore
Jeśli jednak macie już koncepcję swojej galerii, to zachęcam Was do przejrzenia oferty tego sklepu, a z moim kodem rabatowym zarazwracam30 zakupicie plakaty (z wyłączeniem plakatów Selection) 30% taniej*.
*Kod jest ważny przez 14 dni od 16 lutego 2020 do 1 marca 2020 (do północy).

Czym się wyróżnia Poster Store na tle innych?

Śmiało można powiedzieć, że marka Poster Store nie ma sobie równych pod wieloma względami. Przede wszystkim trzeba w pierwszej kolejności zwrócić uwagę na fakt, że to jedyna firma związana ze sprzedażą plakatów, która przykłada tak wielką wagę do dbałości o naszą planetę. Ekologiczny papier wykorzystywany podczas drukowania grafik jest bardzo wysokiej jakości, co powoduje, że nie żółknie z upływem czasu. Dzieje się tak, ponieważ pochodzi z XVII- wiecznej szwedzkiej papierni- Lessebo bruk, gdzie produkowany jest od pokoleń i z każdym rokiem coraz bardziej dopracowywany pod kątem ochrony środowiska. Potwierdzeniem takich działań jest posiadanie przez firmę Nordic Swan Ecolabel, jednego z najbardziej surowych certyfikatów ekologicznych w Europie. To duży plus, szczególnie brany pod uwagę u osób, które próbują być bardziej eko i świadomie rezygnują z produktów niszczących środowisko, w którym żyjemy.

Marka Poster Store to przede wszystkim skandynawski minimalizm. Plakaty, które można znaleźć na ich stronie internetowej są zarówno nowoczesne, jak i proste. Na próżno szukać tam pstrokatych grafik, które w zbyt dużej ilości mogą przyprawić domowników o ból głowy. Proste motywy botaniczne, zwierzęce czy prezentujące skandynawskie widoki wprowadzają spokój i harmonię we wnętrzach, jednocześnie tworząc świetny dodatek.

W ofercie sklepu znaleźć można nie tylko grafiki i obrazy, ale również wzmocnione ramki aluminiowe w kolorze błyszczącego złota, miedzi, srebra i matowej czerni, które pasują do niemal każdego stylu. Dla miłośników natury i prostoty dostępne są również ramy wykonane z prawdziwego drewna dębowego, orzecha włoskiego oraz drewna sosnowego z czarno-białymi wykończeniami. Na próżno szukać tutaj wszechobecnej tandety i mało wytrzymałej sklejki, która w krótkim czasie ulega uszkodzeniom.

Jak powiesić plakaty w kilku krokach?

  1. Pierwszym podstawowym krokiem jest zmierzenie ściany i wyznaczenie dwóch osi, które będą pełniły funkcję linii odnoszących się do ramek z plakatami.
  2. Następnym krokiem jest wyznaczenie punktu przecięcia się osi, co pozwoli na umieszczenie galerii w równej wysokości względem sufitu i podłogi. Punkt przecięcia nie powinien znajdować się wyżej niż 140 cm od podłogi. Jeśli masz wysokie ściany, zwiększ tę wysokość do 150 cm.
  3. Jeśli wszystkie pomiary są gotowe, zamocuj pierwszy plakat narzucając jednocześnie układ galerii- pozwoli to na dopasowanie całości tworząc jednocześnie spójną dekorację. Pamiętaj o tym, aby krawędź ramki pokrywała się z wyznaczoną osią pionową.
  4. Teraz czas na zachowanie regularnych odstępów między ramkami. Na dużej ścianie warto zastosować 10 cm odstępy zarówno między obrazami w pionie, jak i poziomie. Jeśli powierzchnia ściany nie jest duża zmniejsz ten wymiar o połowę.

Domowa galeria plakatów w salonie

W naszym wypadku także pokusiliśmy się o niewielkie zmiany w naszym salonie. Powoli zabieramy się za większe remonty, ale na chwilę obecną postanowiliśmy zagospodarować tylko ścianę przy narożniku, ponieważ nie możemy zdecydować się na konkretne meble do salonu oraz jadalni (za duży wybór). Wybraliśmy do tego celu 4 ramy z drewna dębowego w rozmiarze 40x50 oraz 4 plakaty związane z naturą. Przewagą kolorów na grafikach są odcienie niebieskie oraz zielone, gdyż marzy mi się nowoczesna sofa w granatach oraz pasujące do niej krzesła.
Myślę, że na chwilę obecną w ciekawy sposób udało nam się wprowadzić drobne zmiany, które zachęcą nas do stworzenia miejsca naszych marzeń, gdzie będzie emanowało ciepło i natura.

Poster Store
Poster Store
Poster Store
Wybrane przez nas plakaty: 1 / 2 / 3 / 4


social media

Copyright © Zaraz-wracam.pl